[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Dziękuję wszystkim, nie dziwcie się jak ktoś mi zada pytanie a mu odpowiem Ciiiiiiiii... ;-)
Ps. Jak na razie tylko jeden film oglądałem na 3 razy... ;-)
 

DrWredman

Active member
Również dołączam się do gratulacji.

Świat się zmieni ale na lepsze. Większość pisze, że teraz to tylko kino nieme przez rok lub nawet trzy. Nieprawda, wystarczy żonę, opiekunkę a najlepiej dziadków wysłać na długi spacer :) Ewentualnie odstawić dziadkom wnuki na weekend.

Dobrze, że era magnetowidów już się skończyła. Moja córa wkładała tam kredki. Jak włożyła głębiej rękę to nie mogła jej wyjąć bo klapka ją przycięła. :)

Jeszcze raz gratulacje Bipo.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gratuluję Kolego - rozumiem że to pierwsze dziecko ? Jest sposób na to żeby jedno z rodziców pospało :) Ty albo zona musicie iść na studia ;-) jak robiłem drugie zaoczne studia to doszliśmy do winsoku skoro ja uczę się po nocach to mogę również dzieckiem się zajmować w nocy - efekt taki był że zona była wyspana a ja w pracy za komputerem usypiałem ,, ale miałem świetnego dyrektora który był bardzo wyrozumiały dla mnie - zresztą to za jego namowa poszedłem na te studia :) więc nie miał wyboru... ale śmiesznie to wyglądało czasem bo w pozycji siedzącej z rękoma na klawiaturze usypiałem.. :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Bipo teraz karmi, myje i pieluchy zmienia, żonę masuje i sprzęt ochrania.. wróć, tzn. zakłada ochraniacze, by dziecku krzywda się nie stała :D Nie śpi po nocach, w dzień pracuje. Nie ma chłopak czasu dla kolegów ;)
 

Rafal7

Banned
Tam ożywienie, zobacz jak to poleciało jak Bipo oznajmił ze syn się urodził, zaraz wszyscy zaczęli się chwalić ze kobiety w ciąży. :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ale zauwaz ze to juz 7 miesiace.

Bipo dzisiaj zdazyl sie tylko zalogowac na forum, ale juz posta nie dopisal. Biedak, koniec z wieczorkami filmowymi :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Panowie, jeszcze raz dziękuję za ciepłe słowa otuchy ale początki zawsze są trudne a później jakoś już leci.... ;-)
 

Rafal7

Banned
Bipo tak jak piszesz, najgorzej jest chwile na początku, jak dziecko wpadnie w swój rytm to co trzy godziny butla i jest spokój.
 
Do góry