Killzone 2

dienekes' shade

New member
Redundantor napisał:
Chyba granatnik - no fakt uganiałem się za gościem i nie mogłem za bardzo go trafić - ta postac chyba nie jest zbyt popularna, bo nie ma czym przywalić.

Zauważyłem ostatnio, że w multi jak nie masz shootguna to jesteś w mniejszości. Na niektórych mapach wszyscy nim walą!!! Co jest?

Co do spotkania. Moglibyśmy jutro powalczyć np. o 18.00. Potem niestety znowy wybywam na 5 dni z Wawy to nie pogram. I znowy spadne o 10000 miejsc w rankingu :)
Pocisk z granatnika ma znaczne opóźnienie, ale jako że eksploduje przy kontakcie, jest niezastąpiony na jednej z map :D

Klasa assault jest świetna, o ile umie się z niej korzystać. Zdolność "boost" pozwala zarówno na błyskawiczny atak, jak i momentalą ucieszkę z trudnych sytuacji. Ponad to, po wykorzystaniu granatnika lub wyrzutni rakiet, trzeba podnieść np. karabin ISA lub shotguna i w połączeniu z dopalaczem siać strach i zniszczenie w szeregach wroga. Uwierz, to działa :krol:

Shotgun jest bronią świetną z wielu powodów. Główny atut to "one-shot-kill". Ów gnat jest niebiezpieczny nawet w rękach n00bensteinów, a co dopiero doświadczonych graczy. Problem leży w wyjątkowym, nawet jak na KZ2, kill-lagu, co może zniechęcić najbardziej wyrozumiałych graczy (np. mnie). Mimo tego, pokusa łatwych punktów bywa zbyt silna... :twisted:

Najprawdopodobniej jutro nie pojawię się na PSNie, a jeśli już, to w ramach seansu BD. Eh...i tak to właśnie wygląda ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
A ja właśnie ukończyłem singla i oto moje spostrzeżenia:

Ostatni etap bardzo męczący spędziłem nad nim godzine i czterdziesci minut. Gra pod koniec wieje nudą. Sam musiałem bardzo się zmusić (motywacją był Resident 5) żeby przejść K2, by do kolejnej gry podejść z czystym sumieniem. I powiem z pełna świadomością: Dawno nie cieszyłem sie tak z przejścia jakiejś gry. O ile w wielu grach żaluje sie, że juz się kończą, to tu pod koniec gry mamy juz jej dość, to raczej zaleta, bo nie ma niedosytu. Osobiście cieszę sie, że mam juz ja za sobą.
 

Mefju

New member
A ja po kilku dniach przerwy , przysiadam się do singla ( i tak pewnie odpali multi :roll: ) no i do środy spróbuje jakoś przejść , bo do środy wolne :eek:k: Jakby ktoś chciał pograć na online , to ja oczywiste bardzo chętnie ;)
Acha , i odpowiadając na Twoje stare pytanie Matamanie , otóż komp mi jest potrzebny ,no na PC jest bardziej dynamiczna gra, ogólnie przyznam ,że nawet dobrze mi w nim idzie , a w końcu trzeba kupić i lepszego kompa , bo mam od 6 lat blaszaka , którego bym teraz na rynku za stówke opchnął , może i mniej ? :mrgreen: Pozdrawiam.
 

mataman

New member
Bez reklam
Ja skonczyłem wczoraj. Szkoda że w ostatniej walce radca mozna tak łatwo wycyckać, ale generalnie ostatnia godzina to prawdziwa moc i rzeźnia :)
 

dienekes' shade

New member
Zdobywanie pałacu to mój ulubiony fragment, ale sama walka z Radec' iem była nazbyt standardowa, lub jak kto woli "oldskulowa". Szkoda, bo mogło być lepiej. Ubicie Elite już wkrótce :krol:

@ Peek: Serio, ponad 1,5 godziny? Na jakim poziomie trudności :confused:
 

beamer

Banned
Ja zaraz dojdę do końcowej walki z Radec'iem. Gram na Veteran już razem ok. 17 h. Ani razu nie przełączyłem na niższy poziom trudności (nawet na moście, pociągu czy przed pałacem Radec'a). Jestem niedzielnym graczem, ale nie wierze że ktoś z marszu dał radę przejść całe K2 na Veteran w 6-7 godzin. Zalicza się za dużo zgonów. Nie wiem jak się gra na niższych poziomach trudności, ale na Veteran jest miejscami naprawdę trudno i na takim pociągu na Veteran zaliczyłem chyba z 30 zgonów zanim dałem radę to przejść na Veteran.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Może to ja, może nudzę się zbyt szybko (jestem z tą samą panną od 6ciu lat więc chyba nie...:p) ale nie wrócę już do singla, choćby mnie końmi ciągnęli. Zwyczajnie mi ta gra nie podeszła lub jak kto woli wyszła bokiem. Obecnie gram w Gyrosy 2 na kloca oraz skate 2 na ps3 (analogi w ds3 rulez) i żegnam "dzieło" GG środkowym palcem - jeśli 4 lata developingu "speców" od ps3 nie przyciągnęło mnie do gry na dłużej to znaczy że albo nastała era mało wymagających graczy albo ja zwyczajnie zdziadziałem.


