Mafia 2

Peek

New member
Bez reklam
Drugie pamiętniki dewelopera z Mafii 2. I to po polsku!

Pamiętnik dewelopera, tym razem po Polsku.

Nie ma co jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2010. Z tego co widziałem grafika stoi na najwyzszym swiatowym poziomie, a przecież nie dane nam jeszcze było poznać 2 najwiekszych zalet Mafii II klimatu i fabuły ( o ile bedą tak dobre jak w jedynce). Ja już od pierwszych wieści o tej grze zacieram ręce.
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
Mafie 1 też można było przejść w kilka godzin a ile czasu zajęła mi ogólnie zabawa z Mafią, można mówić o latach... :D
...jedna z niewielu gier, którą mam zainstalowaną na kompie do tej pory....
Dla mnie must have, nawet nie wątpię, że będzie zaj3....sta....
 

Carbon_

New member
Bez reklam
MafiaIICE_89761_screen.jpg


EK - 79.99$
 

Peek

New member
Bez reklam
Główny kandydat do Gry tego roku, ale niestety raczej ponad 3 stówki za kolekcjonerke nie dam. Tym bardziej, że w 90% zawierają one niepotrzebne graty, które tracą swoją magię po modzie na grę ;). Tak czy siak według mnie to bedzie najlepsza gra tego roku, tego nie mozna nie kupić.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się gracza, szczególnie jeśli ktoś grał w Mafie I to nie zagrać w Mafie II to będzie wielką pomyłką :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Hehe miałem jendak na myśli takie platformy jak Ps3/X360, jednak Wii to inna para kaloszy.
 

Peek

New member
Bez reklam
Popatrzyłem ostatnio na ociekające klimatem i MISTRZOWSKĄ fabułą filmiki z pierwszej Mafii. Mam teraz pewne obawy czy dobrą decyzją było umiejscowienie akcji drugiej cześci po wojnie. Po zaprezentowanych gameplayach nie czuć klimatu starego USA a raczej klimat dzisiejszego Nowego Jorku.

Mam jednak nadzieję, że się mylę i będzie to jedna z najlepszych gier generacji. Jeśli dorówna fabuła i klimatem pierwowzorowi to nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.

Graficznie Mafia II jest zrobiona świetnie, tesktury, uszkodzenia samochodów, PhysX itd. (przynajmniej po tym co widziałem w necie).

Premiera 27.08 po polsku. Ja już nie mogę się doczekać.

PS Nie wiem jak wam, ale mi marzyło by sie by w tej grze znalazły się jakieś odwołania do jedynki, np umieszczenie w grze żyjącego jeszcze Thomasa Angelo albo misja zabicia Salieriego, to by było fantastyczne.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Mam nadzieje, że dwójka tak jak jedynka stanie się jedną z najlepszych gier w jakie miałem okazję zagrać.
 
Do góry