Lg bd550

negatyw001

Member
Doczytałem to :)
Powiedz mi tylko (bo już mam mętlik w głowie), wersja z Twojego Chomika to wersja LG (nie-modowana) jedna wstecz od tej z www LG, tak?

Skuszę się na ten Twój soft.
Z natury wolę wiedzieć przed, niż po. Dlatego pytam :)

Wysłano z LG L7.
 

januszpe

New member
moja wersja to jest ta którą LG opublikowało w czerwcu 2012 na swojej stronie i jest to ostatnia wersja jaka działała stabilnie. Być może była też instalowana w modelach z tego okresu. Ja mam BD też ok 3 lat i sukcesywnie wgrywałem nowe softy aż dobrnąłem do tego który unieruchomił mi odtwarzacz, więc poszperałem w archiwum i na szczęście dla siebie i dla jeszcze kilku innych znalazłem ten działający, wgrałem go pomogło więc zapodałem pliczek. A z tego co widzę to LG brnie dalej produkuje buble nadal.
 

Pazer

New member
witam, mam dysk zewnętrzny Verbatim 750 i odtwarzacz mi go nie wykrywa, czy ktoś korzysta z takiego dysku na tym odtwarzaczu i mu działa ?
 

januszpe

New member
Witam.
Pokusiłem się zaktualizować do tej najnowszej wersji,(z 30/01/2013, BD5.242.0) niestety-ZAWIESZA ODTWARZACZ. Nie można nic zrobić, oprócz wyciągnięcia kabla z gniazdka, pilot nie reaguje na przyciski.
Najgorsze to jest to że wcześniej nie wgrywałem w ogóle żadnej poprzedniej wersji, więc tym bardziej byłem zdziwiony co się dzieje.......

Kolego radziow piszesz cytat... "Na stronie LG w supporcie już od stycznia wróciła prawidłowa działająca wersja softu BD5.242.0"
Czy wobec tego napewno testowałeś ta wersję bo kol vieslav miał problemy opisał to parę postów wyżej
Dodam tylko że ciągle jest pobierany publikowany przeze mnie plik, to chyba jest potrzebny aby ratować odtwarzacz.
 
Ostatnia edycja:

radziow

New member
Tak testowałem.
Używałem jej od kiedy pojawiła się w automatycznym updacie dla tego odtwarzacza (nie wiem dlaczego, ale nie była dostępna ta wersja do pobrania jako plik) aż do pojawienie się feralnego BD5.277.00. Po wgraniu tej wersji musiałem wrócić do BD5.227 bo taką miałem "najnowszą" na dysku. W tym miesiącu znowu wróciłem do BD5.242 (pobranej z serwisu LG) i nie zdarzyły mi się żadne zacięcia ani zwisy.
 

negatyw001

Member
Potwierdzam. Nowy soft pracuje stabilnie. Widać LG szybko podmienili plik wadliwy na działający.
Ale i tak to niezły cyrk...

Wysłano z LG L7.
 

andre04

New member
mam zainstalowane Firmware odtwarzacza BD5.277.00 który się zawiesza zainstalowałem Firmware napędu blu-ray H08LGN0905 i chce zmienić soft z strony serwisu LG BD5.242.00 i nie mogę go zainstalować bo odtwarzacz go nie widzi próbowałem z usb i płyty i nic tego jak to zmienić może ktoś mi udzieli pomocy ?? softy z napędu instaluje bez problemu
 
Do góry