lcd-agd.pl

Dominiksklep

New member
zetkaq napisał:
SZOK SZOK SZOK mają jeszcze jeden sklep The1.pl tak to prawda,
wejdzcie na strone lcd-agd na zakładke FAQ kliknijcie na e-mail
jacek@lcd-agd.pl co wyskoczy ,jako odbiorca e-mail ....wyskoczy info@the1.pl,,
co z tym zrobić radzcie,!!!!!!!!

Powtarzam jeszcze raz, to samo tyczy się NOKAUT (ja przez nich trafiłem na tego śmiecia). Nokaut tez umywa ręce. ten regulamin jest ich atutem, ale myślę, że jest inne wyjście z sytuacji - SZANTAŻ.
Co mam na myśli? A no to, że znów powołując się na to, że jest nas wielu i nas razem stać - złożyć się na ANTYREKLAMĘ np w Rzeczypospolitej itp. Antyreklama taka miałaby na celu obnażenie tego co się stało i w jak głębokiej d...e ma tak na prawdę klientów jedna porównywarka cen z drugą. Pomyślcie, czy nie pomyśleliby, aby zacząć z nami współpracować, niż ryzykować straty, czy nawet upadek? Kto skorzysta z ich usług, gdy się rozniesie, że propagują złodziei i nie panują nad bezpieczeństwem zakupów? Podkreślam - ja również uważam, że to porównywarki cenowe a nie kto inny, są winne naszej wpadce!!!!!!!!!!!!!!!!
 

marol

New member
No wlasnie

No wlasnie powinno byc tak jak na allegro ze po zakupie sie daje komentarz albo negatywny albo pozytywny i tak tez myslalem ze jest.A nie ze koles sobie dal sam pelno komentarzy a my w to wpadlismy.
 

Dominiksklep

New member
Jest jeszcze jedna alternatywa, aby się dobrać do tyłka porównywarkom Ceneo i Nokaut a propos amtyreklamy.
Wiadomo, że na polskim rynku przoduje - walcząc ze sobą - kilka porównywarek. ja kojarzę, że jeszcze jest Skąpiec. Pomyślcie, jacy oni sa już szczęśliwi, że ceneo i nokautowi tak powinęła sie noga, są w stanie się tego uwiesić jak rzep psiego ogona i dobijac tą wpadka przeciwnika. można np pogadać z nimi, żeby sami rozpropagowali te wpadkę na swoich łamach, wykorzystując to jako walkę z konkurencją. Ciekawe co tamci na to
 

Piotr3105

New member
Ceneo

Dominiksklep napisał:
Powtarzam jeszcze raz, to samo tyczy się NOKAUT (ja przez nich trafiłem na tego śmiecia). Nokaut tez umywa ręce. ten regulamin jest ich atutem, ale myślę, że jest inne wyjście z sytuacji - SZANTAŻ.
Co mam na myśli? A no to, że znów powołując się na to, że jest nas wielu i nas razem stać - złożyć się na ANTYREKLAMĘ np w Rzeczypospolitej itp. Antyreklama taka miałaby na celu obnażenie tego co się stało i w jak głębokiej d...e ma tak na prawdę klientów jedna porównywarka cen z drugą. Pomyślcie, czy nie pomyśleliby, aby zacząć z nami współpracować, niż ryzykować straty, czy nawet upadek? Kto skorzysta z ich usług, gdy się rozniesie, że propagują złodziei i nie panują nad bezpieczeństwem zakupów? Podkreślam - ja również uważam, że to porównywarki cenowe a nie kto inny, są winne naszej wpadce!!!!!!!!!!!!!!!!
Masz rację ! Tak jak zapewne każdy z nas, ja również trafiłem na to gówno z Sulechowa, "dzięki" informacji zamieszczonej na ceneo. Bo skąd mógłbym dowiedzieć się ,że taki niby sklep internetowy funkcjonuje w sieci ?
 

wizarda

New member
Zastanawiam się, czy najistotniejszym nie będzie intensywne kontynuowanie naszych działań od poniedziałku, tj. dzwonienie na PP w Sulechowie i do prokuratury w Świebodzinie (to ich rejon, jak wiadomo). Nie chodzi nawet o to, czy coś nam powiedzą, bo pewnie nie, ale o, hmm..., podtrzymywanie ich zainteresowania tym tematem. Im więcej zaangażowanych - poszkodowanych, tym pewniejsza i szybsza reakcja SPRAWIEDLIWOŚCI. Bo inaczej będą działać w swoim tempie, czyli opieszale. W końcu to nie ich kasa. Dlatego dzwońcie. Pytajcie o podjęte kroki, np. blokadę kont, zdjęcie strony, ew. zatrzymanie D.O.
 

