lcd-agd.pl

czorcik1

New member
Pomocy

chaber napisał:
POMOCY!!! Przed chwilą wróciła żona z Policji, aby zgłosić nasza sprawę (wpłaciłem 3200 zł), a tam powiedzieli jej, że nie moga przyjąć sprawy, ponieważ jak sprawdzili na komisariacie, Regon i NIP są autentyczne, nazwisko i imię oraz adres firmy również więc nic nie mogą zrobić. Poza tym na potwierdzeniu zamówienia jest tylko numer zamówienia a nie ma tam naszych danych osobowych. Następnie polecili zonie jechać osobiście do Sulechowa i sprawdzić czy ten sklep istnieje!!!! Nie pomagały zadne dowody wpłaty, wydruki maili, informacje o istnięjącym już forum na ten temat. Niestety do Policjanta z Komisariatu Policji II w Zielonej Górze nic więcej nie docierało...
Co mamy robić, jak przekonać tych policjantów o wszczęciu dochodzenia?
Z tego co wiem to policja nie ma prawa odmówić spisania powiadomienia wszyscy jak tu piszemy bylismy na komendach z wydrukami z kompa o złożeniu i przyjęciu zamówienia. Ana przelewie firma życzyła sobie właśnie nr zamówienia. Żądajcie spisania protokułu podejżenia o popełnieniu przestępstwa. U mnie tez sprawdzali NIP i REGON ale ucieszyli się że firma istnieje bo będzie ją łatwiej namierzyc (tak twierdzili). Na stronie lcd-agd termin dostawy to 72 godziny i jeśli termin przekroczony umowa niedotrzymana i podejżenie o przestępstwie nie mówiąc o tym forum i o masie telefonów do Sulechowa i Bóg wie gdzie. Nie dajcie się zbyć postraszcie złożeniem skarki i żądajcie potwierdzenia na piśmie niechęci do przyjęcia zawiadomienia. Powodzenia. A swoją drogą trafiliście na wyjątkowych bu.....ków
 

q.qwerty

New member
Ja mam pytanie do the1.pl - skoro mieli ustawione przekierowanie maila na info@the1.pl to wcześniej nie wzbudziło nic waszych podejrzeń jak ludzie przysyłali zapytania nie do tego sklepu co trzeba
 

the1.pl

New member
the1 pl

do dnia dzisiajszego nie otrzymalismy zadnej wiadomosci przez ten sklep podejrzewam ze specjalnie go zmienili zeby zrzucic podejrzenia na inny sklep gdybym mial dostep do ich sklepu na pewno takiego adresu by tam nie bylo
 

Piotr3105

New member
Policja

chaber napisał:
POMOCY!!! Przed chwilą wróciła żona z Policji, aby zgłosić nasza sprawę (wpłaciłem 3200 zł), a tam powiedzieli jej, że nie moga przyjąć sprawy, ponieważ jak sprawdzili na komisariacie, Regon i NIP są autentyczne, nazwisko i imię oraz adres firmy również więc nic nie mogą zrobić. Poza tym na potwierdzeniu zamówienia jest tylko numer zamówienia a nie ma tam naszych danych osobowych. Następnie polecili zonie jechać osobiście do Sulechowa i sprawdzić czy ten sklep istnieje!!!! Nie pomagały zadne dowody wpłaty, wydruki maili, informacje o istnięjącym już forum na ten temat. Niestety do Policjanta z Komisariatu Policji II w Zielonej Górze nic więcej nie docierało...
Co mamy robić, jak przekonać tych policjantów o wszczęciu dochodzenia?
Rzeczywiście jest to dla mnie wielki skandal. Ten policjant z Zielonej Góry chyba oszalał ! Jakich on potrzebuje jeszcze dowodów ,aby przejrzeć na oczy ?! Atakujcie na całego,do bólu,żeby przekonać tych stróżów prawa do przyjęcia zawiadomienia.
Z wpisów na tym forum wynika,iż nikt z nas nie miał większych problemów ze zgłoszeniem przestępstwa.Mnie osobiście policja potraktowała poważnie. Spędziłem na komisariacie chyba ze dwie godziny,składając zeznania.
 

