Która godna polecenia platforma cyfrowa

Lemil

Banned
Jeżeli z domu wyniosłeś rynsztokowe wychowanie to nie musisz się z tym publicznie obnosić bo chwały to nie przynosi Są pewne granice przyzwoitości których należy przestrzegać. Wulgarne i chamskie teksty nie powinny być tolerowane zwłaszcza na tym forum. Masz coś ciekawego do napisania co jest TEMATEM POSTU to napisz
Ależ oczywiście. Zawsze, gdy mam coś ciekawego do powiedzenia, to mówię, a jak zauważyliście, mam sporo do powiedzenia:D

Otóż kolegę wzburzyło moje zdanie, które napisałem MIESIĄC TEMU. Nie pisałem tego, żeby wywołać oburzenie czy zgorszenie. Miało to swój cel i sens. Odsyłam do postu, którego fragmenty koledzy cytują. Kto nie ma chęci - wyjaśnię.

Napisałem to w celu, żeby uświadomić wam, że platformy traktują was(mnie) gorzej niż te typki z pizzerii. A jeśli uważacie, że jest inaczej, to podam kilka przykładów na kulturę i uczciwość pewnej platformy.

Otóż ktoś pisze, że oddał sprzęt w punkcie, przyjęli, dostał potwierdzenie, a teraz przysyłają mu rachunki za abonament. Człowiek pyta za co on ma płacić, jak nie ma na czym oglądać?

Ktoś inny pisze, że telefonicznie obiecano mu pakiet z określonymi kanałami. W rzeczywistości okazało się, że kanałów nie ma, a cena jest o kilkadziesiąt zł. wyższa. To zresztą typowa, powtarzająca się setki razy historia.

Albo ktoś oddaje sprzęt, bo jest popsuty, a po kilku miesiącach przysyłają mu rachunki za to, że popsuł sprzęt.

Itd. itp. Ale was to nie oburza, to powód do radości, bo to ONI, ci oszukani mają problem. A MY się śmiejemy z nich. Podpiszcie z nimi umowę, to i z was będziemy się śmiać bo i was oszukają.
 

mustang77

New member
Ja właśnie pod koniec lipca wypowiedziałem w MM,sprzęty pozdaję za potwierdzeniem odbioru może mnie nie podliczą srogo hehehe Lemil kurcze nie strasz,hehe.
 

Pietruszex

New member
Tak czytam ten temat i muszę się zgodzić z kolegą Lemilem odnośnie tego że nie opłaca się płacić abonamentu telewizyjnego a najlepiej w ogóle nie oglądać telewizji.

Założyciel tematu zadał pytanie "Która godna polecenia platforma cyfrowa?" a ja odpowiem żeby nie wybierać żadnej i zamiast tego wybrać INTERNET.

Można zrozumieć jeszcze osoby starsze że wolą telewizję bo są do niej przyzwyczajone ale na prawdę w dobie internetu który, nawet w naszym kraju rozwija się znacznie szybciej niż telewizja, płacenie abonamentu telewizyjnego jest stratą pieniędzy i lepiej te pieniądze zainwestować w szybsze łącze internetowe ;) . Przecież w internecie jest wszystko i nawet jeszcze więcej niż w telewizji bez żadnych ograniczeń gdzie w telewizji no jednak ograniczeń jest sporo. Przede wszystkim filmy, w internecie możesz wybrać jakie filmy chcesz oglądać i kiedy chcesz chcesz je oglądać a nie tylko o ustalonych porach, w każdym serwisie oferującym filmy na życzenie masz jedną góra dwie reklamy przed filmem gdzie w telewizji przed każdym filmem masz ich kilkadziesiąt a na niektórych kanał są nawet w środku filmu (prym wiedzie tutaj polsat), przeważnie filmy w internecie mają lepszą jakość obrazu i dźwięku niż w telewizji, wiadomości i pogodę możesz przeglądać w każdej chwili i możesz wybrać jakie wiadomości chcesz oglądać a nie w telewizji jesteś skazany tylko na tvp, polsat i tvn które i tu znów muszę zgodzić z Lemilem, naginają fakty, manipulują i przede wszystkim mówią tylko to co chcemy usłyszeć a zwykle jest to nieprawda.

Podsumowując: Naprawdę nie rozumiem po co w dobie internetu wam potrzebna telewizja, wielu ludzi to potwierdza też i w naszym kraju co można np. przeczytać w tym artykule •• Telewizja przegrywa z internetem i komĂłrkami .

Pozdrawiam :) .
 

mustang77

New member
Masz rację przedmówco.Wiele się zastanawiałem nad różnymi platformami ale ze względu na rodziców,siebie i siostrę przechodzę na naziemną.Ostatnio też czytałem w jaki sposób rząd chce nam dowalić abonament rtv i że każde gospodarstwo domowe będzie płacić a zamiar jest taki aby dołożyć go do rachunku za prąd.Racja niektórzy wolą sobie sami dozować informacje bo jak twierdzą "telewizja kłamie",albo nie maja czasu na nią lub też z innych powodów. Mam takiego właśnie kolegę i świetnie go rozumiem,on woli internet,sam sobie sortuje wiadomości i to co chce oglądać.Myślę,że ludzie dojdą niebawem do takiej kwestii ,że będą woleli oglądać wiadomości w necie,np. pracujący będą woleli obejrzeć jak przyjdą z pracy o obojętnie jakiej godzinie serwis regionalny czy wiadomości,rozrywkę film itp.przez vod/przez net czy jak to dalej zwą,fakt faktem net w tv.Sam wertując tv podłączony do internetu stwierdziłem,że net w tv to niezłe rozwiązanie,serwisów sporo i każdy coś znajdzie dla siebie no i wypożyczalnię filmów też znalazłem.
 
Do góry