p.s offtop na maksa ale po przeczytaniu preview Fight Night Round 4 na gamespot już nie mogę się doczekać 40sto minutowych starć a`la Rocky - począwszy od Knockout Kings na "szraka" poprzez kolejne odsłony serii FN, wirtualny boks w wydaniu elektroników sprawia że zacieram ręcę z uśmiechem na twarzy w oczekiwaniu na każdą kolejną część a obrany kierunek ewolucji w stronę realizmu, sprawia że cieszę się jeszcze bardziej. Dobra, kończę i nie robię już syfu...to wątek o K2
 

beamer

Banned
W Fight Night Round 4 będzie Tomasz Adamek (Adamek już podpisał umowę z EA przy okazji swego pobytu w Polsce). FNR 3 to była cudowna gra na sobotnie head-to-head party z kumplami przy wódeczce i pizza. Także FNR 4 kupuję na 99,99%!!!
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Fight Night 4 zapowiada się dobrze. Liczę jednak na to, że poza grafiką mocno poprawią animację zawodników. Tak czy inaczej gierka stanie u mnie na półce. Nie może być inaczej w przypadku kogoś, kto posiada kolekcję blisko 1000 walk bokserskich i filmów dokumentalnych związanych z tym tematem :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
beamer coś kiedyś mówiłeś o postach nie na temat i zaśmiecaniu...

Do do K2 to nie wierzyłem, że ciachniesz wszystko na veteranie :)

Pozdrawiam,
 

brx

New member
W końcu koniec ochów i achów nad tą grą... Naprawdę chciałem się do niej przekonać. Fakt, ładnie wygląda, ale to wszystko co mogę o niej powiedzieć dobrego. Sterowanie? Można się przyzwyczaić - nie przypadło mi jednak do gustu i to nie ze względu na to, że sobie nie radzę (KD 1.3 to chyba nie najgorzej). Singiel? Jakoś nie mogę się zmusić do zrobienia więcej niż to co było zaprezentowane w demie... Multi? Jak dla mnie wszystko sprowadza się do znalezienia jednego miejsca, w którym z jednej strony wybiegasz ty, z drugiej przeciwnicy i granaty.
Co do 2C2B. Dzięki dienekes', że znalazło się dla mnie miejsce. Myślałem, że chociaż Wy mnie zmotywujecie/zmusicie do grania. Pojawiłem się w zeszłym tygodniu na treningu o 18. Hmm, powiało pustką. Chwilę pograłem z Alucardem i to tyle, a spodziewałem się ostrej musztry i równania w szeregu ;)

Podsumowanie? COD4 rządzi i pewnie nie oderwę się od niej do pojawienia się MW2 (podobno na święta, ale te pod koniec roku). No może jeszcze Operation FlashPoint.
K2 w metalowym pudle i z koszulką leży... na allegro.
 

mataman

New member
Bez reklam
beamer napisał:
Jestem niedzielnym graczem, ale nie wierze że ktoś z marszu dał radę przejść całe K2 na Veteran w 6-7 godzin.


Uwierz mi i tacy szpenie też się znajdą. Teraz pytanie dla zorientowanych. Gdzie najlepiej zrobić trophy professional ??? Cos nie idzie mi z tym.
 

Dymis

New member
Ja swoją kopię K2 również wystawię na allegro. Singiel dobry, ale końcówka już znacznie nudniejsza.
Multiplayer jak dla mnie po części śmieszny...
Dostajemy misję wysadzenia dwóch obiektów, które znajdują się prawie na respawnie przeciwnika, a do tego w małym przedsionku, gdzie wejdzie max 3 żołnierzy. Po prostu koszmar!
Jeżeli już mamy tego typu misję, obiekty te powinny być w znacznie obszerniejszym miejscu, tak aby dwie drużyny mogły ze sobą swobodnie walczyć, a szanse były wyrównane.
 

