Killzone 2

Mefju

New member
Jedyne czego mi brakuje to tej "fajności" z cod4 , tej dynamiki , dobrych broni itp. No ale w końcu to dwie inne gry , w K2 aż chce się sprzedać jeszcze kilka kulek gościowi w klatę bo wygląda to super :eek:k:Fajnie wygląda krew na TV gdy oberwiemy , mam małe pytanko do maniaków MP , kiedy wybieramy swoją "klasę" ? Bo widziałem gości z wieżyczkami itp. I chciałbym się dowiedzieć o co chodzi. Chętnie też bym się do Waszego klanu zapisał , ale jakoś nie piszecie , nie dzwonicie :mrgreen: Pozdro ;)
 

Alucard1984

New member
Masta_J napisał:
Jak to w DVD, to już dobrych filmów na BD nie ma? ;)

Pozdrawiam,


Dokładnie to Divx taki najbardziej wypasiony... HERO na blue ray jest brzydki jak noc. Na dvd też porażka... Najładniejsza wersja to dobry divix... smutne ale prawdziwe. A są dziesiątki fajnych filmów na blue r. tylko że Hero to piękny film, obowiązkowa pozycja. A ja go nie widziałem do tej chwili... i... Jestem wniebowzięty tą produkcją . Śliczne hehe
 

Ogr

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
No i magiczna bariera 5 k xp pokonana ! ;D Jestem w ogólnym ranku około 9k pozycji... Podobnie jak ogr uderzam do głównej 100 ... hehe będzie się działo. Postaram się do końca weekendu przekroczyć 6k i wtedy tzw. 1 % powinien wpaść jak ta lala hehe .

Szkoda, że dzisiejszy trening wypadł tak marnie.

dzięki za obecność redunt , boxik i oczywiście mrxlevlog, z którym gra się bardzo przyjemnie w duecie hehe .

No nic... trzeba wszamać jakąś pizzę, obejrzeć film (HERO już się grzeje w dvd :) a potem... shotgun + sentry power !! :D

Stary! dzisiaj sprawdziłem jednego goscia ze scisłej czołówki. Od premiery gosc nawalił tyle godzin,ze dzienny czas poza konsolą to 3 godziny :shock: na lanie,sr... i jedzenie heheheh !!! Pewnie juz umarł,wiec mamy szanse na dobra pozycję heheh.
Teraz jest przesrane ,przegapisz jeden dzień i lecisz na pozycję o kilka setek w stecz !!!
Pozycja w pierwszej setce jest wrecz nie do osiagnięcia chyba ze ,wezme tydzień wolnego :mrgreen: Potem walne fotke pozycji i dam sobie luzzzzzzzzzz!!!
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
genialny plan... hehe. Ja dziś pewnie zarwę noc, aby podbić statsy. Jutro wraca narzeczona z rodzinnych stron i koniec Weekendu Gracza !!! Ale do tej chwili... nie jedną mordkę rozwalę moimi botami i wiernymi shotgunem hehe
 

Alucard1984

New member
Magiczna liczba 6 k xp przekroczona ! a dokładnie 6004 :) jestem 6700 czy jakoś tak w ranku... Jutro jeszcze porezam może do 7 k ... Trzeba walczyć . Nie ma to tamto wraz z ogrem podwyższamy rank klanu wzorowo hehe.
Ostatnia godzina xpowania byla ciężka... nic nie wchodziło ... porażka. Do tego nagle wszyscy wyszli (tzn. normalni ludzie) a weszli sami FRANCUZI ! Job wasza mać myślałem, że zejdę ... Nawet Burn nie pomagał jak dookoła żabojady nadawali...


no nic. wyjmuje zapałki z oucz, odklejam pada od łapek i 4 litery od krzesełka... chyba się troszkę zdrzemnę przed porannym rezaniem hehe

Chwalenie się to brzydka rzecz ,ale kurde jestem zajedwabiście z siebie dumny. 6k doświadczenia czystych fragów , beż żadnych oszustw... REAL PLAYA hehe.

to do zobaczyszka jutro (dziś ;p ) na strefie macania 2

ah te moje cyce... (pani ze zdjęcia w samej czapecce ciągnie mnie do wyrka więc zniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikam).
 

