LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

jacor1986

New member
Pisałem e maila do LG w sprawie złego oprogramowania i odpisali mi następujące rzeczy... Także koledzy pisać do nich e maile!!!!!!

Szanowny Panie,


dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Uprzejmie informujemy, iż sprawa dotycząca błędów po aktualizacji została przekazana do odpowiedniego działu naszej firmy. Dział techniczny przeprowadzi weryfikacje zgłaszanych problemów, w przypadku wykrycia błędów wydane zostanie nowe oprogramowanie które je wyeliminuje. Na chwile obecną nie jest przewidywane wprowadzenie serwisu TVN Player w ramach usługi Smart TV w telewizorach marki LG.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
"Na chwile obecną nie jest przewidywane wprowadzenie serwisu TVN Player w ramach usługi Smart TV w telewizorach marki LG"

... widocznie TV nieźle schodzą i Koreaniec nie musi dokładać do nich TVN Player, żeby zwiększyć sprzedaż. :razz:
Znając tych cwaniaczków z LG można przypuszczać, że dodadzą TVN Player dopiero do linii i modeli na 2013 rok (na rynku będą od marca/kwietnia/maja 2013), a stare modele z 2012 roku (obecne linie LM) nie będą aktualizowane o ten serwis, he he.
Już nie mówię o liniach LW (na rok 2011), bo w nich o aktualizacjach można zapomnieć.
Interes koncernu to co innego niż interes konsumenta.
 

electro69

New member
Na chwile obecną nie jest przewidywane wprowadzenie serwisu TVN Player w ramach usługi Smart TV w telewizorach marki LG.
Chyba sobie jaja robią ! ... nie wiem czy to akurat dotyczy linii TV z 2011 r. ta odpowiedź (LW570s jak w temacie) czy wszystkich serii też LM .... jeśli tak to już jest SKANDAL ... z tego co już było w różnych komunikatach nawet LG to Tvn Player miał być w czerwcu, potem w wrześniu potem na jesień i co teraz w ogóle nie ma być ? ... to jest poważne traktowanie klienta ... chce kupić TV właśnie od LG ale takie traktowanie i ich "obiecanki cacanki" skutecznie mnie zniechęcają.
 

michal3d

New member
myślę że można złożyć petycję do LG i TVN Player ,zebrać podpisy czy coś takiego.Albo wysyłać do nich e-maile może to coś da.Jak by dostali kilka tysięcy to może poskutkuje.
 
Ostatnia edycja:

konec

New member
pilot

Na standardowym pilocie do LW570s są "przyciski alfanumeryczne" gdzie oprócz cyfr mamy litery. Czy mają one gdziekolwiek jakieś zastosowanie? Jak wprowadzić litery?
 

stanelk

Member
Na standardowym pilocie do LW570s są "przyciski alfanumeryczne" gdzie oprócz cyfr mamy litery. Czy mają one gdziekolwiek jakieś zastosowanie? Jak wprowadzić litery?

Witam,najpierw musisz przyciskami prawo,lewo,góra i dół wejść na pole gdzie chcesz wpisać nacisnąć OK i wtedy na ekranie w ramce zobaczysz litery i cyfry do wpisania.
Powodzenia.
 

michal3d

New member
Witam,najpierw musisz przyciskami prawo,lewo,góra i dół wejść na pole gdzie chcesz wpisać nacisnąć OK i wtedy na ekranie w ramce zobaczysz litery i cyfry do wpisania.
Powodzenia.

tak tak ,ale gdziekolwiek bym chciał coś wpisać to za każdym razem wpisują się cyfry a nie litery.Testowałem to na różnych aplikacjach : You Tube,przeglądarka itd. Na pilocie przyciskiem 3D lub RATIO przełącza się pomiędzy cyframi i literami ale nie wiem w jakim trybie to działa, może w trybie TV bo takiego nie mam uruchomionego.
 

zapomnialem_

New member
Witam,

Czy możecie napisać czym się różni model 55LW579S od modelu 55LW570S.
Mam możliwość kupić model 55LW579S, ale nie mogę nic wyszukać w j. polskim. Niby jest to model na rynek niemiecki......
Czy za kwotę 4200zł (nowy) opłaca się brać ten telewizor?

Pzdr
 

guli83

New member
Dts

Witajcie.
Czy w modelu 47LW570S da rade jakimś sposobem uruchomić możliwość puszczenia filmu z dźwiękiem DTS? Nie ważne w jaki sposób - USB, serwer, obojętne...
Lub w jakiś sposób "na żywo" przekonwertować go do innego formatu który obsłuży ten TV.
Najlepiej chciałbym puścić dźwięk po optyku do amlitunera.
Pozdrawiam!
 

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
Witajcie.
Czy w modelu 47LW570S da rade jakimś sposobem uruchomić możliwość puszczenia filmu z dźwiękiem DTS? Nie ważne w jaki sposób - USB, serwer, obojętne...
Lub w jakiś sposób "na żywo" przekonwertować go do innego formatu który obsłuży ten TV.
Najlepiej chciałbym puścić dźwięk po optyku do amlitunera.
Pozdrawiam!
niestety ten TV nie ma DTS ale można film z dźwiękiem DTS w prosty sposób przerobić na AC-3, służy do tego program mkvdts2ac3. Po ściągnięciu tego programu wrzucam plik z filmem (łapiemy plik z filmem lewym przyciskiem myszy i najeżdzamy na ikonkę tego programu, następnie wciskamy 1 i enter i n i enter)
 

tomekrat

New member
Witajcie.
Czy w modelu 47LW570S da rade jakimś sposobem uruchomić możliwość puszczenia filmu z dźwiękiem DTS? Nie ważne w jaki sposób - USB, serwer, obojętne...
Lub w jakiś sposób "na żywo" przekonwertować go do innego formatu który obsłuży ten TV.
Najlepiej chciałbym puścić dźwięk po optyku do amlitunera.
Pozdrawiam!
Witam
Mozna odtworzyc film z DTS na tym tv i na innych lg-kach z obsluga dlna, tylko trzeba puscic go z programu PLEX na komputerze (serwer plikow) z wlaczona funkcja konwertowania w locie (poszukajcie w ustawieniach). Na moim 42lw650t ladnie to smiga.
Pozdrawiam i milego ogladania.
 

lusyma

New member
Brak Dolby Digital na wyjściu optycznym

Czy ktoś spotkał się z następującym problemem:

1.Podłączam dekoder telewizji cyfrowej do LW579S (wideo po HDMI) i ten sam dekoder po optical audio do wzmacniacza - niestety dźwięk jest przesunięty (nic nie daje przesuwanie go w menu telewizora)

Zatem rozwiązaniem byłoby:
2. Tak jak poprzednio podłączam dekoder telewizji cyfrowej do LW579S (wideo po HDMI) i z niego wyprowadzam dzwięk po optical audio do wzmacniacza.

Niestety w tym drugim rozwiązaniu nie ma przesunięcia dźwięku, ale następuje zanikają efekty (Dolby Digital) jeżeli takowe jest nadawane pomimo włączenia opcji "Cyfr. wyj. audio" na Auto (zgodnie z instrukcją)

Wersja oprogramowania 06.01.04

Poczytałem trochę o menu serwisowym (w które potrafię wejść), oraz lagach ...

Czy ma ktoś jakieś rozwiązanie (w wzmacniaczu nie mam wejścia HDMI) tego problemu?

Dodatkowo, wydaje się mi, że przed aktualizacją oprogramowania (nie pamiętam jakie było na początku) dźwięk wychodził w Dolby digital.
Sprawdzałem również kable (poczynając od tych HDMI na optycznych kończąc).
 
Do góry