Lg 42lm640s

M

marplo92

Guest
siema
Zamierzam kupić nowy tv, mogę na niego przeznaczyć około 2500 zł i w sumie zastanawiam się nad dwoma...
samsung 40ES6800 oraz lg 42LM640s

Im więcej czytam na temat tych dwóch tv tym większy mam mętlik w głowie
Ludzie różnie piszą. Jedni że wcześniej mieli samsunga teraz mają lg i gdyby tylko mogli to by zamienili go z powrotem na samsunga, inni że tylko lg bo samsung to złom... Ogólnie Jedni zachwalają sobie samsunga <bo lepszy od lg > i na odwrót drudzy zachwalają lg <bo lepszy od samsunga>

Jaka jest wasza opinia? Kupić samsunga czy może lg? A może jeszcze coś innego?

Ktoś pisał wcześniej że czasem były promocje w sklepach i do wyżej wymienionego lg dawali pilot Magic Motion za symboliczną złotówkę albo odtwarzacz BD czy ktoś się orientuje czy w jakimś sklepie jest aktualnie jakaś promocja tego typu? I jeszcze jedno... 2700 zł za lg w neonecie czy to dobra cena? Czy może w związku z nową serią tv "ta seria" będzie tańsza, tylko kiedy..?
 
M

marplo92

Guest
gdzieś jeszcze wyczytałem że lg nie ma aplikacji youtube
czy to prawda?
nie wiem co to za koleś który to napisał ale chyba przez przeglądarkę na youtube można wejść...
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,40ES6800 zdecydowanie polecam,ciężko będzie za 2500zł.Tak 2700 -2800 moim zdaniem To warto,nie ma co porównywać do lg 42LM640s to nie ta klasa.
 

Disto

New member
Bez reklam
Witam,40ES6800 zdecydowanie polecam,ciężko będzie za 2500zł.Tak 2700 -2800 moim zdaniem To warto,nie ma co porównywać do lg 42LM640s to nie ta klasa.

A niby dlaczego nie ta klasa ? Miałem tak samo, lg640 czy es6800. Cena praktycznie 2300 zł zadecydowała o wyborze tego pierwszego. Jestem zadowolony z lg, jako telewizora o dobrej/b.dobrej jakości obrazu.Samsung pewnie lepszy jako smart, ale ja nie korzystam z tej opcji... Dodatkowy plus dla LG, to 2 cale większa matryca i pasywne okulary 3D.
 
Ostatnia edycja:
M

marplo92

Guest
Wczoraj kupiłem 42lm640s 2700zł w RTVeuroAGD. Zastanawiałem się nad 47' ale był 500 złotych droższy. W sklepie wydawał się trochę mniejszy...
Miałem pewne wątpliwości, obawy ale jedna kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Konwersja 2D - 3D działa super, ale zauważyłem że podczas oglądania youtube konwersja nie działa. Nie wiem dla czego może tak ma być. Musze jeszcze kupić klawiaturę i mysz bezprzewodową.
...................................................
Mam takie pytanie: jak podłączę do tv antenę satelitarną ale nie mam w tv modułu Ci+ ani żadnego dekodera to czy tv mi wyszuka jakieś kanały niekodowane?
 

Śliwa1

New member
Wczoraj kupiłem 42lm640s 2700zł w RTVeuroAGD. Zastanawiałem się nad 47' ale był 500 złotych droższy. W sklepie wydawał się trochę mniejszy...
Miałem pewne wątpliwości, obawy ale jedna kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Konwersja 2D - 3D działa super, ale zauważyłem że podczas oglądania youtube konwersja nie działa. Nie wiem dla czego może tak ma być. Musze jeszcze kupić klawiaturę i mysz bezprzewodową.
...................................................
Mam takie pytanie: jak podłączę do tv antenę satelitarną ale nie mam w tv modułu Ci+ ani żadnego dekodera to czy tv mi wyszuka jakieś kanały niekodowane?

Mam ten tv i youtube konwersja z 2D na 3D działa :lol: , a jak podłączysz satkę to wyszuka Ci mnóstwo programów nie kodowanych.
A klawiatury i myszki są chyba jeszcze w biedronkach , ja kupiłem i działają (po 69zł)
 
Do góry