LG LH 3000 - pytanie o USB

franc774

New member
"Witam,dla mniej odważnych polecam kupić pilota "EMTEC" najtańszego(23 zł w satur-nie) z przyciskiem "SHIFT"
wj9bad.jpg

Po zaprogramowaniu kodem Tv- 0119, naciskamy przycisk shift tak aby zapaliła się dioda na pilocie, następnie przyciskamy "AV" lub "ENT" z tego właśnie pilota.Wyskoczy nam okienko z prośbą o hasło.Pilotem od tv wpisujemy 0000 (cztery zera) i jesteśmy...
Pozdrawiam"
 

tdx

New member
Bez reklam
zaprogamowa go na LG póżniej wciasnąc <shift> a następnie <-/--> jeśli są takie klawisze :)
i powinno działac
 

many94

New member
A i jeszcze zapomniałem dodać że jak programuje tego pilota z kodów to nie działa a w trybie szybkiego wyszukiwania znajduje i działa tylko kilka przycisków.
 

wilku66

New member
lh4020

mam 37lh4020 soft 3.91 nie wiem czy to wina softa ze twarze sa czerwone nie m ich ustawic jeszcze gorzej z otwarzaniem filmow z usb twarez i t ło sa czerwone . reklamy sa miodzio tylko jak jest film twarze ludzkie i tła sa czerwone nie mpge ich wyelinowac prosze o pomoc 34469063 pozdro.




jak wina softa skad moge go sciagna..... chyba ze cos w menu serwisowym jest zmienione serd dks za pomoc
 

rufus282

New member
Witam, mam pytanie dotyczące modelu lh 2000 otóż wgrałem stary soft i odblokowałem usb. Czy teraz jak wgram najnowszy soft to stracę to co odblokowałem?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Witam. Posiadam telewizor LG 47LH3000 (firmware 3.75) i kupiłem pilota Thomson ROC 3205 SE żeby odblokować USB. Zaprogramowałem go kodem 119, następnie zgodnie ze wskazówkami wciskam SHIFT potem AV i wyskakuje okno aby podać hasło (oryginalnym pilotem od tv) 0000 i takie też wpisuję niestety pomimo kilku prób za każdym razem wyskakuje komunikat "złe hasło". Co może być nie tak?
 

tomek1106

New member
Nie wiem czy przypadkiem nie musisz zrobić downgradu softu na niższy V3.15, bo chyba wtedy dało się tylko wejść do menu serwisowego z tego co pamiętam, ale nie jestem pewien
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Inny kod wpisz 0413

Wysłane z mojego GT-I9100


Wielkie dzięki, "nowy" kod 0413 zadziałał i udało mi się odblokować filmy, zdjęcia i mp3. Muzyka działa jak należy, filmy avi, mpg, mp4, mkv, divix również, natomiast wmv, real media, mov nie są obsługiwane, czyli chyba tak jak miało właśnie być. Mam jeszcze właściwie dwa pytania:

1. Podczas przeglądania zdjęć są one przesycone kolorami (tak jakby zbyt duży kontrast). Przy oglądania filmów nie ma takiego zjawiska a nawet gdyby było to tutaj można zmienić obraz ustawieniami AV MODE. Niestety przy zdjęciach nie można tak zmieniać ustawień. Ma ktoś pomysł jak to zmienić?

2. Czy warto i jest sens zmieniać (odblokowywać) jeszcze jakieś funkcje w tym tv? Jest również niby opcja bluetooth, ale ten tv chyba fizycznie tego nie ma (?)

Załączam zdjęcie z ustawień: http://images40.fotosik.pl/2016/131049f1d42bae3b.jpg
 

tdx

New member
Bez reklam
Wielkie dzięki, "nowy" kod 0413 zadziałał i udało mi się odblokować filmy, zdjęcia i mp3. Muzyka działa jak należy, filmy avi, mpg, mp4, mkv, divix również, natomiast wmv, real media, mov nie są obsługiwane, czyli chyba tak jak miało właśnie być. Mam jeszcze właściwie dwa pytania:

1. Podczas przeglądania zdjęć są one przesycone kolorami (tak jakby zbyt duży kontrast). Przy oglądania filmów nie ma takiego zjawiska a nawet gdyby było to tutaj można zmienić obraz ustawieniami AV MODE. Niestety przy zdjęciach nie można tak zmieniać ustawień. Ma ktoś pomysł jak to zmienić?

2. Czy warto i jest sens zmieniać (odblokowywać) jeszcze jakieś funkcje w tym tv? Jest również niby opcja bluetooth, ale ten tv chyba fizycznie tego nie ma (?)

Załączam zdjęcie z ustawień: http://images40.fotosik.pl/2016/131049f1d42bae3b.jpg

w tym TV już nic więcej nie ma sensu odblokowywać :)
 

basket4rap

Member
Bez reklam
w tym TV już nic więcej nie ma sensu odblokowywać :)

Rozumiem:) w takim razie pozostaje jeszcze tylko jedna sprawa czy a jeśli tak to jak zmienić ustawienia obrazu podczas przeglądania zdjęć? Ponieważ jest strasznie duży kontrast:/ Niestety zmiana stawień poprzez AV MODE na pilocie działa tylko podczas filmów (przy których akurat są dobre kolory)
 
Do góry