LG BD390 - wszystko o odtwarzaczu

adam6150

New member
multisync napisał:
Sprawdziłem w MM przy Al. Krakowskich w W-wie i nawet nie mają pojęcia kiedy sprzęt może się u nich pojawić :(

Tak więc to była jakaś prowokacja!



To nie prowokacja!!! To kolejny dowód wyższości Krakowa nad Wa-wą.
W Krakowie stoi i jakoś nikt sie na niego nie rzuca z pazurami.
 

amelia25

New member
mwilk napisał:
W Łodzi w MM jest bd370 w cenie ok. 1300 PLN :niewiem:
Nowy bd390 pewnie będzie w listopadzie w cenie 1800 :-D

czyli jednak sklep dla idiotów - BD370 w necie od 650zł można kupic, co do BD390 jeszcze na żywo nie widziałam, a po rekomendacji EISA widac, że warto sie zastanowic nad tym sprzętem
 

matusz

New member
troolek1986 napisał:
znalazlem w necie za 1199 i tania wysylka chyba 20 zl w sklepie topmarket.. pozdro
Pozwoliłem sobie zadzwonić do sklepu topmarket. Niestety miły Pan oznajmił mi że bd390 to nowość LG i najprawdopodobniej dostępny będzie w sklepie za kilka tygodni.
Tak to jest z tymi sklepami internetowymi.
 

Tonio

New member
Witam!!....obserwuje co się dzieje w Polsce z tym modelem.Tu w Niemczech też BD 390 ciężko przedziera się przez różne markety.Narazie obecna cena krąży wokół 279Euro ale...jest też ciekawostka...LG HR400 BluRay z Hdd160GB.nic niewiem o tym modelu ale cena oscyluje w okolicy389Euro.Nagroda EISA zobowiązuje i chyba sie skusze na BD390..:eek:k:
 

trops55

Member
matusz napisał:
Pozwoliłem sobie zadzwonić do sklepu topmarket. Niestety miły Pan oznajmił mi że bd390 to nowość LG i najprawdopodobniej dostępny będzie w sklepie za kilka tygodni.
Tak to jest z tymi sklepami internetowymi.

Natomiast ja trzy dni temu wysłałem z ich strony zapytanie o dostępność tego modelu. Do dziś nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, olewają potencjalnych klientów. Potwierdza się opinia o złej renomie tego niby sklepu internetowego
 

TeTomi

New member
BD390 a synchronizacja głośników do input lag w LCD

Witajcie..
To mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość jeśli coś źle albo nie tam gdzie trzeba ;)

Mam pytanie do posiadaczy BD390 - nie znalazłem w instrukcji ani nigdzie indziej:
Czy ten sprzęcik ma regulacje opóźnień głośników? W sensie wszystkie naraz lub każdy osobno ale z zakresem przynajmniej 0-100ms.

Mam TV Samsung 37B650 i tam jest lag obrazu ~100ms. No i jest problem bo nie mam amplitunera żadnego. Używam głośników Creative 7.1 - one mają we tylko analogowe.

Pozdrawiam
TeTomi
 

matusz

New member
No i proszę nie dość że topmarket nie ma w jeszcze bd390 i nie wiedzą kiedy będą go mieli, to już zeszli z ceną do 1159zł. To kpiny jakieś i robienie ludzi w ...
 

maruco

New member
coprawda niedawno kupilem bd370, ale chyba sie jednak skusze i kupie tego BD390 - tyle o nim sie pisze, że wydaje sie to dobra opcja :)
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Oooo...
Widzę, że nowe Philipsy BDP7500 i 9500 potrafią to damo co LG BD390 a na dodatek są solidnie aluminiowe i ładnie wyglądają. ;)
 

janusz

New member
Bez reklam
Jeżeli mają mkv i inne formaty to super, wszystkie odtwarzacze powinny to mieć jako standard. Ciekawe kto to produkuje, pewnie chińczycy, poprzedni model Philips kupował od Funai.
 

matusz

New member
Fatman_1 napisał:
Oooo...
Widzę, że nowe Philipsy BDP7500 i 9500 potrafią to damo co LG BD390 a na dodatek są solidnie aluminiowe i ładnie wyglądają. ;)
Z tego co czytałem to te Philipsy nie potrafią odtwarzać MKV, nie mają także wifi.
 
Do góry