??? Który Media Player jest najlepszy ???

grzeseik

New member
Raczej ma sporo dobrych opini... Do asusa tez nie wlozysz dysku i tez czasem "czegos" nie odtworzy jak kazdy inny player. Z siecia nie ma problemow (u mnie na XP, Vista i 7 - zero problemow), tylko niektorzy uzytkownicy sobie nie radza i pewnie na innych playerach tez by sobie nie radzili.
Mozna sie tylko przyczepic do braku obslugi menu w obrazach DVD/BR i ubogiej konfiguracji napisow (nad czym WD pracuje jak napisali na swoim forum).
Za to ma chyba najlepiej rozwijany firmware alternatywny przez B-Rad'a i mozna np. zainstalowac na wdtv live klienta do torrentow...
Mam juz z pol roku i polecam...

mi sie jakos tak utarlo ze to jednak slabszy playerek. byc moze byl jakis argument ku temu, o ktorym juz zapomnialem (moze cos z wi-fi? a moze sam brak wyswietlacza mnie razi?), w kazdym razie nie uzywalem go wiec to co napisalem to tylko gdzies przeczytane opinie, byc moze jak wspomniales mniej kojarzacych uzytkownikow.
 

count

New member
Minęło trochę czasu, mogę podzielić się wrażeniami.

Subtitle Workshop to zło. O wiele lepiej eksportować napisy bezpośrednio z Bestplayera. Nie ma wtedy co prawda przetwarzania batchowego, ale przynajmniej mam pewność, że napisy zawsze będą miały taki czas jak potrzeba, a w przypadku Subtitle Workshop ciągle się rozjeżdżają. Już nie mówiąc, że SW co prawda świetnie wyciąga napisy z podkatalogów, ale nie wrzuca ich z powrotem, tylko w jedno miejsce.

Wkurza, że nie można automatycznie ładować napisów. Za każdym razem trzeba wejść w Subtitle i włączyć napisy, żeby odtwarzać, bo każdy kolejny plik (nawet odtwarzany w ciągu) nie ładuje napisów. Nie dość, że nie ma opcji w konfiguracji, żeby zawsze ładował napisy, to jeszcze nawet przy odtwarzaniu ciągłym tego nie robi.

Player jest śliczny, malutki, łatwiutko się aktualizuje, jest bezgłośny i świetnie odtwarza format MKV.

Nie odtwarza HDMOV co jest pewną niedogodnością, jako że bardzo łatwo ściągnąć trailery w tym formacie ze strony Apple. Ale później nie można ich na PoHD odtworzyć.

Ogólnie jestem z playera zadowolony, chociaż widzę sporo miejsca na poprawę :)
 

Jasob

Member
No i nadal nie wiem który media player jest najlepszy.
Jaka obecnie jest pierwsza piątka lub trójka najlepszych playerów hd.
 

morzin123

New member
Nie szukaj takich odpowiedzi bo to nie ma sensu. Nikt Ci nie napisze, że ten czy inny jest najlepszy, bo każdy posiada swoje dobre jak i gorsze strony. Ja sie juz zastanawiam troche czasu nad tym i dalej na 100 % nie jestem pewien wyboru.
Jedno jest pewne: Kup taki player który ma dobre "bebechy" i odpowiednie wsparcie programistyczne i o reszte sie nie martw.
 

fnw

New member
A co sądzicie o Patriot Box Office ?

Tutaj masz test - ja go dzisiaj zamówiłem - przekonały mnie dwa czynniki cena poniżej 400 zł i możliwość zainstalowania we wnętrzu dysku 2,5'' sata. Większość tego typu rozwiązań obsługuje dyski tylko na USB a ja mam dosyć dodatkowych przewodów i obudów. Dodatkowo zgrabna aluminiowa obudowa, dobra firma i częste aktualizacje.
 

Marcin-2011

New member
Witam,

jestem świeży na forum. Obecnie poszukuję jakiegoś niedrogiego odtwarzacza (tak do 300-350zł). Wiem że pułap cenowy jest bardzo niski i właśnie dlatego mam problem. Najważniejsze aby był:
1. Stabilny - nie chcę żeby mi się wieszał przy przeglądaniu plików czy też internetu
2. Możliwość aktualizacji oprogramowania (firmware), lubie czasem pogrzebać w sprzęcie a w dzisiejszych czasach nie ma problemu aby znaleźć instrukcje do flashowania urządzenia
3. Wejscie LAN - fajnie gdyby miał obsługę YouTube i Radio interentowe, może jeszcze Pogodę i Giełdę
4. Download - nie wiem jak to w praktyce wygląda ale ściąganie z Torrentów, Rapishare, Hotfile
5. NAS - to jest bardzo przydatna funkcja, która ułatwi przesyłanie plików przez kabel ethernet :)
6. Pobór prądu nie jest aż tak istotny ale szybkość uruchomienia, a właściwie dostępu do plików (czyli szybkość przechodzenia w menu między zakładkami/urządzeniami - po prostu chodzi o szybki dostęp do plików/dysku/pendrive'a/karty pamięci)
7. Jest jeszcze masa innych pierdułek które są typowo dla wygody (niektóre wymienię):
- wyszukiwanie wg nazwy
- poruszanie po menu gdy odtwarzamy muzykę
- dostęp do opcji (napisy, dźwięk, proporcje obrazu, wybór rozdziału) podczas odtwarzania filmu
- polskie znaki to chyba standard :) fajny bajer to ustawianie wysokości napisów, rozmiaru i czcionki
- jesli o muzykę chodzi to fajnie byłoby odtwarzać folder i podfoldery jak np. w odtwarzaczu Foobar
 
Do góry