Muzyka w domu i do samochodu

Henry

Active member
Bez reklam
Monitor dzieciaki wybrały inny, tańszy 27'' 16:9 LG 27MT75D-PZ Wsparcie: Znajdź Manuale Informację o Gwarancji | LG Polska + gry na xboxa, byłem z nimi w sklepie, dałem im 1,5 k do wykorzystania, to wykorzystali ;)
A na Marantza zbieram, myślałem, że już po nowym roku będzie, ale trzeba było z pudełeczka trochę zabrać- święta, prezenty i zakup z miesiąc lub dwa się opóźni, ale już na bank będzie Marantz, porównywałem ostatnio z X4100 i SR7009 górą ;)
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Monitor dzieciaki wybrały inny, tańszy 27'' 16:9 LG 27MT75D-PZ Wsparcie: Znajdź Manuale Informację o Gwarancji | LG Polska + gry na xboxa, byłem z nimi w sklepie, dałem im 1,5 k do wykorzystania, to wykorzystali ;)
A na Marantza zbieram, myślałem, że już po nowym roku będzie, ale trzeba było z pudełeczka trochę zabrać- święta, prezenty i zakup z miesiąc lub dwa się opóźni, ale już na bank będzie Marantz, porównywałem ostatnio z X4100 i SR7009 górą ;)
Za 1,5K byś miał 29" 21:9 kto raz zasiądzie przed tego typu monitorem, na inny już nie spojrzy ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Monitor miał być dla dzieciaków, mieli wybór,
PC i xbox jest teraz w ich pokoju, a do oglądania filmów mają tam projektor, a ja mam spokój ;)
 

eedviking

Banned
No cóż , życie. ;)
Dla szanownych koleżanek i kolegów dedykuję coś starszego i pięknego. ;)
[youtube]_eXw47qb4U0[/youtube]

I coś pięknego z Islandii. :D

[youtube]7x3wO3Ul0fg[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Muzyczki z gier (nawet tych nowszych) są kozackie.
Uwielbiam ten piękny kawałek ;)
[youtube]xhJTMeytTWw[/youtube]
 

eedviking

Banned
To prawda, ta muza jest cudowna. :D

Nie wiem, czy też tak macie. Czasem przyczepia się jak kleszcz, cicho i podstępnie, jakaś muzyka. Mnie od wieluuuuu lat(po śmierci dziadka) czasem nęka i powraca, ten piękny utwór. Słucham go jak maniak, po kilka dni, by znów odszedł sobie na jakiś czas. :)

[youtube]xacflWZig8c[/youtube]
Nie wiem , czy gdzieś pisałem, ale od zawsze lubię tę kapelę. ;)
[youtube]XCSN-83bktc[/youtube]
[youtube]T8_1wU_-Rew[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
A ja dzisiaj odkurzyłem sobie jedną z najlepszych (moim zdaniem) polskich płyt lat 90-tych
[youtube]wsV0KttuYmM[/youtube]
 
Do góry