LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

vwrafi

New member
jest nowa wersja oprogramowania 05.12.05 tv sam wykryl na stronie lg jeszcze go nie ma
na pierwszy rzut oka nic nie dodal ani zmienil

Podobno zablokowali część opcji w menu serwisowym ( PVR i THX i jeszcze jakieś ). Ja mam akurat model 579S więc mi to nie robi, ale jak ktoś miał 570S i odblokował sobie np. nagrywanie na HDD to po tej aktualizacji już nie będzie miał tej opcji do wyboru.
 

stanelk

Member
Podobno zablokowali część opcji w menu serwisowym ( PVR i THX i jeszcze jakieś ). Ja mam akurat model 579S więc mi to nie robi, ale jak ktoś miał 570S i odblokował sobie np. nagrywanie na HDD to po tej aktualizacji już nie będzie miał tej opcji do wyboru.
Dobrze napisałeś,że "podobno"bo to co miałem włączone to nadal mam.Chodzi o nagrywanie i MbbTV.Można też,jak komu nie pasuje wrócić do poprzedniej wersji.:-o
Pozdrawiam.
 

kakarotto

New member
Wiem że zaczął działać serwis Gazeta.pl w poprzedniej wersji nie działał może tylko to zmienili, a gdzie ten tvn player i hbo GO eh :/.
 

jacek67m

New member
Ja posiadam 47lw579s i co zauważyłem i co zauważyłem po przestawieniu na kraj niemcy smart premium tez jest niemieckie wcześniej było polskie no to polepszyli :( a innych zmian nie widzę jutro moze zadzwonie na infolinie z pytaniem co daje nowy soft
 

vwrafi

New member
Dobrze napisałeś,że "podobno"bo to co miałem włączone to nadal mam.Chodzi o nagrywanie i MbbTV.Można też,jak komu nie pasuje wrócić do poprzedniej wersji.:-o
Pozdrawiam.

No tak napisał LGFan, czyli koleś który trochę się zna na sprzęcie. Ale on pisał w sumie o modelu LW550T, więc może nie do końca soft jest taki sam. W każdym bądź razie dobrze że nie zablokowali tych ustawień. Ja sam nie mogłem sprawdzić bo, jak pisałem wcześniej, mam 579S a on ma dużo rzeczy w standardzie. Sorry że wprowadziłem małe zamieszanie.

Aha, LGFan napisał też, że aby lag w grach był mniejszy należy oznaczyć łącze HDMI jako PC a tryb AV MODE jak GRA. Wtedy lag ma być w granicach 40ms. Jeszcze tylko nie wiem czy jest ważne które HDMI wybierzemy. A może wy wiecie ?
 

keriz

New member
Bez powrotu do ustawień fabrycznych w Menu serwisowym i ustawieniu w Menu użytkownika kraj Polska nie działa MbbTV.Pozostała nadal możliwość nagrywania.To tyle co zauważyłem na obecną chwilę.
Pozdrawiam.
U mnie po aktualizacji nowego softu zablokowali możliwość nagrywania, nie mogę wejść w menu serwisowe z options tools 3 ...... jak przywrócić poprzedniego softa- próbowałem przez USB odrzuca starsze oprogramowanie
 

eljot07

New member
Mówisz i masz :)

hdtv.com.pl/forum/lg/66693-lg-cinema-3d-telewizor-lg-lw570s-wszystko-o-serii-lw-570s-157.html

(niestety nie mogę jeszcze linkować z powodu ograniczeń forum więc proszę o skopiowanie i wklejenie w pasek adresu przeglądarki lub przeczytanie poniższego tekstu)

UWAGA UWAGA UWAGA sposób na powrót do poprzedniej wersji firmware wejść w USTAWIENIA:OPCJE i naciśnij 9 siedem razy i tv się wyłączy i włączy i mamy poprzednią wersje ten sposób przełącza między dwoma firmware jeśli zrobi się to ponownie wróci do najnowszej wersji firmware

