Laptop czy icybox?

matias2004

New member
Uzywam asrocka z ionem , tutaj tylko lpcm i w xbmc dts hd jest zmieniany na 16bit . Wczesniej mialem htpc z ati 5450 i tutaj wysylalo pelny dts hd jako bitstream ale tylko w wersji z dsplayerem , ktora jest w ogole niestabilna.Jak wypuszcza wersje ktora bedzie odtwarzac hd audio oraz bez problemow mkv i m2ts to moze wroce z filmami do xbmc , interface xbmc jest nie do pobicia.
 

grzeseik

New member
grzesiek głupoty wypisujesz o tym XP - w nic nie ingeruje jeśli dobrze ustawisz - bit perfect działa tam jak nalezy a to jakich sterowników uzywa tez zalezy od ustawień i systemu i kodeków

od razu glupoty... jak sie dobrze ustawi to masz racje: bit perfect jest uzyskiwalne. ale nie ma go "out of the box" i nieswiadomy uzytkownik bedzie mial problem i mu wyjdzie, ze komputer jest fe!
 

Mafox_

New member
grzeseik: jak na razie to najlepiej i najpłynniej mi się pracuje na xp 64 bit (wykorzystuje do maximum quada i ilość ramu w specjalistycznych programach) a windows 7 nawet 64 bitowy jest zauważalnie wolniejszy od tego xp 64 bit , ale faktycznie na nettopie stawiałbym na linuxa ewentualnie win7 32bit.
 

pkomp

New member
no tak grzesiu głupoty - nie rozumiem co ma znaczyc out of the box - przeciez to zalezy od sterowników karty i jej ustawień....

mafox az zauwazalnie?bo ja nie widzę różnicy....ba nawet reakcja visty na większość rzeczy w stosunku do xp 64 jest bardzo zbliżona...pomijam juz bardzo średnią stabilnośc xp w kazdej wersji nawet z sp3....
 
Ostatnia edycja:

Mafox_

New member
pkomp: tak, różnica jest odczuwalna bardzo mocno na korzyść xp 64 bit- zarówno szybkość jak i stabilność , a vista to nieporozumienie a nie system...
jeszcze tego nie sprawdzałem ,ale podobno właśnie xp najszybciej i bezproblemowo pracuje z kartą decklink intensity pro

ps. do xp 64 bit jest tylko sp2
 

pkomp

New member
2 lata na viście - 100 razy stabilniejsza i pewniejsza od xp....żadnych problemów...
bardzo dobry system jedynie ma spore wymagania ale na obecne komputery to przeciez żaden problem

xp nawet w wersji(a szczególnie) 64 bit nie radził sobie u mnie z paroma rzeczami....

nieporozumieniem to jest jedynie windows me
 

Mafox_

New member
zależy z czego się korzysta , u mnie vista to było nieporozumienie i ciągła walka z systemem, programami i sterownikami, zagubionymi projektami czy brak reakcji komputera przy próbie renderingu itp.

ps. wprowadziliśmy niezły offtopic więc EOT
 

pkomp

New member
heheheh...no widzisz....u mnie każdy soft sony cakewalk adobe perfekt....vegas nawet z renderingiem po sieci....zero stresu
:)
sterowniki ati emu akai sony lg - no stress.....fakt początki gorsze ale i tak znacznie lepsze niż na będącym już wtedy na rynku xp 64 pod które wciąz wielu sterów nie ma

ps.offtop no cóż...trzeba temat trzymać i liczyc tylko że takie zotaki czy asrocki będą tańsze bo te playery przyszłości nie mają - niewykorzystana szansa jak 3/4 dotykowych telefonów..cóż rynek ma wiele poronionych pomysłów jak mini laptopy na padlinie pod nazwą atom....
 
Do góry