dudekwrc

New member
Witam Wszystkich! Niestety jestem jednym z poszkodowanych 3200zł. Na początku przeżyłem straszny szok jak się dowiedziałem że zostałem tak perfidnie oszukany. Teraz jak to wszystko analizuje to wiem, że nie byłem wystarczająco czujny robiąc zakupy przez Ceno gdzie znalazłem ofertę sklepu widmo LCD-AGD jeb.... Obr. Zakupy w sieci stały się dla mnie chlebem powszednim i chyba przez to stałem się tak nie ostrożny, bo wystarczyło zadzwonić do firmy kurierskiej i zapytać czy świadczą swoje usługi dla tej konkretnej firmy (to samo można zrobić jeśli ktoś ma wątpliwości od sklepu The1). Przeczytałem wszystkie wątki tego zacnego forum. Miałem się nawet nie ujawniać (oczywiście na policję się zgłosiłem) ale po czasie stwierdziłem że chyba powinienem bo zawsze to człowiekowi lżej jak się wyżali. Podzielę się teraz moimi spostrzeżeniami. Jeśli chodzi o samego Obremskiego czy jak go tam zwał to wydaje mi się, że jest to tzw słup czyli koleś podstawiony bez meldunku, majątku czyli płotka,wykorzystywany do całego procederu. Podejrzewam że za tym musi stać ktoś inny bo czy jego samego było by stać na tak wymyślny numer. Nie można mu wytoczyć sprawy cywilnej ( o odzyskaniu naszej kasy nie wspomne) bo nie ma meldunku i żadnego majątku. Co najwyżej dostanie zawiasy a sąd każe mu spłacić wierzycieli, tylko z czego jak nie pracuje i pewnie nie ma zamiaru no chyba że miał już doczynienia z prawem to pójdzie siedzieć. Myślę, że w naszej gestii leży rozdmuchanie całej sprawy szczególnie jeśli chodzi o zasrane ceneo i inne porównywarki aby do takich sytuacji w przyszłości nie dochodziło. Podoba mi się sprawa z pozwaniem ceneo i powiadomieniem mediów musimy przecież jakoś działać bo to nasze pieniądze często zbierane oszczędności. No zostaje jesze wynajęcie gości w dresach :twisted:Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych!
 

tromik

New member
W jakim kraju my żyjemy ?

Normalnie to jest nienormalne !!! Minęło już tyle czasu od mojego zgloszenia na policję a strona sobie funkcjonuje. Wskazałem konto oszusta na policji a oni do dzisiaj nic nie zrobili. To jakaś kpina z nas wszystkich poszkodowanych. Przecież w takich sprawach powinna być natychmiastowa reakcja i blokada konta. Przecież podałem im na tacy że firma była fikcyjna więc na co tu czekać. Ku..a jak można nas tak traktować !!!
Co do Obremskiego to tak jak pisałem już wcześniej, jestem przekonany po tym co mi powiedziała jego była żona czy dziewczyna, że to jego sprawka a nie tam kogoś jeszcze w cieniu. Ten KUTAFON już wcześniej robił ponoć podobne wałki na autach, ale się spalił więc wymyślił teraz to. Ponoć w sądzie w Zielonej Górze prawie wszyscy sędziowie go już znają (cytuję tą kobietę). Zastanawiam się więc ile można razy karać za podobne myki ? Jestem za utylizacją takich gości. Jak by jeden z drugim wiedzieli co za to grozi może było by inaczej, a tak mają wszystko w dupie. Kolejny wyrok itp. Pewnie teraz zastanawia się co kolejnego wywinąć a naszą kasę rozpierdziela gdzieś po klubach. I jak tu mieć szacunek do naszego prawa ? Zapłonę jak się dowiem jutro że konto jest nadal otwarte a strona sklepu działająca.
Powinniśmy wszyscy wystąpić do sądu przeciw CENEO i NOKAUT. Osobiście uważam, że to oni są bezpośrednimi sprawcami naszej wtopy. Są to duże firmy więc mają kasę na odszkodowanie. To oni mnie przekierowali na ten zasrany sklep. Niech teraz oddają mi kasę. Jak można nie sprawdzać z kim podpisuje się umowę. Przecież ta firma nie ma nawet REGONU. (sprawdziłem w U. Sakrbowym). To z kim oni podpisali umowę. KRETYNI. Powinni za to odpowiedzieć !!!
 
