mitsubishi HC3800

krugerandek

New member
Witam
Jesli mnie pytasz czy to moj 1 proj -odpowiedz brzmi tak.Porownanie mam bo widzialem w akcji Optome hd20,epsona tw700,i mitsu hc3100-maja moi znajomi te projektory i z czystym sumieniem moge to potwierdzic ze czern w HC3800 jest super czarna
 

vectrako

Member
Mitsu Hc3800

wiatrak napisał:
To Twój pierwszy projektor, czy też masz z czymś innym porównanie?

Edit:Problemy z wyłączaniem się projektora. Podobno taki myk jest skuteczny:

Witam

Moja radość niestety trwała tylko 10 godzin:( Wczoraj uruchomiłem mój drugi egzemplarz i znowu miałem wyłaczenie 2 razy, ale mam pecha.
Wyłączenie było jeszcze gorsze niż w przypadku pierwszego, ponieważ na jakieś 3 sekundy staneły też wentylatory, po czym ruszyły i wystudziły projektor i stanby. Niestety z tego co czytałem na forum avs nie pomogło przestawienie w menu serwisowym długości kabla Hdmi. Niestety musze znowu odesłac do sklepu kolejny egzemplarz. może do 3 razy sztuka:(

Pozdrawiam

Pozdrawiam
 

krugerandek

New member
maracz napisał:
Krugerandek>Jak wygląda czerń HC3800 w porównaniu do czerni z HC3100?
Witam
W mojej ocenie ta czern jest bardziej wyrazista nie czarno szra lecz smolista.Hc3100 ogladalem u kolegi nieraz i wydaje mi sie ze u niego ta czern jest troche slabsza, ale zeby to stwierdzic na 100% potrzebny by byl test obu naraz na tym samym materiale-pozdrawiam
 

krugerandek

New member
vectrako napisał:
Witam

Moja radość niestety trwała tylko 10 godzin:( Wczoraj uruchomiłem mój drugi egzemplarz i znowu miałem wyłaczenie 2 razy, ale mam pecha.
Wyłączenie było jeszcze gorsze niż w przypadku pierwszego, ponieważ na jakieś 3 sekundy staneły też wentylatory, po czym ruszyły i wystudziły projektor i stanby. Niestety z tego co czytałem na forum avs nie pomogło przestawienie w menu serwisowym długości kabla Hdmi. Niestety musze znowu odesłac do sklepu kolejny egzemplarz. może do 3 razy sztuka:(

Pozdrawiam

Pozdrawiam
Kurcze ale pech :-( ciekawe jaka Ci podadza przyczyne awari? Mam z tego samego zrodla wiec sie troszke martwie o swoj .Wysylasz kurierem? Czy osobiscie wolisz?-pozdrawiam
 

maracz

New member
Tak się zastanawiam czy HC3800 może rzeczywiście wygenerować "smolistą czerń",jest to w ogóle w przypadku projektora możliwe?Bo ja raczej wątpię.
 

maracz

New member
Zadaję pytania na temat HC3800 gdyż jestem nim zainteresowany.
Odpowiedz mi jeszcze czy w bardzo ciemnych scenach ta czerń jest również smolista?
 

Buti

New member
Ocena co do czerni jest chyba jednak tylko możliwa po przeprowadzeniu próbnej projekcji. Tylko gdzie? Już na dwóch różnych prezentacjach projektorów byłem ale warunki albo były takie sobie albo złe. Jeszcze się wstrzymam z decyzją o zakupie tego proja.

Subiektywnymi opiniami nie ma się co sugerować. Jestem pewien, że słowo "smolista" jest na wyrost w odniesieniu do czerni hc3800 - byłby to hit. Mnie najbardziej interesowało by jednoczesne porównanie z HC1100. Po prostu jestem ciekaw o ile było by lepiej i czy było by warte tej ceny.

Mam jednak przeczucie, że hc3800 może być w najgorszym przypadku dobrym projektorem.
 
Ostatnia edycja:

maracz

New member
Tidus1024>Z całym szacunkiem,ale myślę że smolistej czerni nie ma nawet plazma "Pioneer Kuro" a już na pewno nie ma jej żaden projektor,chociaż JVC(wyższe modele) na pewno są jej bliższe niż HC3800,tym bardziej smuci mnie że niektórzy z nas(że już się tak wyrażę)nadużywają pewnych stwierdzeń,świadomie lub nie ,wprowadzając potencjalnych "czytaczy" w błąd.
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
No ba, pewnie, że prawdziwie smolistą czerń uzyskamy tylko zakładając czarny worek na głowę. Ale jeśli szukasz czerni, którą można nazwać czernią to polecam nawet najniższy model HD1.
 
Do góry