Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz jest mały promyk nadziei bo dostałem na priv wiadomość od Admina że biorą te moje wpisy pod uwagę :) więc kto wie...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale z drugiej strony przynajmniej jest pokazane ze forum ma problem i ja to potwierdzam w miarę możliwości czasu ... nikt się już nie wyprze i nie można tematu gdzieś pod dywan zamieść...
A tym bardziej że ja jak już wklejam błędy w danym dniu to o ile jeszcze jest to możliwe to nie robię nowego postu tylko wklejam w ten jeden post i to pokazuje bardziej że jest problem.. do przemyślenia :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego przekierowania przekierowaniami ale w sobotę mamy święto prawda - meczy będzie niezły :) Barsa górą ...


Kapusta a u Ciebie na jakiej przeglądarce najlepiej działa forum, a na jakiej najgorzej?
 

Rafal7

Banned
W Niemczech będzie ten mecz w 4k z Astry 19.2
Artykuł podałem w wątku o piłce.
Barca gra cudnie, te ich akcje i ta finezja.
A Messi jest najlepszy....
 

Rafal7

Banned
Kolego przekierowania przekierowaniami ale w sobotę mamy święto prawda - meczy będzie niezły :) Barsa górą ...


Kapusta a u Ciebie na jakiej przeglądarce najlepiej działa forum, a na jakiej najgorzej?

Ja korzystam z Firefox-a inne przeglądarki to dla mnie muły, zainstalowałem tego AdMuncher-a i jest idealnie, bez tego było baaardzo źle.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja to wogole się dziwię, żę chce Wam się jeszcze wytykać te przekierowania, jak od lat się nic nie zmienia?:blagam: Już pisałem, że od kiedy mam zainstalowanego AD Muncher błędnych przekierowań nie stwierdziłem, bo przed tym to była tragedia. Nie wiem gdzie tkwi problem i przestalem się w to zagłębiać, bo teraz mi wszystko śmiga jak powinno.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzychu zadaj sobie pytanie co zrobisz jak za jakiś czas i ten program nie da rady bo wszystko jest możliwe.. Trzeba spowodować wg mnie żeby bez żadnych programów działało forum bez przekierowań i innych kwiatków..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też tak sądzę, blokery to nie jest rozwiązanie, to tylko maskowanie skutków, a chodzi o to by usunąć przyczynę. Nie można się na to godzić ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Chłopaki, to ja zadam inne pytanie. Dało coś że monitujecie te nieprawidłowości?:) Nic to nie zmienia i szkoda klawiatury. Kierownictwo to wie, tylko to prawdopodobnie dodatkowe koszty które szkoda ponosić. Jeżeli zapchlony pies chroni Nam dom, to po co wydawać kasę na środki żeby mu ulżyć? ( taki głupi przykład, bo osobiście kocham zwierzęta)
 
Do góry