LG LH 3000 - pytanie o USB

Cockney

New member
Do menu serwisowego wchodzi się przyciskając jednocześnie OK na pilocie i TV na ok. 5 sekund (ważne żeby to było OK bo podczas jednoczesnego przyciskania MENU wchodzimy w inne menu serwisowe "IN START").
Wyskakuje prośba o hasło wpisujemy 0000
Teraz wybieramy Tool Option3, zmieniamy EMF(JPEG. MP3) na 1 oraz Divx na HD (albo SD jak ktoś nie chce obsługi Divx HD).
Teraz wychodzimy z menu przyciskiem Return na pilocie i po wciśnięciu Menu ukarze nam się dodatkowe menu USB . U mnie po pierwszym wejściu
w to menu TV się zresetował ale nie ma się co martwić po resecie wszystko działa: oglądanie zdjęć, słuchanie MP3 no i obsługa filmów w divx, avi i kilku innych formatach.
Zdjęcia mają trochę przekłamane kolory jak dla mnie ale podobno można to poprawić


Jeżeli nie da sie wejsc do menu serwisowego LCD'ka nalezy wgrac starszego softa 3.15 !! - a robi sie to tak:

Jesli macie oprogramowanie w wersji 3.48, 3.47, 3.55 nie probujcie robic od razu downgrade na 3.15, bo mozecie uszkodzic telewizor i wtedy tylko serwis.
Najlepiej wgrać 3.37 ,a póżniej dopiero 3.15


Wgraj soft na pendriva ( FAT), podepnij go pod TV'ka, Kliknij Menu na pilocie, !podświetl OPCJE! i wciśnij na pilocie przycisk FAV 7 razy. Pojawi Ci się info o aktualnym oprogramowaniu, a niżej będzie soft z pena, wtedy OK i robi się aktualizacja na inny soft.
 

korona73

New member
Witam!

Tv lh3000 odblokowane usub, ale mam problem z napisami przy filmie DVDRip XviD. Nazwa ta sama dla filmu i napisów, jednak tekst rozmija się z obrazem, Na kompie jest idealnie. Jak to naprawić co zmienić w pliku tekstowym?
 

korona73

New member
Witam!

Tv lh3000 odblokowane usub, ale mam problem z napisami przy filmie DVDRip XviD. Nazwa ta sama dla filmu i napisów, jednak tekst rozmija się z obrazem, Na kompie jest idealnie. Jak to naprawić co zmienić w pliku tekstowym?


Ma ktoś podobny problem? W filmach z napisami się nie zgrywa obraz z tekstem a na kompie idealnie.
 

mmr13

New member
usb-dvd

Witam
Czy próbował ktoś podłączyć pod USB zewnętrzny napęd slim DVD?
Ciekawy jestem, czy film w divx poszedłby z płyty przez usb. A może film dvd udałoby się odtworzyć przez usb na slim dvd?
 

many94

New member
Witam mój problem polega na tym że mój lg 37 lh 3000 nie wczytuję pendrive i nie mogę zainstalować nowego firmware ani nie mogę przejść do menu serwisowego .Niektóre przyciski na pilocie działają niepoprawnie.Kiedyś udało mi się przejść do menu serwisowego przestawiłem w tool options i od tej pory nie mogę wejść do tego menu serwisowego .
 

tdx

New member
Bez reklam
Albo wgrasz nowe oprogramowanie albo pobawisz się pilotem serwisowym. A spróbuj przytrzymać OK na pilocie i na panelu bocznym przy włączonym TV
 
Ostatnia edycja:

many94

New member
No właśnie jak trzymam ok na pilocie i telewizorze to nic nie daje a jak przytrzymam ok na pilocie i menu na telewizorze to przechodzi do menu :EZ Adjust.No i chciałbym zaktualizować softa ale nie wykrywa pendriva.
 

Attachments

  • DSC00769.JPG
    DSC00769.JPG
    355,7 KB · Wyś: 314
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
można jeszcze spróbować włączyć menu najechać na ustawienia i nacisnąć 7 razy FAV na pilocie i ewentualnie wtedy zaktualizować soft

Inaczej pozostaje tylko pilot serwisowy
 

many94

New member
No właśnie to też nie działa . A gdzieś w serwisie mogą mi zrobić tego softa 3.15 ?bo jak patrzyłem to te piloty po 100 zł są.
 

tdx

New member
Bez reklam
Ciężko mi powiedzieć, każdy pilot uniwersalny thomsona czy hamy powinien działać a ceny zaczynają się od 30zł.
W serwisie nie sadze żeby byli zainteresowani taką pomocą :)
 

tdx

New member
Bez reklam
pilot pozwoli Ci tylko wejść w menu serwisowe.
Ale może tam zmieniłeś coś przez co teraz USB nie działa... Choć mi się nigdy nic takiego nie przytrafiło....
 

many94

New member
No najprawdopodobniej zablokowałem i usb i menu serwisowe więc chyba nawet pilot serwisowy nie pomoże?
 
Ostatnia edycja:

many94

New member
A możesz podać dokładny model tego zamiennika pilota serwisowego ?A działał by ten patent z telefonem z symbianem .
 
Ostatnia edycja:

many94

New member
I na pewno będzie działał poprawnie na moim lcd ? Bo bardzo mi zależy żeby zrobić w nim usb.Z góry dzięki za całą twoją pomoc.A jeśli już go kupię to pomożesz mi go skonfigurować,
 

tdx

New member
Bez reklam
Tymi pilotami na 100% wejdziesz w tryb serwisowy swojego TV. Chyba że mieszkasz w Rz-wie to mogę pożyczyć :) ale do Skarżyska jest kawałek ;)
 

many94

New member
A mogą być jakieś inne uniwersalne czy tylko te?Ale mi się wydaje że jeżeli oryginał nie działa to uniwersalny tez nie wejdzie do menu serwisowego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry