lcd-agd.pl

linka78

New member
bdan napisał:
wg informacji Policjiw sulechowie do wniosku do prokuratury dopisywać jeszcze, że wnosimy o
Zgodnie z art. 46 §1 kk naprawienie wyrządzonej szkody w całości tj. w kwocie........................

cyt:
Art. 46. § 1. W razie skazania za przestępstwo spowodowania śmierci, ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia, przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, przestępstwo przeciwko środowisku, mieniu lub obrotowi gospodarczemu lub przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, sąd, na wniosek pokrzywdzonego lub innej osoby uprawnionej, orzeka obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody w całości albo w części; przepisów prawa cywilnego o przedawnieniu roszczenia oraz możliwości zasądzenia renty nie stosuje się.

Pani z TVN własnie do mnie dzwoniła z zapytaniem czy zgodze sie wystapic....waham sie lecz to nic nam nie da unikanie problemu....Ludzie moze warto sie zgodzic.Twarze beda zamazane jesli sobie tego zazyczymy,nie trzeba nigdzie dojezdzac itd
Proszę jeszcze o ten numer na Policję do tej Pani,która zajmuje sie nasza sprawą tam pisałas,ze koncówka 30
 

bdan

New member
Piotr3105 napisał:
A możesz napisać,co konkretnie powiedzaił ?


Czyta nasze forum, więc wolałabym żebyście sami dzwonili ale ogólnie chyba nie jest to tajemnica, to blokady poszły ok. 17 i na kontach juz chyba niewiele zostało, ale dokładnie nie umiał powiedziec. Wczesniej rozmawiałam w Policją w Sulechowie, to Pani powiedziała, że było tam w piatek ok. 500 tysięcy, ale nie wiem o której. Była doberj myśli, że cos tam jest. Ile ostatecznie zostało nikt dokładnie nie wie, albo P.Prokurator wolał nie mówić.
 

bdan

New member
linka78 napisał:
Pani z TVN własnie do mnie dzwoniła z zapytaniem czy zgodze sie wystapic....waham sie lecz to nic nam nie da unikanie problemu....Ludzie moze warto sie zgodzic.Twarze beda zamazane jesli sobie tego zazyczymy,nie trzeba nigdzie dojezdzac itd
Proszę jeszcze o ten numer na Policję do tej Pani,która zajmuje sie nasza sprawą tam pisałas,ze koncówka 30



Komisariat Policji w Sulechowie
66-100 Sulechów, ul. M. Konopnickiej 15
tel. 068-385-96-00 - sekretariat Komendanta

czyli
068-3859630

Moze telwizja sprawdziłaby, czy rzeczywiście odpowiednio szybko poszczególne organy reagowały
 

Piotr3105

New member
Oszust

bdan napisał:
Czyta nasze forum, więc wolałabym żebyście sami dzwonili ale ogólnie chyba nie jest to tajemnica, to blokady poszły ok. 17 i na kontach juz chyba niewiele zostało, ale dokładnie nie umiał powiedziec. Wczesniej rozmawiałam w Policją w Sulechowie, to Pani powiedziała, że było tam w piatek ok. 500 tysięcy, ale nie wiem o której. Była doberj myśli, że cos tam jest. Ile ostatecznie zostało nikt dokładnie nie wie, albo P.Prokurator wolał nie mówić.
Dzięki za info.
 

linka78

New member
bdan napisał:
Komisariat Policji w Sulechowie
66-100 Sulechów, ul. M. Konopnickiej 15
tel. 068-385-96-00 - sekretariat Komendanta
czyli
068-3859630

Moze telwizja sprawdziłaby, czy rzeczywiście odpowiednio szybko poszczególne organy reagowały

Rozmawiałam własnie z Prokuratorem trzeba wszystkie zeznania złozone na policji przesyłac na Prokurature w Swiebodzinie oni sie tym zajmują.W piatek wystapili o blokade kont BZW BK I Ing Bank Sląski
 

q.qwerty

New member
Piotr3105 napisał:
Masz rację ! Tak jak zapewne każdy z nas, ja również trafiłem na to gówno z Sulechowa, "dzięki" informacji zamieszczonej na ceneo. Bo skąd mógłbym dowiedzieć się ,że taki niby sklep internetowy funkcjonuje w sieci ?