W następnych postach po tej powyższej wypowiedzi ktoś testował i napisał:


wypróbowałem działa usunąłem najnowszą aktualizację i powrotem ją przywróciłem żeby jeszcze wten sposób można było wejść w menu serwisowe

Testujcie i informujcie czy teraz to działa :grin:
 

komandoss

New member
Mówisz i masz :)

hdtv.com.pl/forum/lg/66693-lg-cinema-3d-telewizor-lg-lw570s-wszystko-o-serii-lw-570s-157.html

(niestety nie mogę jeszcze linkować z powodu ograniczeń forum więc proszę o skopiowanie i wklejenie w pasek adresu przeglądarki lub przeczytanie poniższego tekstu)



W następnych postach po tej powyższej wypowiedzi ktoś testował i napisał:




Testujcie i informujcie czy teraz to działa :grin:
U mnie niestety ale nie działa,i lipa.

o
 

rojek1

New member
Witam po naciśnięciu siedem razy 3 lub 4 lub 5 wyskakuje mi taki obraz dalej nie wiem co robić
 

Attachments

  • Schowek01.jpg
    Schowek01.jpg
    103 KB · Wyś: 91

keriz

New member
dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta.


W nawiązaniu do Pana wiadomości pragniemy poinformować, że urzadzenie nie posiada funkcji DVR, która jest odpowiedzialna z możliwość nagrywania materiału na dysk zewnętrzny. Brak jest możliwości nagrywania.
W związku z dużym zainteresowaniem klientów funkcją HbbTV w produktach modelowych na rok 2011, firma LG Electronics Polska rozpoczęła testy, które mają na celu sprawdzenie funkcjonalności HbbTV na wspomnianych telewizorach.
W przypadku pozytywnego przejścia testów, informacja o wprowadzeniu HbbTV zostanie oficjalnie zakomunikowana.


Mamy nadzieję, że przekazane informacje okazały się pomocne. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o ponowny kontakt.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w ankiecie która znajduje się na dole wysłanej wiadomości.
 

geo570

New member
...pragniemy poinformować, że urzadzenie nie posiada funkcji DVR...

To niech odpowiedzą, po co w podręczniku na całą stronę 18 rozpisali się na temat DVR?
Więc skoro istnieją takie odbiorniki z funkcją DVR, to już nie mogą wciskać kitu, że ten TV tego nie może (tymbardziej, że my wiemy, że może). Stąd chętnie dowiedział bym się od LG dlaczego funkcja DVR jest wyeliminowana? Jaki jest konkretny powód? Jeśli jest problem prawny, to proszę podać paragraf, ustawę itp. Powalczymy przed sejmem i przy urnach wyborczych.

Nie doczekałem się też odpowiedzi ani od LG ani od Samsunga dlaczego nagrania z niekodowanych kanałów są szyfrowane w ten sposób, że nie można ich odtworzyć na innym urządzeniu. Nadgorliwość?

Ostatnio uczestniczyłem w uruchamianiu monitora LG z wbudowanym tunerem. Ku naszemu wspólnemu zaskoczeniu, tuner DVB-C/T okazał się jedynie tunerem DVB-T po ustawieniu kraju "Polska". Możliwość odbioru cyfrowej kablówki pojawiła się dopiero po wybraniu kraju "--", ale wówczas nie ma polskich znaków w teletekście i EPG. Co tym sposobem chce osiągnąć LG? Jeśli zrażenie się do ich produktów, to już to zrobiła.

Inny monitor LG, który znam po wybraniu proporcji 16:9 wyświetlał 16:10, a 4:3: też było niewłaściwe. Nigdy nie doczekaliśmy się poprawki firmware.

Chciałbym, żeby moja opinia powędrowała do Korei, bo z montownią czy callcenter w Polsce chyba nie ma pola do dyskusji.


Gdyby ktoś źle mnie zrozumiał: to oczywiście moje żale do LG, nie do forumowiczów.
 
Do góry