LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

darknez

New member
Jakim kablem podłączyć kino domowe LG 5.1 do tego telewizora, aby grały głośniki z kina domowego podczas oglądania TV ?? Proszę o szybką odpowiedź.
 

zbyniu4

New member
Witam.
Panowie, czy ten Tv puszcza dźwięk DD 5.1 czy nie. Czy ktoś z was to sprawdzał. Konsultant z LG twierdzi że kodeki DD 5.1 jest w tym Tv a ja w żaden sposób nie mogę 5.1 włączyć. Kabel optyczny podłączony z Tv na kino dom. i przy sygnale audio DD 5.1 nie ma efektu 5.1. Wcześniej z tunera N-ki na kino dom. sygnał przechodził. Co jest z tym 5.1 w tym TV
 

BaRiBaL

Member
I jestes pewien ze po wgraniu nowego nie ma input laga ?
Bo ta sprzecznosc informacji jest spora.Im wiecej osob potwierdzi ze nie ma duzego input laga tym bede spokojniejszy bo jak jedna czy dwie osoby to pisza to zawsze moga byc pracownikami LG ;)

Nie ma. I to nie po wgraniu nowego 5.xx bo i na starym 4.xx było tak samo dobrze, aczkolwiek pamiętam jak czytałem różne posty w internecie z czerwca/lipca i wcześniejsze, gdzie faktycznie ludzie psioczyli na IL przy ówczesnym firmware telewizora.
Mnie na tematowym LG gra mi się tak samo dobrze jak na plaźmie :) A w ogóle o ile nie włączę trybu gra to IL bardziej przeszkadza nie podczas grania a w momencie gdy mam lapka podłączonego do telewizora i traktuję go jako większy monitor do surfowania w necie etc.
 

Jerzy62

New member
Witam.
Panowie, czy ten Tv puszcza dźwięk DD 5.1 czy nie. Czy ktoś z was to sprawdzał. Konsultant z LG twierdzi że kodeki DD 5.1 jest w tym Tv a ja w żaden sposób nie mogę 5.1 włączyć. Kabel optyczny podłączony z Tv na kino dom. i przy sygnale audio DD 5.1 nie ma efektu 5.1. Wcześniej z tunera N-ki na kino dom. sygnał przechodził. Co jest z tym 5.1 w tym TV
Ja mam kino samsunga podłaczyłem HDMI i cyfrowe optyczne i mam dzwiek DD5.1 tak z tunera jak i z kinaDVD
 

zbyniu4

New member
Przepraszam, nie przeczytałem wcześniejszego postu z odp.
Dzięki Panowie za podpowiedzi :eek:k: . Faktycznie zmiana ustawień PCM na auto rozwiązała mój mały problem. Konsultant w LG też zapewniał mnie że DD 5.1 w tym Tv jest i powinno działać.

ps
Szczerze mówiąc to powinny też być kodeki DTS, no ale trudno, może przy następnej aktualizacji coś dodadzą.
 

Balon14

New member
Jak jest z eurozłączem w tym TV niby jest pełne to powinienno z niego wychodzić sygnał video i audio stereo tak przynajmniej zawsze było w telewizorach.
Chciałem podpiąć dzwięk z tv przez eurozłacze a tu cisza a powinien normalnie wychodzić sygnał audio.
Może trzeba cos przełączyć w menu.
Testował już ktoś z was czy przez eurozłącze czy wychodzi sygnał video i audio np do nagrywania na magnetowid?
 

uberman

New member
Jak jest z eurozłączem w tym TV niby jest pełne to powinienno z niego wychodzić sygnał video i audio stereo tak przynajmniej zawsze było w telewizorach.
Chciałem podpiąć dzwięk z tv przez eurozłacze a tu cisza a powinien normalnie wychodzić sygnał audio.
Może trzeba cos przełączyć w menu.
Testował już ktoś z was czy przez eurozłącze czy wychodzi sygnał video i audio np do nagrywania na magnetowid?

Eurozłącze jest wyraźnie oznaczone jako AV IN. Czyli nie służy do wyprowadzania sygnałów.
 

simont

New member
dostałem dzisiaj nagrodę gwarantowaną. Odtwarzacz super (za free) ale kody do film box już nie aktywne a ipla sport tylko na 30 dni a nie jak w opisie vouchera 90. Wygląda jakby wysyłali stare kody .
Mam pytanko czy u Was było Ok.

Witam. Wczoraj otrzymałem nagrodę gwaranyowaną od LG :) I mam pytanko do osób które otrzymały nagrodę z kodami i już aktywowały kody do filmbox live i ipla sport. Nie wiem, może źle szukam, ale w TV nie mogę znaleźć miejsca gdzie należy je wprowadzić:(. A może te kody są do "normalnych" stron internetowych i należy korzystać z tego w kompie? Dzięki za pomoc.
 

elliotek

New member
I jestes pewien ze po wgraniu nowego nie ma input laga ?
Bo ta sprzecznosc informacji jest spora.Im wiecej osob potwierdzi ze nie ma duzego input laga tym bede spokojniejszy bo jak jedna czy dwie osoby to pisza to zawsze moga byc pracownikami LG ;)
ILE RAZY MOŻNA POWTARZAĆ!!!??? LG LW570S NIE MA INPUT LAGA, w najnowszych softach! Sorki, że znów się uniosłem, ale ileż razy można to powtarzać!


W MM w Bielsku Białej 3 tygodnie temu 47LW570S kupiłem za 3790 + 7 okularów a pilota Magic za 100;-)

Też tak kupiłem ale jakieś prawie 2 miesiące temu:) za tą samą cenę z 7 okularami:)
 

bebiko

New member
ja pod tekstem "LG 47lw570s nie ma inputa lag'a" sie nie podpisze bo go mam. jak podlacze kompa i bez wlaczonego trybu gra myszka lata po ekranie z takim opoznieniem, ze mam wrazenie ze to nie je ja steruje. bo przejsciu w tryb gra jest lepiej nie powiem , ale nadal reakcja jest spowolniona. gniazdko mam opisane jako pc rowniez. nawet przy zwyklej tv z dekodera nie pokrywa mi sie obraz z dzwiekiem dobrze.
 

mufex

New member
ja pod tekstem "LG 47lw570s nie ma inputa lag'a" sie nie podpisze bo go mam. jak podlacze kompa i bez wlaczonego trybu gra myszka lata po ekranie z takim opoznieniem, ze mam wrazenie ze to nie je ja steruje. bo przejsciu w tryb gra jest lepiej nie powiem , ale nadal reakcja jest spowolniona. gniazdko mam opisane jako pc rowniez. nawet przy zwyklej tv z dekodera nie pokrywa mi sie obraz z dzwiekiem dobrze.


No to masz coś nie tak kolego. Nie zauważyłem żadnego opóźnienia kursora przy podłączonym kompie (hdmi). Również grając w fpsy i celując myszką nie mam również żadnego laga, nie wspominając już o rozjeżdżającym się dźwięku. Nie wiem może cosik z kablami masz nie tak. Nie jest to normalne co opisujesz.
 

darknez

New member
Czy aby podłączyć tv z z blu ray 3d (kino domowe) trzeba mieć HDMI 1.4, bo mam kabel HDMI 1.3 i nie działa (tv nie widzi nic.. ) ?? Narazie działa mi na wejściu video.
 

malyr

New member
Czy aby podłączyć tv z z blu ray 3d (kino domowe) trzeba mieć HDMI 1.4, bo mam kabel HDMI 1.3 i nie działa (tv nie widzi nic.. ) ?? Narazie działa mi na wejściu video.
teoretycznie nie wymaga takiego kabla, konsola sony ps3 nie posiada hdmi 1.4 a po kablu 1.3b 3D śmiga bez problemów, żadnych "przycinek"

pytanie do osób, które otrzymały napęd, jest do model BD 660 ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry