LG BD390 - wszystko o odtwarzaczu

skip300

New member
Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanko w tych cenach co lg BD390, jest dla niego jakiś godny konkurent (wiem tylko nie funaj=philips=onkyo=denon bo to jeno i to samo)
 

szybal

Banned
bd 390

Mam to cudo od mieśąca jestem bardzo zadowolony ,szczególnie wifi działa poprawnie , miałem wcześniej sony s-350 co prawda mniejsze ale 390 spore gabaryty wynagradza tym co mozna z niego uzyskać.
 

hd-man

New member
BD390 i nagrywarka LG DR7500

Witam! Czy ktoś z posiadaczy BD390 używa może nagrywarki LG DR7500 (bez dysku) lub ma dostęp do płyt na niej wypalonej? Okazało się, że BD370 zacina się równo co minutę podczas odtwarzania płyt DVD+/-R z tej nagrywarki. Chciałbym kupić BD390, ale muszę wiedzieć czy jest on pozbawiony tej wady dla mnie bardzo istotnej. Jeśli ktoś może mi pomóc w tej sprawie to będę bardzo wdzięczny.
 

szybal

Banned
Bd390

Osobiście mam nagrywarke Asusa i z podobnym problemem się nie spotkałem płyty r+ działają normalnie sprawdzałem też inne lg390 działa płynnie bez problemów.
 

maposte

New member
Plyta BR z dysku

witam
czy ktos z szanownych kolegów sprawdzał czy da się odtworzyć płytę BR z dysku(przegraną na dysk), z góry dzięki za info
 

jaskol

New member
Współpraca z HDD

Witam
Chciałem sie dowiedziec jak BD390 współpracuje z dyskami zewnetrznymi ?

Zastanawiam się nad 1TB WD External Elements USB, który ma dodatkowy zasilacz - to chyba plus bo USB w Tv mają ograniczenia prądowe ?

Czy lepiej kupic mniejszy HDD 320 GB 2,5 cala z zasilany tylko przez USB ?
Jakie dyski przenośne używacie ?
 

jaskol

New member
dyski przenosne

Newion napisał:
Ja używam (a raczej nie używam) Samsung 3,5 cala, 250 GB Sata w kieszeni USG. Nie używam bo nie działa z BD390.

Może zorientowałeś się w czym tkwi problem ?
BD390 nie czyta plików czy nie wykrywa go ?

A probowałeś podłaczyc dysk do innego BlueRaya lub DVD z USB ?
 

JackWack

New member
Napisy

Jak z polską trzcionką , czy sa nasze wszystkie litery takie jak: ż, ą, ę, ł, itp. i jaka jest wielkość liter w plikach Divix i Mkv , bo Onkyo 606 i 507 nie wyswietlają prawidlowo naszych liter , a czcionka jest bardzo mała na Divix
 

borlik

New member
TeTomi napisał:
Witajcie..
...
Mam pytanie do posiadaczy BD390 - nie znalazłem w instrukcji ani nigdzie indziej:
Czy ten sprzęcik ma regulacje opóźnień głośników? W sensie wszystkie naraz lub każdy osobno ale z zakresem przynajmniej 0-100ms.

Mam TV Samsung 37B650 i tam jest lag obrazu ~100ms. No i jest problem bo nie mam amplitunera żadnego.
Pozdrawiam
TeTomi
Czy coś już wiadomo???
 

szybal

Banned
Proszę o pomoc z LG BD 390

Po podłączeniu pendraiva do usb udało mi się obejrzeć film dvd na nim nagrany,następnego dnia niestety postanowiłem zrobić uaktualnienie co prawdopodobnie jest przyczyną tego że bd 390 nie chce czytać już żzdnego filmu z pendraiva pojawia się komunikat-BRAK WSPARCIA DLA TEGO AUDIO KODEKA- Nic się nie da zrobić wserwisie nie wiedzą co jest musze wysłać do naprawy co trwa i trwa ,może ktoś jest w stanie mi pomóc 888-24-22-02 Artur
 

georg123

New member
szybal napisał:
Po podłączeniu pendraiva do usb udało mi się obejrzeć film dvd na nim nagrany,następnego dnia niestety postanowiłem zrobić uaktualnienie co prawdopodobnie jest przyczyną tego że bd 390 nie chce czytać już żzdnego filmu z pendraiva pojawia się komunikat-BRAK WSPARCIA DLA TEGO AUDIO KODEKA- Nic się nie da zrobić wserwisie nie wiedzą co jest musze wysłać do naprawy co trwa i trwa ,może ktoś jest w stanie mi pomóc 888-24-22-02 Artur

Witam

zrób aktualizację softem poprzednim (BD.8.08.49), mnie pomogło - miałem to samo.
podaj swoje gg - prześlę Ci linka do niego. Nie mogę dodawać linków.

powodzenia

jak już ściągniesz ten soft, nagraj go na płytkę dvd/cd i i powinna Ci się pokazać opcja aktualizacji.
 
Ostatnia edycja:

inteligo

New member
od wczoraj jestem posiadaczem tej maszynki i mam pewnien problem a mianowicie:

chodzi o napisy, na mkv dzialaja mi txt i srt i wszytko ladnie

ale problem pojawia sie na divxach to znaczy nie widzi ani txt ani srt ( txt sprawdzalem klatkowe i czasowe)

wiec mam pytanie jak najlepiej skonwertowac te napisy i czym zeby lataly sobie bez problemu

mam najnowszy dostepny soft wgrany
 

szybal

Banned
georg123 napisał:
Witam

zrób aktualizację softem poprzednim (BD.8.08.49), mnie pomogło - miałem to samo.
podaj swoje gg - prześlę Ci linka do niego. Nie mogę dodawać linków.

powodzenia

jak już ściągniesz ten soft, nagraj go na płytkę dvd/cd i i powinna Ci się pokazać opcja aktualizacji.

Nie mam gg podam e-mail szybal@op.pl bardzo proszę o ten link,dzięki
 
Do góry