Może jakiś test Yamahy-765

Forest89

Active member
Bez reklam
No właśnie. Zajmijcie się trochę Yamahą na tym forum! :D Ja mam V765, dla mnie bombowy sprzęt. Chciałbym poczytać co myślą o nim eksperci ;)
 

violinman

New member
Forest89 napisał:
No właśnie. Zajmijcie się trochę Yamahą na tym forum! :D Ja mam V765, dla mnie bombowy sprzęt. Chciałbym poczytać co myślą o nim eksperci ;)
Z tego co widzę to znawcy preferują tylko HK i Onkyo chyba się domyślasz dlaczego ???
 
Ostatnia edycja:

python636

New member
Ja również stałem się szczęśliwym posiadaczem RXV 765.
Jak dla mnie ten sprzęt wymiata ;) design i jakość wykonania super.
Bardzo fajna i przydatna funkcja przy tym ampli to możliwość kalibracji głośników do rodzaju i wielkości pomieszczenia w którym są ustawione.
A tak na marginesie jeszcze zadam pytanie odnośnie programowania pilota zdalnego sterowania dla innych urządzeń: potrzebowałbym kody dla Sony Playatation 3 oraz DVD Fergusona, gdzie można coś takiego odnaleźć ????
Wie ktoś może ???
 

Forest89

Active member
Bez reklam
python636 napisał:
A tak na marginesie jeszcze zadam pytanie odnośnie programowania pilota zdalnego sterowania dla innych urządzeń: potrzebowałbym kody dla Sony Playatation 3 oraz DVD Fergusona, gdzie można coś takiego odnaleźć ????
Wie ktoś może ???
Kody są w instrukcji obsługi z tego co zdążyłem zauważyć. A co do PS3 to nie da rady bo PS3 ma bluetooth a nie podczerwień ;)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Krzysztof Jerzy napisał:
hmmm....
jak dla mnie czyta się testy przed nie po kupnie :hihi:

eksperci, ekspertami ...jak Tobie gra to najważniejsze ^_^

najrozsadniejsza odpowiedz w tym watku......:D
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Krzysztof Jerzy napisał:
hmmm....
jak dla mnie czyta się testy przed nie po kupnie :hihi:

eksperci, ekspertami ...jak Tobie gra to najważniejsze ^_^
Masz racje, ale jest jeszcze coś takiego jak zaufanie dla marki, hehe ;) Tak szczerze mówiąc to od dawna już polowałem na tą Yamahe. Wiedziałem co biorę. Tylko poprostu warto poczytać test i się zgodził lub nie z opiniami recenzentów ;)
 

ryba229

New member
Panowie jak wam to cudo gra w stereo?? Jesli jeszcze ktos porownywal z HK255 to bedzie pieknie. Juz mialem zamawiac 255 ale pojawilo sie to cudenko i razem z nim watpliwosci :)
 

python636

New member
Forest89 napisał:
Kody są w instrukcji obsługi z tego co zdążyłem zauważyć. A co do PS3 to nie da rady bo PS3 ma bluetooth a nie podczerwień ;)

Hmm a to nie można PS 3 zaprogramować do tego pilota ??
A w instrukcji nie znalazłem niestety kodów do Fergusona 770 HX oraz do dekodera Cyfry_ marki Pioneer.
Może ktoś już to przerabiał ??
 

nobbig

New member
Witam wszystkich. Przecież można zmapować oryginalnego pilota. Ten od rxv765 ma możliwość uczenia się - tak poradziłem sobie z dreamboxem do którego nie ma kodów w instrukcji.
 

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piloty do PS3 działaja na bluetooth a inne piloty np. do waszych ampli i TV na podczewień. Było już to pisane - nie da się obsłużyć jednym pilotem ampli i ps3 czyba, że jest jakież magiczne urządzenie posiadajęce buletooth i podczerwień :?
 

gorylla

New member
Bez reklam
Sprawdź jeszcze w areadvd Pionki VSX 919 i 1019. Wydaje mi się, że Pionek VSX-919 okazał się jeszcze ciut lepszy, a jest sporo tańszy od tej yamahy.
 

hawk11

New member
@Forest89
Nie doczekamy się. A ja i tak kupiłem tą Yamahę. Wygląda naprawdę super do tego fronty Magnat Quantum 605, centralny Magnat Supreme 250, surroundy Magnat supreme 200 (wszystko black) i jest OK. Teraz pozostała mi zabawa.:D :D :D
 

pejotpe

New member
Bez reklam
supmario napisał:
Piloty do PS3 działaja na bluetooth a inne piloty np. do waszych ampli i TV na podczewień. Było już to pisane - nie da się obsłużyć jednym pilotem ampli i ps3 czyba, że jest jakież magiczne urządzenie posiadajęce buletooth i podczerwień :?

Jeśli użyjesz opcji "szukaj" to znajdziesz mój mikroteścik urządzonka (kosz z pilotem ok. 20PLN plus przesyłka), które wpinasz w port USB PS3 po czym służy ono za port podczerwieni - potem wystarczy tylko nauczyć pilota kodów do PS3 (prawdę pisząc, to lepsze efekty uzyskałem ściągając kody do pilota Harmony niż ucząc go z pilota dołączonego do dongla). Główna wada - nie można pilotem włączyć konsoli. A co do innych magicznych urządzeń - są też takie, które mogą włączyć konsolę (ale kosztują od stu dolców w górę). Drugą wadą jest trwała okupacja portu USB, a tych (poza pierwszą wersją PS3) nie ma zbyt wiele. Do tego dochodzą typowe wady podczerwieni - trzymanie pilota diodą nadawczą w kierunku konsoli.
 
Do góry