Alucard1984

New member
Dymis napisał:
Ja swoją kopię K2 również wystawię na allegro. Singiel dobry, ale końcówka już znacznie nudniejsza.
Multiplayer jak dla mnie po części śmieszny...
Dostajemy misję wysadzenia dwóch obiektów, które znajdują się prawie na respawnie przeciwnika, a do tego w małym przedsionku, gdzie wejdzie max 3 żołnierzy. Po prostu koszmar!
Jeżeli już mamy tego typu misję, obiekty te powinny być w znacznie obszerniejszym miejscu, tak aby dwie drużyny mogły ze sobą swobodnie walczyć, a szanse były wyrównane.


eee noobie alert ? :) bez obrazy ziomek ale przegrałem niejedną godzinę w k2 i nigdy nie narzekałem na coś takiego jak rozstaw BS ! LOL. Jak nie umiesz grać tzn. brak ci skilla na padzie to odpal sobie Flower albo pograj w chińczyka :)
 

Dymis

New member
Też mam kilka dobrych godzin przegranych w K2 i wręcz dobija mnie rozstawienie BS. Jak można to uczynić praktycznie na respie wroga, gdzie co chwile ktoś się odradza. Praktycznie znikome szanse na wygraną, jeżeli po drugiej stronie jest choć garstka dobrego skilla.
Może faktycznie nie mam skilla, na padzie, ale co to ma wspólnego z rozstawieniem BS ??
Nie ma to jak dobry CS, gdzie wszystko jest tak jak być powinno :eek:k: Idę giercować :D
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
eee noobie alert ? :) bez obrazy ziomek ale przegrałem niejedną godzinę w k2 i nigdy nie narzekałem na coś takiego jak rozstaw BS ! LOL. Jak nie umiesz grać tzn. brak ci skilla na padzie to odpal sobie Flower albo pograj w chińczyka :)

Eeee kid alert... bez obrazy ziomek ale jarasz się tymi skillami i innymi bzdurami jakbyś w życiu nic poza graniem nie miał do roboty lub nie miał innych opcji a odpowiadasz innym jakbyś miał mentalność piętnastolatka. Mnie też nie podoba się konstrukcja map/misji w multi K2 i nie ma to nic wspólnego z moimi umiejętnościami które są dużo niższe od twoich (so what? Ja mam za to większego...). Jak czasem czytam twoje posty to przypomina mi się zabawa z dziećmi, kiedy chodziłem do zerówki...
Gram we wszelakie gry na różne platformy od około dwudziestu lat i jak czytam po latach te całe pierdoły o skillach,trophies, kto lepszy a kto gorszy to aż wzbudza to we mnie litość. Stary - gry to tylko ZABAWA a nie jakaś główna wartość tego świata i nie musisz się w nie aż tak wpuszczać. Cieszy mnie to że żyjemy w demokracji i spokojnie mogę uważać a nawet głośno mówić co myślę, a także olać kogoś kto nie podejmie merytorycznej dyskusji na dany temat, za to tak jak Ty, kto za każdym razem kiedy się nie zgadza z czyimś poglądem, jak katarynka będzie powtarzał "jesteś noob". Przecież to dziecinne...

p.s. Nic do Ciebie nie mam więc bez obrazy, ja zwyczajnie piszę to co myślę a brak merytorycznej dyskusji i obrzucanie się epitetami to dla mnie dziecinada lub jak kto woli chamstwo. To że "dobrze grasz w gry" nie czyni Cię panem świata i jakąś wyrocznią. Zapewne już od dawna wydaje Ci się że jesteś mądrzejszy od wszystkich bo masz wysokie zdolności manualne, ale zapewniam CIę że jesteś w błędzie. A co do słowa "Noob" to uważam że zostało wymyślone przez dobrze grającego ale pryszczatego i zakompleksionego dwunastolatka który musiał się czymś dowartościować. I tak właśnie powstało słowo "noob".
 
Ostatnia edycja:

fr3

New member
Trzeba przyznać, że niektóre mapy są po prostu za małe na tyle osób i robi się sajgon. Mowa oczywiście o serwerach publicznych. Z tym,że nie planuje już nigdy grać klanowo i pewna przypadkowość w tej grze może drażnić. Multi jest dobre, ale jak dla mnie nie ma podejścia do starego dobrego cs'a a nawet css ;)
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Dziś przeszedłem K2 na poziomie Tropper , czy coś takiego :p Odpaliłem Elite , ale musiałem zaraz spadać bo kumple wołali , Elite głownie dla jednego trophy , bo chce platynkę wbić co z pewnością nie będzie łatwe , ma ktoś już platynę?Widziałem , że nie które pucharki są na online , mam nadzieję , że nie są zbytnio wymagające.Pozdrawiam.
 
Do góry