Ostatnia edycja:

tromik

New member
Założenie firmy

aaaa jeszcze zadzwoniłem do Urzędu Miasta w Sulechowie i pytałem czy mają zarejestrowaną taką firmą jak DAN-POL. Tak, mają. Zapytałem na jakiej podstawie ją zarejstrowali. Odp. - na podstawie wniosku. Pytam czy trzeba okazać sie jakimiś dokumentami, czy sprawdzają dowód osobisty ? Pani mi mówi, że nie. Wystarczy złożyć wniosek i otrzymam dokument.
Pozostawię to bez komentaża.
 

bdan

New member
wizarda napisał:
Zastanawiam się, czy najistotniejszym nie będzie intensywne kontynuowanie naszych działań od poniedziałku, tj. dzwonienie na PP w Sulechowie i do prokuratury w Świebodzinie (to ich rejon, jak wiadomo). Nie chodzi nawet o to, czy coś nam powiedzą, bo pewnie nie, ale o, hmm..., podtrzymywanie ich zainteresowania tym tematem. Im więcej zaangażowanych - poszkodowanych, tym pewniejsza i szybsza reakcja SPRAWIEDLIWOŚCI. Bo inaczej będą działać w swoim tempie, czyli opieszale. W końcu to nie ich kasa. Dlatego dzwońcie. Pytajcie o podjęte kroki, np. blokadę kont, zdjęcie strony, ew. zatrzymanie D.O.


Wczoraj dzwoniłam do Sulechowa, dyzurny poinformował mnie, iż wg jego wiedzy od dzisiaj sprawę przejmuje policja w Zielonej Górze Wydział Przestępstw Gospodarczych. Jak będziecie dzisiaj dzwonić do Sulechowa do na końcówkę 30 - pod tym numerem jest Pani, która prowadzi nasza sprawę.

Co do zaskarżenia Ceneo i Nokaut - jak to formalnie zrobic, czy cokolwiek może nam pomóc UOKiK w jakies reperezntacji zbiorowej.
 

Piotr3105

New member
Oszustwo

dudekwrc napisał:
Witam Wszystkich! Niestety jestem jednym z poszkodowanych 3200zł. Na początku przeżyłem straszny szok jak się dowiedziałem że zostałem tak perfidnie oszukany. Teraz jak to wszystko analizuje to wiem, że nie byłem wystarczająco czujny robiąc zakupy przez Ceno gdzie znalazłem ofertę sklepu widmo LCD-AGD jeb.... Obr. Zakupy w sieci stały się dla mnie chlebem powszednim i chyba przez to stałem się tak nie ostrożny, bo wystarczyło zadzwonić do firmy kurierskiej i zapytać czy świadczą swoje usługi dla tej konkretnej firmy (to samo można zrobić jeśli ktoś ma wątpliwości od sklepu The1). Przeczytałem wszystkie wątki tego zacnego forum. Miałem się nawet nie ujawniać (oczywiście na policję się zgłosiłem) ale po czasie stwierdziłem że chyba powinienem bo zawsze to człowiekowi lżej jak się wyżali. Podzielę się teraz moimi spostrzeżeniami. Jeśli chodzi o samego Obremskiego czy jak go tam zwał to wydaje mi się, że jest to tzw słup czyli koleś podstawiony bez meldunku, majątku czyli płotka,wykorzystywany do całego procederu. Podejrzewam że za tym musi stać ktoś inny bo czy jego samego było by stać na tak wymyślny numer. Nie można mu wytoczyć sprawy cywilnej ( o odzyskaniu naszej kasy nie wspomne) bo nie ma meldunku i żadnego majątku. Co najwyżej dostanie zawiasy a sąd każe mu spłacić wierzycieli, tylko z czego jak nie pracuje i pewnie nie ma zamiaru no chyba że miał już doczynienia z prawem to pójdzie siedzieć. Myślę, że w naszej gestii leży rozdmuchanie całej sprawy szczególnie jeśli chodzi o zasrane ceneo i inne porównywarki aby do takich sytuacji w przyszłości nie dochodziło. Podoba mi się sprawa z pozwaniem ceneo i powiadomieniem mediów musimy przecież jakoś działać bo to nasze pieniądze często zbierane oszczędności. No zostaje jesze wynajęcie gości w dresach :twisted:Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych!
Widzisz,mnie też zawiodła rewolucyjna czujność. Również to nie był mój pierwszy zakup w internecie,wszystko aż do feralnego ubiegłego tygodnia było ok. Na pomysł telefonu do DHL,wpadłem dopiero w czwartek ,kiedy już podejrzewałem oszustwo,dokładnie w 10 dniu po dokonaniu "zakupu". Poza tym na przykład podejrzenia mogła budzić opcja za pobraniem.Od kiedy to w takim przypadku trzeba uiścić przedpłatę ? Teraz jak to analizuje się na tzreźwo,to można było po conajmniej kilku szczegółach stwierdzić,iż ta strona to jedna,wielka lipa.
 

linka78

New member
Następna oszukana....

Witam,własnie mąż pojechał na policję złozyc swoje zeznanie,ponieważ oszukali nas na prawie 3200zł...wczoraj dzwoniłam do TVN 503 203 346 Pani jest zainteresowana sprawą,lecz ja jestem w 6 miesiącu ciązy i niestety chyba nie wystąpię,a maż mój z racji zawodu niestety nie może.Jeśli ktoś jest zainteresowany to dzwoncie.A na forum informujcie o działaniach i wiadomościach jakie uzyskacie w sprawie tego OSZUSTA!!!!!!!!!!!
 

przemo-

New member
Witam

Pisałem również do TVN, pani zadzwoniła do mnie i poinformowała, że jeśli się znajdą chętne 4-4 osoby, to zrobą z chęcią reportaż. Nie muszą pokazywac twarzy, a głos może zostac zmieniony.
Pani powiedziała, że jeśli zrobią reportaż, to Policja i Prokuratura ruszy szybciej tą sprawę, bo będzie bardziej rozdmuchana.
 

bdan

New member
wg informacji Policjiw sulechowie do wniosku do prokuratury dopisywać jeszcze, że wnosimy o
Zgodnie z art. 46 §1 kk naprawienie wyrządzonej szkody w całości tj. w kwocie........................

cyt:
Art. 46. § 1. W razie skazania za przestępstwo spowodowania śmierci, ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia, przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, przestępstwo przeciwko środowisku, mieniu lub obrotowi gospodarczemu lub przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, sąd, na wniosek pokrzywdzonego lub innej osoby uprawnionej, orzeka obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody w całości albo w części; przepisów prawa cywilnego o przedawnieniu roszczenia oraz możliwości zasądzenia renty nie stosuje się.
 

linka78

New member
przemo- napisał:
Witam

Pisałem również do TVN, pani zadzwoniła do mnie i poinformowała, że jeśli się znajdą chętne 4-4 osoby, to zrobą z chęcią reportaż. Nie muszą pokazywac twarzy, a głos może zostac zmieniony.
Pani powiedziała, że jeśli zrobią reportaż, to Policja i Prokuratura ruszy szybciej tą sprawę, bo będzie bardziej rozdmuchana.


A na jakie konto wpłacałes pieniadze???Ja na ING Bank Slaski dzwoniłam tam teraz nic nie wiedza jeszcze o tej sprawie...
 

linka78

New member
bdan napisał:
wg informacji Policjiw sulechowie do wniosku do prokuratury dopisywać jeszcze, że wnosimy o
Zgodnie z art. 46 §1 kk naprawienie wyrządzonej szkody w całości tj. w kwocie........................

cyt:
Art. 46. § 1. W razie skazania za przestępstwo spowodowania śmierci, ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia, przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, przestępstwo przeciwko środowisku, mieniu lub obrotowi gospodarczemu lub przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, sąd, na wniosek pokrzywdzonego lub innej osoby uprawnionej, orzeka obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody w całości albo w części; przepisów prawa cywilnego o przedawnieniu roszczenia oraz możliwości zasądzenia renty nie stosuje się.

Skłasaliście juz w Prokuraturze???Masakra człowiek w obliczu takiego oszustwa jest taki bezsilny....
 

skansenik

New member
Pozew dla BZWBK

Witam

Zastanawiam sie, czy mimo tak skonstruowanego Prawa Bankowego nie mozna zlozyc pozwu dla BZWBK, gdyz bral udzial w przestepczym procederze, obracajac pieniedzmi z nielegalnego dochodu, a dodatkowo, pozwalal na obroty na tymze rachunku mimo wielu sygnalow o oszustwie.
Watpie aby wlasciciel DAN POL wnosil oskarzenie do Prokuratury, ze BZWBK bezprawnie zablokowal srodki na jego rachunku.
Moze pozew taki bedzie skazany na niepowodzenie, ale ugodzi w dobre imie tegoz jaki i rowniez innych bankow.

Pozdrawiam
 

bdan

New member
Rozmawiałam z Prokuratorem, niestety wiesci nie sa optymistyczne odnośnie naszej kasy. Dzwońcie, może ilośc naszych telefonów coś pomoże.

068-3822439
 

wizarda

New member
Piszcie koniecznie na Alert24 na portalu Gazety. Opiszą to na stronie, puszczą w Wyborczej - choćby regionalnej. Mają największy nakład w kraju. Trudno bedzie to zignorować. Tam nie trzeba występować jak w TV. A efekt podobny.A wywiadu chyba może udzielić każdy. Dlatego piszcie. Wczoraj wyplynęła sprawa z jakimś hotelem w Zakopcu. Ktoś podszył sie pod właścicieli i ludzie wpłacicli mu na konto kasę za bal sylwestrowy. I jest afera. A to do pierona były niższe kwoty niż nasze.
 
Do góry