Np. z google mógłbyś wiedzieć? dajcie spokój, nie mamy co się czepiać porównywarek, mają swoje regulaminy, a my korzystając z nich sami decydujemy, który sklep wybrać.
 

q.qwerty

New member
przemo- napisał:
Witam

Pisałem również do TVN, pani zadzwoniła do mnie i poinformowała, że jeśli się znajdą chętne 4-4 osoby, to zrobą z chęcią reportaż. Nie muszą pokazywac twarzy, a głos może zostac zmieniony.
Pani powiedziała, że jeśli zrobią reportaż, to Policja i Prokuratura ruszy szybciej tą sprawę, bo będzie bardziej rozdmuchana.


tak tak ;-) już to widzę. sorry mam już za sobą podobną sprawę. szkoda czasu na tv radio itd. uwierzcie, g. nam to da i tyle. nie wierzcie w to że np. będzie można się pożalić na ceneo czy nokaut bo to wyciszą wytną itd.
 

q.qwerty

New member
linka78 napisał:
Rozmawiałam własnie z Prokuratorem trzeba wszystkie zeznania złozone na policji przesyłac na Prokurature w Swiebodzinie oni sie tym zajmują.W piatek wystapili o blokade kont BZW BK I Ing Bank Sląski

No niemożliwe, jak mówiłam żeby od razu pisać do prokuratry a nie łazić na policję, to jakoś nie dużo osób to zrobiło. Jaka droga dokumentów, napisałam wam już wtedy.
 

bdan

New member
q.qwerty napisał:
No niemożliwe, jak mówiłam żeby od razu pisać do prokuratry a nie łazić na policję, to jakoś nie dużo osób to zrobiło. Jaka droga dokumentów, napisałam wam już wtedy.


Jak rozmawiałam z Prokuratorem, to mówił, że w piatek wpłyneło bodajże 6-8 naszych faxów.
 

qbanek

New member
wawa

czy jest ktos z warszawy kto zglaszal w wawie na komisariacie?
W ogole to ja nawet nie dostalem maila z potwierdzeniem, tylko potwierdzenie pokazalo mi sie na stronie ( potwierdzenie zamowienia ) i szukajac teraz teg otowaru na stronie co rzekomo go zakupilem tez nie widze. O co chodzi? Juz wszyscy wykupili?:p pozdro
 

q.qwerty

New member
bdan napisał:
Jak rozmawiałam z Prokuratorem, to mówił, że w piatek wpłyneło bodajże 6-8 naszych faxów.
No to od chuja za przeproszeniem.
Myślicie że policjanci z waszych komisariatów to Wasza sprawę na wierzchu położyli? Od razu spisali ją na straty i w ciągu trybu ustawowego prześlą do prokuratora, w celu decyzji.
 

q.qwerty

New member
qbanek napisał:
czy jest ktos z warszawy kto zglaszal w wawie na komisariacie?
W ogole to ja nawet nie dostalem maila z potwierdzeniem, tylko potwierdzenie pokazalo mi sie na stronie ( potwierdzenie zamowienia ) i szukajac teraz teg otowaru na stronie co rzekomo go zakupilem tez nie widze. O co chodzi? Juz wszyscy wykupili?:p pozdro


;-) Bo teraz już są nowe oferty, dla nowych frajerów ze specjalnymi promocjami.
Wyślij fax do prokuratury w Sulechowie, a nie się pytasz czy ktoś był na policji. Zapomnij o tym że byłeś w komisariacie.
 

bdan

New member
q.qwerty napisał:
tak tak ;-) już to widzę. sorry mam już za sobą podobną sprawę. szkoda czasu na tv radio itd. uwierzcie, g. nam to da i tyle. nie wierzcie w to że np. będzie można się pożalić na ceneo czy nokaut bo to wyciszą wytną itd.


Nie wiem, co może tv ale wydaje mi się, że jeżeli sa osoby na tyle przebojowe i odważne by wystąpić, to na pewno tv nam nie zaszkodzi; a moze akurat oragny bardziej będą sie starać, skoro juz teraz Pan Prokurator czyta nasze forum. Swiadomość tłumaczenia sprawy na wizji na pewno jest mobilizująca.
 

qbanek

New member
prokuratura Sulechow

Wiec poprosze jeszcze o jakis kontakt do prokuratury, mam fax pod reka wiec zaraz to zrobie. Co takiego im tam napisac? Pewnie juz to podawaliscie, ale milo bedzie ( i szybciej ) jak mi podpowiecie. Z gory dzieki !
 

bdan

New member
qbanek napisał:
Wiec poprosze jeszcze o jakis kontakt do prokuratury, mam fax pod reka wiec zaraz to zrobie. Co takiego im tam napisac? Pewnie juz to podawaliscie, ale milo bedzie ( i szybciej ) jak mi podpowiecie. Z gory dzieki !


parę stron wszesniej masz wzór -- bardzo duzy nie przeoczysz i adres
 

bdan

New member
q.qwerty napisał:
Kto adres i tel kontaktowy misto data

prokuratura okręgowa



w zielonej górze





Zawiadomienie





o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu




Na zasadzie art. 304 § 1 kpk zawiadamiam o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 286 kk na moją szkodę przez:
P.H.U. „DAN-POL” Damian Obremskiego działającej pod adresem: 66-100 Sulechów przy ulicy Koszarowej 1E/11, nr telefonu: 0-662-749-317, 0-662-749-316 .
Mając na uwadze powyższe wnoszę o :

1)Wszczęcie w przedmiotowej sprawie śledztwa z art. 286 §1 kk wobec uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstw przez w/w.
2)Poinformowanie mnie o wszczęciu śledztwa w terminach oznaczonych przepisami kpk
3)Uznanie mnie za stronę pokrzywdzoną w niniejszej sprawie
4)Niezwłoczne zablokowanie strony sklepu ................
5)Niezwłoczne zablokowanie konta bankowego w/w BZ WBK O/1 w Zielonej Górze,
nr rach: 21 1090 1535 0000 0001 1047 7413, oraz wszystkich kart bankowych wydanych do tego rachunku.

UZASADNIENIE



W dniu ............... r. .korzystając ze strony internetowej ............, sklepu internetowego P.H.U. DAN-POL Damian Obremski dokonałem zakupu za łączną kwotę ........ (telewizor ........ + koszty przesyłki .........) .................podac co......, nr zamówienia ...... Transakcja ta została potwierdzona poprzez maila .............., oraz zawierała dane z numerem konta, na które miał zostać dokonany przelew. W dniu ................. dokonałem przelewu na ww. konto bankowe w powyższej kwocie.
Od tamtej pory nie uzyskałem od ww. żadnej informacji oraz zakupionego przedmiotu. Mimo usilnych starań nie jest możliwy kontakt telefoniczny, ani mailowy z ww. firmą, której właścicielem jest pan Damian Obremskiego.
W Internecie, na stronach .....NOKAUT........oraz ...........HDTV.... odnalazłem komentarze innych pokrzywdzonymi mniej więcej w tym samym okresie czasu przez P.H.U DAN-POL Damian Obremski.
Niewątpliwie w/w dopuścił się przestępstwa z art. 286§1kk. Faktem jest, że skutkiem jego działania zostałem doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, bowiem zapłacona przeze mnie za telewizor kwota, nie doprowadziła do uzyskania przeze mnie zakupionego sprzętu. Zauważyć przy tym należy, że do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w niniejszej sprawie nie doszło z mojej strony,
a wskutek fałszywej oferty sklepu.

Z powyższych względów wnoszę jak na wstępie.

…………………………..




W załączeniu:
  • Potwierdzenie przyjęcia zamówienia nr 217 z dnia 27.11.2008 r. (wydruk komputerowy)
  • Oferta sprzedaży telewizora ze strony internetowej sklepu (wydruk komputerowy)
  • Potwierdzenie dokonani przelewu bankowego (wydruk komputerowy, nie wymaga pieczęci banku)
JEŚLI KTOŚ WPŁACAŁ NA ING NIECH SOBIE ZMIENI NR I NAZWĘ BANKU


dzieki uprzejmości q.qwerty
 

jolajcik

New member
qbanek napisał:
Wiec poprosze jeszcze o jakis kontakt do prokuratury, mam fax pod reka wiec zaraz to zrobie. Co takiego im tam napisac? Pewnie juz to podawaliscie, ale milo bedzie ( i szybciej ) jak mi podpowiecie. Z gory dzieki !
strona 16 tego forum
 

q.qwerty

New member
bdan napisał:
Nie wiem, co może tv ale wydaje mi się, że jeżeli sa osoby na tyle przebojowe i odważne by wystąpić, to na pewno tv nam nie zaszkodzi; a moze akurat oragny bardziej będą sie starać, skoro juz teraz Pan Prokurator czyta nasze forum. Swiadomość tłumaczenia sprawy na wizji na pewno jest mobilizująca.
tak albo powiedzenie, że nie może udzielać żadnych informacji ze względu na dobro prowadzonego postępowania. Obudźcie się. Skoro Prokurator czyta nasze forum, to proszę o odpowiedź, dlaczego strona www sklepu nadal działa? Którą już mamy godzinę w dniu dzisiejszym?
 
Do góry