Killzone 2

dienekes' shade

New member
Ja multi odpuściłem już dawno. Nie mam czasu na rywalizację, a Koledzy z Klanu pojawiają się w sieci tak sporadycznie, że jedyna nadzieja w publicznych meczach. Te z kolei są, jakie są, więc pozostaje mi singiel.

Wczoraj ustrzeliłem ostatni symbol Hellghastów. Przyznam, że był całkiem nieźle ukryty :) Muszę poprawić dwa mini epizody na "0 deaths" i wykończyć gry na Elite (a trochę już tego mam).

Z Killzone 2 jest jak z Call of Duty World at War - na najtrudniejszym poziomie gra zyskuje nową jakość i dopiero wtedy ma sens.

To tyczy się zwłaszcza banalnego do bólu CODa, bo KZ2 na trooperze potrafiło (nie)miło zaskoczyć :eek:k:
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Ja multi odpuściłem już dawno. Nie mam czasu na rywalizację, a Koledzy z Klanu pojawiają się w sieci tak sporadycznie, że jedyna nadzieja w publicznych meczach. Te z kolei są, jakie są, więc pozostaje mi singiel.

Wczoraj ustrzeliłem ostatni symbol Hellghastów. Przyznam, że był całkiem nieźle ukryty :) Muszę poprawić dwa mini epizody na "0 deaths" i wykończyć gry na Elite (a trochę już tego mam).

Z Killzone 2 jest jak z Call of Duty World at War - na najtrudniejszym poziomie gra zyskuje nową jakość i dopiero wtedy ma sens.

To tyczy się zwłaszcza banalnego do bólu CODa, bo KZ2 na trooperze potrafiło (nie)miło zaskoczyć :eek:k:
Myślę ze zjednoczyć moze nas walka przeciw innym klanom ;)
Będziesz musiał troszke pograc po sieci zeby zdobyć wszystkie trophy :)
W twoim przypadku brak czasu jest dla mnie zrozumiały zbliza się wielka uroczystość :D A to wymaga poswiecenia ,juz to przerabiałem 2 razy :mrgreen:
 

dienekes' shade

New member
Ogr napisał:
Myślę ze zjednoczyć moze nas walka przeciw innym klanom ;)
Będziesz musiał troszke pograc po sieci zeby zdobyć wszystkie trophy :)
W twoim przypadku brak czasu jest dla mnie zrozumiały zbliza się wielka uroczystość :D A to wymaga poswiecenia ,juz to przerabiałem 2 razy :mrgreen:

Założyłem Klan by zjednoczyła nas wspólna zabawa. Teraz widzę, że równie dobrze mogłem sobie darować. Jeden jedyny raz udało nam się zagrać w większym gronie (pamiętny piątek). Jeden jedyny :(

Żeby dobić do czerwonego proporca musiałbym szarpać konkretnie przez tydzień. Z godziną dziennie na giercowanie mogę zapomnieć o 1%. Pogodziłem się z tym, choć kiedyś zaatakuje platynę.

Zabiłeś mnie tym ostatnim zdaniem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie :)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
mam pytanie, jestem w singlu bodajze na 5 planszy, akcja dzieje sie na moscie-musimy chronic bodajze konwoj. Jest ciezko-czy Ci helgasci beda sie non stop pojawiali dopoki nie bedziemy podazac dalej przez most? (gram na veteran)
 

Mefju

New member
K2 jest super , ale od 3 dni nie włączałem konsoli , jakoś nie mam ochoty na granie , single jest super , to chyba pierwsza gra w , której ( może) wbiję platynę , najgorzej to z tymi poukrywanymi znakami Helgastów , cholerstwo rzadko znajduje :p Niestety online nie wciągnął mnie tak jak cod4 , zbieram na nowego kompa żeby sobie pograć w coda 4 :hmm: Panowie , może mała podpowiedz dla słabego znawcy PC?Jakiś kompik , najlepiej sam blaszak , z zasilaczem czy coś , tak żeby mi na spokojnie pociągnął cod4 i żeby wszystko śmigało.Dzięki i pozdrawiam.
 

mataman

New member
Bez reklam
dienekes' shade ja miałem problem np aby ustawić się na trophy bling brigade w WPHD. Więc było to do przewidzenia że granie czy tez treningi w ramach klanu będą od święta, niestety.

drosophilia w K2 tak jak np w COD4 trzeba momentami napierac na chama bo inaczej przeciwnicy bedą się odradzać bez konca.

Mefju a po co ci pc do cod'a ???
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Mefju napisał:
Niestety online nie wciągnął mnie tak jak cod4 , zbieram na nowego kompa żeby sobie pograć w coda 4 :hmm: Panowie , może mała podpowiedz dla słabego znawcy PC?Jakiś kompik , najlepiej sam blaszak , z zasilaczem czy coś , tak żeby mi na spokojnie pociągnął cod4 i żeby wszystko śmigało.Dzięki i pozdrawiam.

Cod 4 jest też na PS3 - ja go mam na PC. Mam Procesor Pentuum Core 2 Quad q6600 (chyba jesden ze starszych), 4 GB pamięci operacyjnej i jakąś starszą kartę graficzną (ASUS Radeon X1950PRO) - wszystko działa na maksa - tyle, że mam monitor 19' (nie mogę już na nim grać odkąd gram na PS3 na telewizorze). Ten sprzęt jest sprzed ok. 2 lat - całkowicie wystarcza do wszystkich gier - nawet nowych, chociaz pewnie przy większym monitorze już nie wydoli grafika.

Co do PC-ta - gra będzie działać na każdym do któego wstawisz jakąś w miarę nową kartę graficzną i ze 2gb ramu.

@Dienekes - To chyba jest ogólnie tak, że stała godzina gry ustalona odgórnie np. zawsze 18.00 w piątek spowoduje, że ludzi będzie więcej. Mała frekwencja wynika z tego, że nikt nie wie, kiedy najbliższy mecz, a jak już sie o nim dowie to jest za późno. Wbrew pozorom myślę, że lepszy jest dzień powszedni np. kazdy czwartek - w weekend zawsze cos się trafia.

JA często widywałem slawko, Ciebie, fanti, e-lexusa (no comments ;)) i ogra. Reszta graczy pojawia się pewnie w innych godzinach.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Może coś w tym jest, ale z tego co czytałem, "każdy orze jak może" tj. gra kiedy może i jakoś nasze obecności przed czarnulką się nie pokrywają :( Wyznaczenie sztywnych godzin niewiele zmieni.

Fakt, my stanowimy frekwencyjną podporę Klanu, ale powoli tracę zapał do tej inicjatywy. Większość Członków albo nie może, albo nie chce grać wtedy, kiedy robimy to my, więc nic nam po tym zrzeszeniu :rolleyes: Równie dobrze moglibyśmy grać bez clan taga przez loginem.

Heh, a pchali się drzwiami i oknami :confused:
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
pchali sie drzwiami i oknami i... jakos sie dotali :). Ja mam dopiero K2 od poniedzialku wieczor, ale juz ok 10 h. natluklem. wczoraj byla ustawka na 18 godz. na treninegi, ale jakos praktycznie nikogo nie bylo:(
 

beamer

Banned
drosophilia napisał:
mam pytanie, jestem w singlu bodajze na 5 planszy, akcja dzieje sie na moscie-musimy chronic bodajze konwoj. Jest ciezko-czy Ci helgasci beda sie non stop pojawiali dopoki nie bedziemy podazac dalej przez most? (gram na veteran)

Przyj do przodu. Podbiegnij troche do przodu (odwagi!) i ukryj się za wrakiem furgonetki. To dobre miejsce na ostrzeliwanie się. Po wyrzuceniu kilku granatów, powinni podbiec Twoi kompani - Garza i Rico. Podbiegnij wtedy do kolejnej oslony (UWAGA - niektore z nich są zniszczalne i długo Ci nie poslużą!). Zdejmij precyzyjnym strzałem gości sterujących dwoma ciężkimi karabinami maszynowymi. Po takich zabiegach taktycznych most powinien szybko paść Twoim łupem.
 

dienekes' shade

New member
W takim kształcie, tośmy biegali nie raz. Niestety, nie do końca o to chodziło :rolleyes:

Przy okazji wychodzi jeden z poważniejszym błędów KZ2 - brak systemu grupowania. Bez niego, nawet posiadając znaczną drużynę, nie można dołączyć się wraz z kumplami do meczu, bez ryzyka (ba, to nawet 100% pewne) rozdzielenia team' u na 2 wrogie obozy. Lypa :(

Czekam na łatkę, która poprawi ten i pare innych mankamentów. Bez niej, nie prędko mi do multi.
 

Redundantor

New member
Nie poddawaj się za wcześnie - przyjdzie weekend i znowy się zaludni :)

Faktem jest, że często spotykamy się po różnych stronach.
W KZ2 trochę inaczej chyba gra się w drużynie. Np. w COD to ogólnie dawaj bandą na przeciwnika i jest jatka na całego. Tu raczej trzeba się odpowiednio rozstawić. Snajperzy z tyłu, potem medycy, a na przedzie siepacze z shootgunami (inżynierowie itd.).

Właśnie zdobyłem gwiazdkę i mam możliwość gry Assaultem - da się wogóle trafiać z tej jego giwery 6-strzałowej?

Poniżej moje imponujące trofea :) Wynik szybkiego nudzenia się singlem w każdej grze na PS3. Czekam na Wiedźmina!!
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Redundantor napisał:
@Dienekes: (...) Wbrew pozorom myślę, że lepszy jest dzień powszedni np. kazdy czwartek - w weekend zawsze cos się trafia.

(...)

Nie poddawaj się za wcześnie - przyjdzie weekend i znowy się zaludni :)
To jak to w końcu jest? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Drużynowa rozgrywka to piękna zabawa, z głową. Parę razy udało mi się tego zasmakować, z Waszym udziałem :eek:k: Z wiadomych powodów, zbyt mało, jednakże...

Masz na myśli granatnik? Zapomnij o nim na otwartych przestrzeniach, to broń na wąskie korytarze. Tam działa rewelacyjnie. Wielofragowo, rzekłbym :cool:
 

Redundantor

New member
Chyba granatnik - no fakt uganiałem się za gościem i nie mogłem za bardzo go trafić - ta postac chyba nie jest zbyt popularna, bo nie ma czym przywalić.

Zauważyłem ostatnio, że w multi jak nie masz shootguna to jesteś w mniejszości. Na niektórych mapach wszyscy nim walą!!! Co jest?

Co do spotkania. Moglibyśmy jutro powalczyć np. o 18.00. Potem niestety znowy wybywam na 5 dni z Wawy to nie pogram. I znowy spadne o 10000 miejsc w rankingu :)

@Ogr666 - no właśnie widziałem, że we 2 gracie, ale jak sie dostałem to już Ciebie tam nie było. Pewnie na Twoje miejsce bo wcześniej plansza była pełna.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
czy jest jakas mozliwosc ustawienia kogo chcemy szlyszec w headsecie, czy nie? nieraz 5 osob naraz zaczyna nawijac i wychodzi z tego jeden wielki piskliwy bełkot.
 
Do góry