PIOT_

New member
the1

Ale MASAKRA
Pisałem (chyba drugi post w wątku) o REGONie LCD-AGD.
O tamtej pory chyba jakaś wojna wybuchła. Współczuję. Dla mnie podejrzane okazało się pobieranie zaliczki w opcji za pobraniem, Kto tak robi?
No dobra. Siegnąłem do Urzędu statystycznego ponownie, tym razem the1:

Numer identyfikacyjny REGON, nazwa podmiotu, osoba prowadząca działalność gosp.:

Numer identyfikacyjny REGON977908355Nazwa podmiotuA`TRADE STRASZKO ARKADIUSZNazwiskoSTRASZKOImię / imionaARKADIUSZ BERNARD
Adres siedziby:

WojewództwoLUBUSKIE PowiatM. ZIELONA GÓRAGminaM. ZIELONA GÓRAUlica, miejscowośćUL. HENRYKA SIENKIEWICZA 9, ZIELONA GÓRAPoczta65-001 ZIELONA GÓRA
Pozostałe (udostępnione) dane:

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄKod i nazwa szczególnej formy prawnej99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJKod i nazwa formy własności214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCHKod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 20074771Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACHKod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2004 *5242Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻYData powstania podmiotu **2005-05-24Data rozpoczęcia działalności ***2005-06-03Organ rejestrowy / ewidencyjnyPREZYDENT MIASTA NOWA SÓLNazwa rejestru / ewidencjiEWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJNumer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny8825

znaczy odzież.
 

Piotr3105

New member
q.qwerty napisał:
Właśnie wszedłem na lcd-agd.pl i znikneły ze strony wszystkie artykuły do sprzedaży. Wygląda na to że ktoś zwija interes
Rzeczywiście ,nie ma tam już żadnej oferty. To pewnie prokuratura ruszyła tyłek w tej sprawie i dokonali blokady strony. Mam nadzieję,iz to samo stało sie z kontami bankowymi. Ta druga kwestia jest przecież najważniejsza .
 

Piotr3105

New member
the1.pl

PIOT_ napisał:
Ale MASAKRA
Pisałem (chyba drugi post w wątku) o REGONie LCD-AGD.
O tamtej pory chyba jakaś wojna wybuchła. Współczuję. Dla mnie podejrzane okazało się pobieranie zaliczki w opcji za pobraniem, Kto tak robi?
No dobra. Siegnąłem do Urzędu statystycznego ponownie, tym razem the1:

Numer identyfikacyjny REGON, nazwa podmiotu, osoba prowadząca działalność gosp.:

Numer identyfikacyjny REGON977908355Nazwa podmiotuA`TRADE STRASZKO ARKADIUSZNazwiskoSTRASZKOImię / imionaARKADIUSZ BERNARD
Adres siedziby:

WojewództwoLUBUSKIE PowiatM. ZIELONA GÓRAGminaM. ZIELONA GÓRAUlica, miejscowośćUL. HENRYKA SIENKIEWICZA 9, ZIELONA GÓRAPoczta65-001 ZIELONA GÓRA
Pozostałe (udostępnione) dane:

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄKod i nazwa szczególnej formy prawnej99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJKod i nazwa formy własności214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCHKod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 20074771Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACHKod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2004 *5242Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻYData powstania podmiotu **2005-05-24Data rozpoczęcia działalności ***2005-06-03Organ rejestrowy / ewidencyjnyPREZYDENT MIASTA NOWA SÓLNazwa rejestru / ewidencjiEWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJNumer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny8825
znaczy odzież.

Ten Straszko (?) wygląda na wyjątkowego tupeciarza.
 

q.qwerty

New member
Ten człowiek mógł handlować tymi rzeczami - znalazłem w internecie stare aukcje z allegro z podobnym asortymentem (szukałem po nr NIP) nie mniej jednak teraz sprzedaje elektronikę i powinien mieć uaktualnione wpisy w regonie
 

the1.pl

New member
the1 pl

PIOT_ napisał:
Ale MASAKRA
Pisałem (chyba drugi post w wątku) o REGONie LCD-AGD.
O tamtej pory chyba jakaś wojna wybuchła. Współczuję. Dla mnie podejrzane okazało się pobieranie zaliczki w opcji za pobraniem, Kto tak robi?
No dobra. Siegnąłem do Urzędu statystycznego ponownie, tym razem the1:

Numer identyfikacyjny REGON, nazwa podmiotu, osoba prowadząca działalność gosp.:

Numer identyfikacyjny REGON977908355Nazwa podmiotuA`TRADE STRASZKO ARKADIUSZNazwiskoSTRASZKOImię / imionaARKADIUSZ BERNARD
Adres siedziby:

WojewództwoLUBUSKIE PowiatM. ZIELONA GÓRAGminaM. ZIELONA GÓRAUlica, miejscowośćUL. HENRYKA SIENKIEWICZA 9, ZIELONA GÓRAPoczta65-001 ZIELONA GÓRA
Pozostałe (udostępnione) dane:

