LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

dlugi.jnw

New member
Witam!

Mam taki problem: Dość często zdarza mi się zaciągnąć film MKV ze ściezką dźwiękową 5.1 AAC.
Niestety mój BD370 odtwarza je tylko jako stereo, lub przesyła do amplitunera dźwięk stereo PCM 48kHz (niezależnie od ustawień w zakładce audio).
Czy jest jakiś sposób żeby taki plik poprawnie odtworzyć z dźwiękiem 5.1 na tym odtwarzaczu?
Jeśli nie, to jakim programem szybko i dobrze (i łatwo) przetworzę dzwięk 5.1 AAC do 5.1 DTS lub 5.1 DolbyAC3?
Aha dobrze byłoby, gdyby mógł wtapiać jeszcze napisy do pliku.

Pozdrawiam!

:hmm: AAC w 5.1:confused:nie spotkalem w tej kompresji jeszcze dzwieku przestrzennego:|
 
Ostatnia edycja:

dlugi.jnw

New member
370-ka ma radiator zamiast wentylatora i pracuje bezszelestnie dopóki nie włożymy płyty. Kiedy płyta jest w odtwarzaczu, napęd cały czas się obraca, nawet gdy w danej chwili korzystamy z USB. Napęd jest bardzo cichy, jednak można go usłyszeć. Czy możecie potwierdzić moje spostrzeżenia?

TAK mozemy:)
 

pluto26

New member
hmm w BD370 chyba mówi o tym informacja, że mogą być kłopoty z odtworzeniem filmu.
Ja sprawdzam na komputerze, dokładnie w KMPlayer >> info o MEdiach

No i mozna sie wk.... sciagnalem ponad 8GB filmu Powrot krola 720P i 1280/520 i moze wystapic blad podczas odtwarzania i od cho... artefaktow!!!!!!!!!!!!!! :( rece opadaja
 

afflux

New member
Od siebie mogę dodać że faktycznie filmy w 720p po aktualizacji chodzą bez artefaktów ale mam też film animowany "9" w 1080p i po aktualizacji chodzi bez artefaktów chociaż wcześniej krzaczków było sporo. Więc próbujcie filmy w fullHD może i u Was będzie poprawa ja nie mam już na czym sprawdzić w 1080p. Pozdrawiam forumowiczów

:?

I duże brawa dla LG chyba mało która firma wspiera tak długo swój produkt
 
Ostatnia edycja:

Yahoou77

Member
:hmm: AAC w 5.1:confused:nie spotkalem w tej kompresji jeszcze dzwieku przestrzennego:|

A ja już któryś z kolei film sciągnąłem z taka ścieżką, oto przykład:

Nazwa pliku: H:\Braveheart.mp4
Rozmiar pliku: -1619265554 bajtów
Rozmiar obrazu: 1280x544
Liczba wszystkich strumieni: 2

============= Strumień: 1 ===============
Major type: Video
Sub type: H.264/MPEG-4 AVC
FourCC: avc1 (H.264/MPEG-4)
Bit planes: 24
Dimensions: 1280x544
AvgTimePerFrame: 417083
FPS: 23,98

============= Strumień: 2 ===============
Major type: Audio
Sub type: AAC - Advanced Audio Coding
Channels: 6
Audio tag: 0x00FF (AAC)
Frequence: 48000 Hz
Bitrate: 768000

Tyle, że LG BD370 dekodyje i przesyła po optycznym tylko stereo :(
 

pluto26

New member
Od siebie mogę dodać że faktycznie filmy w 720p po aktualizacji chodzą bez artefaktów ale mam też film animowany "9" w 1080p i po aktualizacji chodzi bez artefaktów chociaż wcześniej krzaczków było sporo. Więc próbujcie filmy w fullHD może i u Was będzie poprawa ja nie mam już na czym sprawdzić w 1080p. Pozdrawiam forumowiczów

:?

I duże brawa dla LG chyba mało która firma wspiera tak długo swój produkt
Sprawdzilem Sezon na misia 2 Full HD 1080p profil 4.1 s miga az milo patrzec :) Bym byl wdzieczny jak by dal ktos namiary na filmy full z profilami nizszymi od 5.1 PS. kolego z kad masz ten film 9 ????
 

mikej

New member
Gdyby ktoś chciał kupić omawiany odtwarzacz w Krakowie za 399 zł, to są w tej cenie w Media Markt w M1 (ja dziś odbieram swój). W Euro już nie ma (najbliższe - w Gliwicach).

Pozdrawiam,
k.

Właśnie chcialem kupić. Jest w MM, ale za... 899. Co sie dzieje? To była czasowa promocja? Wg ceneo juz tylko w kilku euro jest w tej cenie.
 

kris_kjk

New member
Właśnie chcialem kupić. Jest w MM, ale za... 899. Co sie dzieje? To była czasowa promocja? Wg ceneo juz tylko w kilku euro jest w tej cenie.

W MM jest b. drogo, a promocje z przecenami np. z 899 zł na 699 zł itp. widziałem mnóstwo, ale te promocje są dla osób nie znających skąpca, caneo itp. Osobiście w MM nigdy nie widziałem dobrych promocji ... jak są wyjątki, to pewnie kilka szt. w wybranym sklepie.
 

Kontrop

New member
Sprawdzilem Sezon na misia 2 Full HD 1080p profil 4.1 s miga az milo patrzec :) Bym byl wdzieczny jak by dal ktos namiary na filmy full z profilami nizszymi od 5.1 PS. kolego z kad masz ten film 9 ????

Czesc!
Ja mam kilkanascie filmow w 1080p profil 4.1 zgadza sie, smigaja super! :)

Zawsze mozesz sprawdzic co sciagasz..wystarczy sciagnac 1 Part (jezeli oczywiscie nie jest
podzielony na kilkanascie 30-50MB czesci)..sprawdzic parametry np.MKV-Edytorem
i widzisz jaki ma profil.

Gdybys znalazl tylko w profilu 5.1..a bardzo zalezy Ci na konkr. Filmie, to "przerob" go"Uncropem" i "gitara"..chodzi az milo.

Mysle, ze jezeli mamy "dojscia" do powaznych np. Warezowych-Boardow, to zawsze
mozemy tam znalezc interesujacy nas Film w odp. formacie i profilu.


:D :D :) :)

Pozdr.
Kontrop
 
Do góry