LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

jacquess

New member
lg 7c

powidoki po 1 miesiacu ....
 

Attachments

  • 20180403_163838.jpg
    20180403_163838.jpg
    655,4 KB · Wyś: 87
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
No dobra , ale jak bardzo katowales tego oleda statycznym obrazem ?

2/3 h dziennie to naprawde bardzo malo i w tym wypadku albo naprawde musiales ogladac tylko jeden program z jakims paskiem informacyjnym w tym.miejscu gdzie.masz to wypalenie , albo zwyczajnie robia z Ciebie durnia probujac wkrecic Ci , ze to wypalenie .

Ja bym.powiedzial ze to zadne wypalenie/powidok , raczej jakas plama . Mam cos podobnego na pdp , i nie jest to napewno wypalenie.
 
Ostatnia edycja:

jacquess

New member
No dobra , ale jak bardzo katowales tego oleda statycznym obrazem ?

2/3 h dziennie to naprawde bardzo malo i w tym wypadku albo naprawde musiales ogladac tylko jeden program z jakims paskiem informacyjnym w tym.miejscu gdzie.masz to wypalenie , albo zwyczajnie robia z ciebie durnia probujac wkrecic Ci , ze to wypalenie .

Ja bym.powiedzial ze to zadne wypalenie/powidok , raczej jakas plama . Mam cos podobnego na pdp , i nie jest to napewno wypalenie.

serwis byl z lg i stwiedrzil wypalenie matrycy .wypalenie jest na srodku tv centralnie .bardzo jest widoczne na kolorach pastelowych np czerwony zolty pomaranczowy,ogladam tv normalnie zadnych stalych obrazow ....
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też byłbym skłonny określić to jako plama.
Wypalenie pokazuje dokładniej co się wypaliło, i łatwiej określić jaka przyczyna.
Jak plama to niech wymienia i po kłopocie.
 

pantomima

Banned
To niezly paradoks tu mamy.
Zbyt krotki okres dziennego uzytkowania tv ,moze znaczaco wplynac na jego bezawaryjnosc .

Ogladasz za krotko , to ci sie zepsuje ! Haaa
 

Jacek144

New member
To niezly paradoks tu mamy.
Zbyt krotki okres dziennego uzytkowania tv ,moze znaczaco wplynac na jego bezawaryjnosc .

Ogladasz za krotko , to ci sie zepsuje ! Haaa

I to nie jest wcale śmieszne. Znana jest zasada,że to co mało używane psuje się szybko,a w przypadku nieużywanych organów,grozi nawet zanikiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry