LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

JonnyWoo

New member
Aktualizacja przez USB

guti >> napisałeś że można aktualizować tv przez USB ( mam prośbę podaj link do pobrania AKTUALIZACJI ) ja na stronie "LG" znalazłem Instrukcje aktualizacji do pobrania. Filmy 3D biorę z neta obrazy płyty Blu Ray zajmują od 30GB do 50GB przy prędkości mojego łącza pobieram taki film 4 godziny. TV jest super a 3D naprawdę robi wrażenie.
 

marekkurzyna

New member
marekkurzyna testowałem na BLACK OPS (X360) i słabo to wyszło :) W sumie to nic nie widziałem tak się obraz nachodził. Bez szans na granie we dwóch. Chyba, że coś nie tak ustawiłem.

Witam. Ja to testowałem na Dirt 3 nie było tak źle tylko trzeba odpowiednio poprzekładać soczewki. Czyli z 1 okularów wyjąć np prawą i włożyć w miejsce lewej 2 pary. Znaczenie ma też wew i zew strona soczewki. 3D w tv trzeba ustawić góra, dół a nie obok siebie to jest ważne i oczywiście w grze musi być ustawiony splitsceen także na góra dół. Też mi nie wychodziło ale chwilę pokombinowałem i było ok. Tylko soczewki trzeba by lekko przyciąć. Działać to powinno na wszystkich tv z okularami pasywnymi. Pzd.
 

Jerzy62

New member
JonnyWoo
Pomoc techniczna dla produktu LG: 47LW570S ,Wejdz na tą stronę i w sterowniki tam pobierz najnowszą aktualizację,Software File 05.11.08.zip
 

guti

New member
guti >> napisałeś że można aktualizować tv przez USB ( mam prośbę podaj link do pobrania AKTUALIZACJI ) ja na stronie "LG" znalazłem Instrukcje aktualizacji do pobrania. Filmy 3D biorę z neta obrazy płyty Blu Ray zajmują od 30GB do 50GB przy prędkości mojego łącza pobieram taki film 4 godziny. TV jest super a 3D naprawdę robi wrażenie.
Pomoc techniczna dla produktu LG: 47LW570S
Ze strony producenta ściągałem i przez pendrive USB wgrywałem ale tylko jedna aktualizacja tym sposobem się udała a tak przez kabel sieciowy teraz to robię, więc nie wiem czy ta aktualna pójdzie na usb.
 

przekorn

New member
Witam jestem zainteresowany zakupem 42lw570s jednak bedac ostatnio w sklepie zauwazylem lg z nowej serii dokladnie 42lm620s. Cena jego w necie to 3.3k wiec kuszaca i teraz niewiem co robic. Testował ktos moze juz 620s ? Pozdrawiam
 

guti

New member
Witam jestem zainteresowany zakupem 42lw570s jednak bedac ostatnio w sklepie zauwazylem lg z nowej serii dokladnie 42lm620s. Cena jego w necie to 3.3k wiec kuszaca i teraz niewiem co robic. Testował ktos moze juz 620s ? Pozdrawiam
42lw570s jest lepszy w jakości obrazu a funkcyjnie mają tą samo. Dźwięku DTS nadal nie ma w nowych modelach. Lepszy jest dopiero model LM760S ale to już inne pieniądze no ale wygląd extra.
 

przekorn

New member
Czyli jednym słowem lepiej zainwestować w model z tamtego roku.

naprawdę w tych nowych modelach niema DTS? gdzieś czytałem jakaś recenzje i chyba było napisane ze jest ale teraz niepamiętanym o którym z nowych modeli to było :( aa był to model LM670S

dodatkowo na tej stronie w aucio codec jest dts, wiec juz sam nci nie wiem..chyba 3ba bedzie sie samemu przejść do sklepu z dyskiem.

http://www.tv.allesuper.com/?p=lg_42lm620t
 
Ostatnia edycja:

JonnyWoo

New member
dzieki za pomoc

Dzięki za pomoc pobrałem aktualizacje >>> Software File(Version 05.01.10 and 05.11.08)

TV mam od września 2011 dlatego myślę że taka aktualizacja może coś poprawić.
 

vwrafi

New member
Czyli jednym słowem lepiej zainwestować w model z tamtego roku.

naprawdę w tych nowych modelach niema DTS? gdzieś czytałem jakaś recenzje i chyba było napisane ze jest ale teraz niepamiętanym o którym z nowych modeli to było :( aa był to model LM670S

dodatkowo na tej stronie w aucio codec jest dts, wiec juz sam nci nie wiem..chyba 3ba bedzie sie samemu przejść do sklepu z dyskiem.

LG 42LM620T Tech specs 42 LM 620 T

No właśnie te nowe modele będą miały obsługę Flash 11 więc nie wiem czy to dobry pomysł inwestować w modele zeszłoroczne. Napisałem do LG w tej sprawie i dostałem odpowiedź że nie będzie aktualizacji do Flash 11 dla modeli z roku 2011 więc to już przesądzone że producent ma nas w głębokim poważaniu.
 

JonnyWoo

New member
DLNA ? Jak kożystać ?

Witam Do czego służy DLNA ? Czy jest gdzieś napisany podręcznik jak można korzystać z tej opcji ? Czy ktoś z was z tego korzysta ? Jak ?
 

jacek67m

New member
Witam
Próbując dziś wejść na LG APPS nie chce się otworzyć i pisze brak danych a poszczególne ikony że niedostępne czy to się u mnie coś zawaliło czy u was też tak jest
 

vwrafi

New member
Witam
Próbując dziś wejść na LG APPS nie chce się otworzyć i pisze brak danych a poszczególne ikony że niedostępne czy to się u mnie coś zawaliło czy u was też tak jest

Sprawdzałem wczoraj i dziś i u mnie wszystko OK. Jedyny problem z aplikacjami mam taki, że czasami IPLA podczas oglądania np. Pamiętników z wakacji pokazuje mi że Żądana czynność nie może zostać wykonana i wychodzi do głównego menu.
 

jacek67m

New member
Witam
Sprawa z LG APPS wyjaśniona ale przy okazji zapytałem co z flash i nowymi aplikacjami
To jest odpowiedz z LG
W nawiązaniu do Pana wiadomości informujemy, że dodanie nowych aplikacji typu TVN Player oraz aktualizacja Adobe Flash Player do wyższej wersji w tym modelu nie jest przewidziana.


Mamy nadzieję, że przekazane informacje okazały się pomocne. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o ponowny kontakt.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w ankiecie która znajduje się na dole wysłanej wiadomości.
Ps. W takim razie proponuje zasypać ich naszymi opiniami na ten temat . Bo coś mi sie wydaje że klientów to oni mają gdzieś.
 

vwrafi

New member
zawsze możesz zrobić to na oficjalnej stronie LG mądralo. Bo tylko w taki sposób można pokazać że jest problem . Który równie dobrze może zostać niezauważony ale spróbować warto pozdrawiam

No ja już zgłosiłem problem braku Flash 11. Strona LG-> model telewizora -> Wsparcie Techniczne -> Kontakt i tam napisałem.

Oczywiście również dostałem odpowiedź że Flash 11 nie będzie. Trochę lipa. Teraz jak już wiem że to Full Web Browser jest jakie jest, to równie dobrze mogłem kupić Philipsa PFL7606 bo i tak muszę podłaczać laptopa pod TV gdy chcę obejrzeć coś z TVN Player. Ale kupując Philipsa miałbym podświetlenie AmbiLight. No ale cóż, Polak mądry po szkodzie. Na drugi raz jak wyjdzie jakaś nowość to poczekam aż parę osób przetestuje ją zanim ją kupię. Nie dam już się nabrać na naklejki na pudełku czy też znaczki na prospektach typu FULL WEB BROWSER które znaczą tyle co nic. LG -> dobry sprzęt, kiepskie wsparcie :(
 

Balon14

New member
W kwietniu ma być duży update, ma pojawić się miedzy innymi:
- flash 10(11) w przeglądarce
- tvn player
- hbo go
- 8 kanałów filmbox
- 3 kanały 3d (najprawdopodobniej płatne)

Smutną wiadomość LG ma niestety dla posiadaczy telewizorów z ubiegłego roku. Wszystko wskazuje na to, że nie otrzymają nowych serwisów. To nie jest niestety fair – wsparcie dla telewizorów powinno obejmować przynajmniej dwa, o ile nawet nie trzy lata. Koreańscy rywale właśnie zaprezentowali Evolution Kit, który ma umożliwić upgrade hardwareu w kolejnych latach, a już wcześniej seria B i C była wspierana w kolejnych latach (modele z 2010 roku niedawno dostały tvn player). To budzi pewnien niepokój przy decyzji zakupowej nowych modeli. Trzeba jedynie mieć nadzieję, że za rok LG już nie popełni tego błędu.


To pewnie dotyczy LW570S jak i LW5500 :x


.
 

vwrafi

New member
Smutną wiadomość LG ma niestety dla posiadaczy telewizorów z ubiegłego roku. Wszystko wskazuje na to, że nie otrzymają nowych serwisów. To nie jest niestety fair – wsparcie dla telewizorów powinno obejmować przynajmniej dwa, o ile nawet nie trzy lata. Koreańscy rywale właśnie zaprezentowali Evolution Kit, który ma umożliwić upgrade hardwareu w kolejnych latach, a już wcześniej seria B i C była wspierana w kolejnych latach (modele z 2010 roku niedawno dostały tvn player). To budzi pewnien niepokój przy decyzji zakupowej nowych modeli. Trzeba jedynie mieć nadzieję, że za rok LG już nie popełni tego błędu.


To pewnie dotyczy LW570S jak i LW5500 :x


.

Tak, właśnie ta informacja dotyczy niestety LW570S :( Lipa na maksa. Ale co tam, SmartTV od Manty z androidem i jazda, żadnego sprzętu LG już nie kupię.
 
Do góry