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄKod i nazwa szczególnej formy prawnej99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJKod i nazwa formy własności214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCHKod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 20074771Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACHKod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2004 *5242Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻYData powstania podmiotu **2005-05-24Data rozpoczęcia działalności ***2005-06-03Organ rejestrowy / ewidencyjnyPREZYDENT MIASTA NOWA SÓLNazwa rejestru / ewidencjiEWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJNumer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny8825

znaczy odzież.

czyli wszystko sie zgadza oprócz rtv agd sprzedajemy także odzież firme prowadze od 2005 r jak widać nie jest to taka " firma " jak lcd-agd lub oskar media
 

czorcik1

New member
Chyba gonimy w piętkę

:confused: :confused:
q.qwerty napisał:
Właśnie wszedłem na lcd-agd.pl i znikneły ze strony wszystkie artykuły do sprzedaży. Wygląda na to że ktoś zwija interes

Też weszłam na stronę ale z mojego kompa strona jest cała i zdrowa:D
 

MarzenaN.S

New member
Ludzie, Co Wy Robicie??? Nie Macie Pojecia Co Piszecie !!!

Mam na imię Marzena i jestem z Nowej Soli (25km od Zielonej Góry). Kupiłam Telewizor 37 cali od the1.pl, odebrałam osobiście na Sienkiewicza 9 w Zielonej Górze, po miesiącu kupowałam kuchnię pod zabudowę...tu już nawet nie musiałam jechać - przywieźli mi gratis!!! Co prawda po godzinie 19, bo w Soli dowożą po skończeniu pracy - gratis - mi to nie przeszkadza - mogli nawet o 22. POTWIERDZAM W 100% SKLEP ISTNIEJE!!! MOI SĄSIEDZI WCZORAJ KUPILI TEŻ SOBIE TV - ODEBRALI SAMI, NAWET POMAGAŁAM IM WNIEŚĆ, BO STARSZE MAŁŻEŃSTWO. NIE OPLUWAJCIE THE1 - TYMI GŁUPIMI KOMENTARZAMI ZEPSUJECIE RENOMĘ TEGO SKLEPU, JAKĄ SOBIE WYPRACOWALI NA LOKALNYM RYNKU I W INTERNECIE!!!!!! LUDZIE CO WY ROBICIE? NIE MACIE POJĘCIA O CZYM PISZECIE !!! GWARANTUJĘ WAM, ŻE PAN AREK, TO AREK, A PAN PAWEŁ TO PAN PAWEŁ !!! Wejdźcie do sklepu stacjonarnego jaki prowadzą, a na pewno ich tam zastaniecie w godzinach pracy sklepu. OPAMIETJACIE SIĘ !!! Pozdrawiam - Zadowolona klientka - Marzena
 

Piotr3105

New member
Ha ha ha

MarzenaN.S napisał:
Mam na imię Marzena i jestem z Nowej Soli (25km od Zielonej Góry). Kupiłam Telewizor 37 cali od the1.pl, odebrałam osobiście na Sienkiewicza 9 w Zielonej Górze, po miesiącu kupowałam kuchnię pod zabudowę...tu już nawet nie musiałam jechać - przywieźli mi gratis!!! Co prawda po godzinie 19, bo w Soli dowożą po skończeniu pracy - gratis - mi to nie przeszkadza - mogli nawet o 22. POTWIERDZAM W 100% SKLEP ISTNIEJE!!! MOI SĄSIEDZI WCZORAJ KUPILI TEŻ SOBIE TV - ODEBRALI SAMI, NAWET POMAGAŁAM IM WNIEŚĆ, BO STARSZE MAŁŻEŃSTWO. NIE OPLUWAJCIE THE1 - TYMI GŁUPIMI KOMENTARZAMI ZEPSUJECIE RENOMĘ TEGO SKLEPU, JAKĄ SOBIE WYPRACOWALI NA LOKALNYM RYNKU I W INTERNECIE!!!!!! LUDZIE CO WY ROBICIE? NIE MACIE POJĘCIA O CZYM PISZECIE !!! GWARANTUJĘ WAM, ŻE PAN AREK, TO AREK, A PAN PAWEŁ TO PAN PAWEŁ !!! Wejdźcie do sklepu stacjonarnego jaki prowadzą, a na pewno ich tam zastaniecie w godzinach pracy sklepu. OPAMIETJACIE SIĘ !!! Pozdrawiam - Zadowolona klientka - Marzena
A ja jestem Wojtek i mam 12 lat.
 
Do góry