LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

guti

New member
zapytałem serwis o to samo to mi odpowiedzieli proszę aktualizować przez internet. Tylko, że przez internet tych najnowszych o których pisałem chwilę wcześniej nie widzi tylko te, które szły do 62% czyli 05.01.10
nie wiem czy coś zmienili na stronie producenta czy jest to aktualizacja dla posiadaczy wersji 05.01.10 ale dzisiaj poszła mi z usb najnowsza aktualizacja ze strony lg Software File(Version 05.10.02)
 

memeczyslaw

New member
kurde a mi 05.01.10 wywala błąd przy 60% a soft 05.10.02 juz na samym starcie "plik uszkodzony" nie moge zaktualizować telewizora przez usb! czy ktoś wie dlaczego;/?
 

BaRiBaL

Member
Może ściągnij raz jeszcze pod inną przeglądarką, nie używaj żadnego download managera?
U mnie się wygrał bez problemu z dysku twardego.
 

zbyniu4

New member
Panowie powtórzę pytanie może ktoś wie jak zrobić. Mam pilota Harmony 300 i nie mogę w żaden sposób dodać ustawień pilota pod Watch TV. Tzn w konfiguracji Watch TV jest moj tv ale po włączeniu tej opcji nic prawidłowo nie działa. Nie wyłącza i włącza Tv a tylko jedno z wyjść na którym akurat Tv jest ustawiony np HDMI 1 a tv dalej jest włączony na sygnale TV czyli naziemna telewizja albo z modułu. Jak ten problem rozwiązać :?:
Pomocy!!!!!!!!:!:
 

tom4sz

Member
Wczoraj dostałem taką wiadomość od Zrób Kino

Witamy, niestety numer, który Państwo zarejestrowali w bazie MOJE LG, na naszej stronie jest błędny. System nie może go zarejestrować właściwie. Proszę o poprawienie. Proszę wprowadzić właściwy numer. Czekamy :) Pozdrawiamy Zespól Zrób Kino

Chodzi chyba o numer który podałem w Moje LG ?

 

Jerzy62

New member
sciągnąłem tą aktualizację 05.10.02 rozpakowałem na pena i nie widzi mi tego pliku mam na nim jeszcze film i jego widzi co robie nie tak? przez kabel mi się zaktualizował ale do 05.10.01.
 

kitesurf

New member
Witam! Słuchajcie - proste pytanie dla Was zapewne. Mam Cyfrę +. Teraz chce kupić ten tv. Wiem, że ma w sobie wbudowany tuner satelitarny? Czy muszę kupować tuner HD z cyfry? Czy jest w tym TV wejście na kartę C+? Zależy mi oczywiście na Cyfrze + HD.

Pozdrawiam!
Michał
 

radzio99

New member
Czy ma ktoś taki problem u mnie np. na SD, że jakby telewizor nie nadazal i niektore sceny sa rozmazane takie jakby 3d tylko chwilowo przy ruchach ?

Chyba jest to smużenie jak się nie myle ;D
 
Ostatnia edycja:

tom4sz

Member
Wczoraj dostałem taką wiadomość od Zrób Kino

Witamy, niestety numer, który Państwo zarejestrowali w bazie MOJE LG, na naszej stronie jest błędny. System nie może go zarejestrować właściwie. Proszę o poprawienie. Proszę wprowadzić właściwy numer. Czekamy :) Pozdrawiamy Zespól Zrób Kino

Chodzi chyba o numer który podałem w Moje LG ?


Miał tak ktoś? Ipla Sport i Ipla Film mi działają więc chyba jestem już zarejestrowany w zrobkino.pl
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Przyznam ze niewiele zrozumialem.Ale sklaniam sie ku temu ze to nie jest prawdziwe 3d full HD.

tak, mimo że klatka obrazu 3D jaką zbuduje mózg ma 1920x1080, na każde oko przypada klatka 1920x540. W praktyce musisz podejść bliżej niż 3krotność długości pionowej telewizora , żeby zobaczyć spadek jakości.
 
Ostatnia edycja:

kitesurf

New member
No więc mam ten TV. Dzisiaj go kupiłem. Zakupiłem również dekoder Sagemcom DSI87 C+. Czaszę anteny mam starą tzn. 60tkę. W każdym razie obraz igła. Ale mam kilka pytań:

1. Podczas przełączania niektórych kanałów na C+ mam różny poziom głosu na innych kanałach. Np. oglądam coś zwyczajnie cicho - przełączam na inny i jest strasznie głośno.

2. Przełączanie między kanałami Cyfry+ jest dość długie - wynosi kilka sekund - tak z 3-4 sekundy - to jest baardzo irytujące. To chyba nie jest normalne? Czy może być spowodowane tym, że mam mniejszą antenę? W ustawieniach anteny mam: SIŁA SYGNAŁU - 79%, JAKOŚĆ SYGNAŁU - 75%

3. Podczas aktualizacja softu przez usb ( stworzyłam katalog LG_DTV ) - uruchomiła się aktualizacja ale wyświetlił się po chwili napis NIEZNANY PROBLEM. Zauktualizowałem dopiero "po kablu". Ale i tak kilka razy się zatrzymywał i musiałem na nowo włączać aktualizację.

4. Jeszcze jedna sprawa. Mam kabel HDMI - ALPHARD DA VINCI HDMI HDMI 1,6m FULL HD Ver. 1.4 3D LAN i jak go podłączyłem do wejścia to niestety kabel wystaje mi za bok telewizora, a że jest dość sztywny, to nic z tym nie mogę zrobić. Czy są jakieś przejściówki kątowe hdmi - tak, żebym mógł kabel puścić bezpośrednio w dół tv? EDIT: przejściówki już znalazłem :)

Czy możeci mi pomóc?

Pozdrawiam!

Michał
 
Ostatnia edycja:
Do góry