Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ponieważ kolejni programiści się poddali, zwracam się do osób, które kilkukrotnie w tym wątku informowały, jak łatwe jest naprawienie skryptu o, podesłanie namiarów na programistę, który będzie w stanie usunąć błąd. Oczywiście programista musi być biegły w VB. Proszę o podesłanie kontaktu w tym wątku lub poprzez kontakt w dole strony.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
O ile pamiętam to nikt tu nie pisał o łatwej naprawie. Przeciwnie. Wspominano, że łatwiej będzie napisać go od nowa niż naprawiać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam ja też myślę że dobry informatyk weźmie więcej na naprawienie obecnego skryptu niż jeśli napisałby od nowa... ale to też taki co nie ma zbytnio roboty, bo dobry informatyk ma lepiej płatne roboty..
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
hmmm. Być może ja się nie orientuję lub nie mam takich kontaktów. Może jeszcze możemy ustalić co dla Panów oznacza "weźmie mniej", mniej niż ile?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę wyczyścić ciasteczka, historię i sprawdzić czy przekierowania dalej występują.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Owszem, i to wiele, nawet po wyczyszczeniu ciasteczek pierwszy klik i leci tam gdzie chce...

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

prezy

New member
Bez reklam
Kurde ten problem ciągnie sie juz latami. Naprawde wielka szkoda ze tak się dzieje bo forum merytorycznie jest ok

Prezy for HDTV
 

prezy

New member
Bez reklam
Uwazam ze nadszedl czas na odsłonę nowego forum. Czasy sie zmieniaja, co 3-5 lat widzimy nowe odslony portali wortali czy forum. Teraz gdy na topie jest technologia RWD oraz content video to jest konieczność. Myślę ze warto nad tym pomysleć zwlaszcza ze jak wspomnialem merytorycznie jest ok a ponadto spoleczność tego forum jest teź wyjatkowa.

Prezy for HDTV
 

Rafal7

Banned
Ależ dno, wyłączyłem na chwile Ad Muncher-a i pierwsze klikniecie w subskrypcje a mnie przewaliło w ten temat http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/56021-dylemat-rozdzielczosci-plazma-czy-jednak-lcd.html

Nie wiem i nie rozumie, założyliście sobie forum po to aby na nim handlować i ciągnąć kasę od ludzi to ok niezły sposób na biznes, bo pasja to tego wszystkiego o czym jest to forum to was nie dotyczy, testy które tu są to jest śmiech na sali, są bo muszą być aby mydlić oczy.
O rękę która waz karmi powinno się dbać, a wy nawet tego nie robicie, na każdym innym forum z wasz szydzą i już teraz wiem dlaczego.
 

prezy

New member
Bez reklam
Dlatego nowa odslona jest potrzebna. A z tym ciągnięciem kasy i pseudo testami to bym nie przesadzał. Jest tu sporo fajnych ludzi z którymi można wymienić się doświadczeniami i uwagami.

Prezy for HDTV
 

prezy

New member
Bez reklam
Dobra kapusta7 trzeba zrobić sonde: Kto jest za mowym forum na miarę dzisiejszych czasów i wszystko będzie jasne. Zgadzam się z poprzednikami ze ma to działać ale jak do tego dadamy RWD i design będzie to najlepsze forum tematyczne. I o to nam wszystkim chodzi.

Prezy for HDTV
 

Rafal7

Banned
Każdemu o to chodzi.
Po co robic sondę jak i tak tego nie poprawią
Mają to wszystko głęboko w dupie oprócz Extra cen dla niebieskich.
 
Do góry