Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

Trinitron

New member
Ta Pani jak usłyszała co się tutaj dzieje z błędnymi przekierowaniami to powiedziała, że ma takie forum w

4462_5564.gif
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jako ten, któremu działa forum na wszystkich komputerach, informuję: ;)

Chciałem edytować sygnaturę, na Chrome nie bardzo jest jak z uwagi na kod, nie ma (lub nie widzę) tam możliwości edycji wizualnej, a zabawą w kodzie nie chciałem coś pochrzanić. Tradycyjnie do takich edycji otworzyłem IE, tam nie ma tego problemu, po wejściu w edycje sygnatury, widzę ją i w locie mogę edytować. Tak też zrobiłem, co prawda na szybko i testowo, ale już widzę, że po kliknięciu w "panel sterowania" mam błędne przekierowanie. Widać zabawa z sygnaturą zrobiła swoje.
Nie korzystam z IE, więc nie ma płaczu, ale wystarczyło pobawić się edycją w IE i efekt znany wszystkim już jest.
Na Chrome bez problemu.
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Armanig,
W sygnaturze 7.1.4 i ostatnio zakupiony projektor...
Napisz coś jak to u Ciebie gra i jaki daje efekt wizualny?
Może jakiś nowy wątek w dziale "Nasze zestawy"? :D ;-)
W sumie oprócz paru fotek sprzętu z bliska nie pokazałeś jak wygląda Twoja jaskinie :p
 

lobos

New member
Bez reklam
Boję się, że mnie oszabrują ;)
Hahahahha! Dobre! :D Licho nie śpi!
Racja, nie ma się co chwalić... Mieszkasz w bloku na niższym piętrze? ;-)
A tak na serio to zrób takie foty, żebyśmy mogli cieszyć się nimi tak jak foto od Bipo ;-)
Pasjonat pełną gębą tylko, że w Stolicy się zarabia... ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Stara bida ;)



Boję się, że mnie oszabrują ;)

Armanig nie daj się prosić i co to za projektor Kolego i jak duży ekranik masz? :)


Hahahahha! Dobre! :D Licho nie śpi!
Racja, nie ma się co chwalić... Mieszkasz w bloku na niższym piętrze? ;-)
A tak na serio to zrób takie foty, żebyśmy mogli cieszyć się nimi tak jak foto od Bipo ;-)
Pasjonat pełną gębą tylko, że w Stolicy się zarabia... ;-)

Kolego ale i wszystko inaczej kosztuje albo prawie wszystko :) i nie wszyscy tak super znowu zarabiają... wiesz co pewna Pani powiedziała że za 6 tys żeby pracować to albo głupim trzeba być albo złodziejem :) Dlatego teraz każdy chce powyżej 6 -stki zarabiać :)


A propo błędów dzisiaj znacząco mnie byłem ale jakoś udało się bez przekierowań tylko trzeba czekać pomiędzy wpisami .. :-(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
...wiara czyni cuda Kolego :)

Herkules jak zrobisz przelew na Dom Dziecka wskazny przez moją osobę to chętnie oddam Ci punkty...
Ale rozumiem że żartowałeś, bo cięzko mi jest uwierzyć że komuś tutaj zależy na punktach - więc luzik :)

Myślę że wszyscy byśmy oddali punkty w zamian za nie przekierowywanie i inne kwiatki które są na forum.
 
Ostatnia edycja:
Do góry