dienekes' shade

New member
Ogr napisał:
Stary! dzisiaj sprawdziłem jednego goscia ze scisłej czołówki. Od premiery gosc nawalił tyle godzin,ze dzienny czas poza konsolą to 3 godziny :shock: na lanie,sr... i jedzenie heheheh !!! Pewnie juz umarł,wiec mamy szanse na dobra pozycję heheh.
Teraz jest przesrane ,przegapisz jeden dzień i lecisz na pozycję o kilka setek w stecz !!!
Pozycja w pierwszej setce jest wrecz nie do osiagnięcia chyba ze ,wezme tydzień wolnego :mrgreen: Potem walne fotke pozycji i dam sobie luzzzzzzzzzz!!!

Właśnie dlatego dałem sobie spokój z walką o sieciowe puchary/ miejsca w rankingu w KZ2. Przy moich max. 2 godzinach dziennie nawet haxując nic nie zdziałam :( W piątek byłem poniżej 10K, wczoraj rano odpaliłem konsolę i byłem już na 19K z groszami, a wieczorem spadłem grubo za 20K... Nie grając :roll:

Nie ten etap (w życiu) na takie giercowanie :rolleyes:

Trzymam za Was jeno kciuki. Do boju Panowie!!!
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
dienekes' shade napisał:
Właśnie dlatego dałem sobie spokój z walką o sieciowe puchary/ miejsca w rankingu w KZ2. Przy moich max. 2 godzinach dziennie nawet haxując nic nie zdziałam :( W piątek byłem poniżej 10K, wczoraj rano odpaliłem konsolę i byłem już na 19K z groszami, a wieczorem spadłem grubo za 20K... Nie grając :roll:

Nie ten etap (w życiu) na takie giercowanie :rolleyes:

Trzymam za Was jeno kciuki. Do boju Panowie!!!

Nie ten etap ?? :D radziu co ty za głupotki opowiadasz... Dobrze wiem ja i ty, że jakby Gosi nie było przez cały weekend jak mojej marty to jechałbyś równo jak ja na xp mapkach... :) Taki niefart... Następnym razem wyślij Gosię do domu rodzinnego jak ja:)

no nic wracam do konsoli.. 7k samo nie wskoczy hehe
 

dienekes' shade

New member
Nie ten etap, bo na raz w ten weekend zwaliły mi się na głowę nauki przedmałżeńskie, bierzmowanie, a i sam w domu nie zostałem. Efekt: nie mogłem giercować do bólu, jak to drzewiej bywało :(

Stąd ma kapitulacja i jednoczesne kibicowanie Wam, jako Kolegom i Członkom 2C2B :krol:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
Magiczna liczba 6 k xp przekroczona ! a dokładnie 6004 :) jestem 6700 czy jakoś tak w ranku... Jutro jeszcze porezam może do 7 k ... Trzeba walczyć . Nie ma to tamto wraz z ogrem podwyższamy rank klanu wzorowo hehe.
Ostatnia godzina xpowania byla ciężka... nic nie wchodziło ... porażka. Do tego nagle wszyscy wyszli (tzn. normalni ludzie) a weszli sami FRANCUZI ! Job wasza mać myślałem, że zejdę ... Nawet Burn nie pomagał jak dookoła żabojady nadawali...


no nic. wyjmuje zapałki z oucz, odklejam pada od łapek i 4 litery od krzesełka... chyba się troszkę zdrzemnę przed porannym rezaniem hehe

Chwalenie się to brzydka rzecz ,ale kurde jestem zajedwabiście z siebie dumny. 6k doświadczenia czystych fragów , beż żadnych oszustw... REAL PLAYA hehe.

to do zobaczyszka jutro (dziś ;p ) na strefie macania 2

ah te moje cyce... (pani ze zdjęcia w samej czapecce ciągnie mnie do wyrka więc zniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikam).

Brawo Morderco :D !!!
W chwaleniu się tak rewelacyjnym wynikiem nie ma nic złego ;)
Mój ziomek o którym kiedyś pisałem był na pozycji 2500 z groszami ,nie grał dwa dni i jest na 7000 :shock: :-?
Warto zrobić fotkę na koniec dnia giercowania ;)
Bo tak jak Radolino pisał ,jutro możesz odlecieć na magiczne miejsce 9000:(
 
Ostatnia edycja:

beamer

Banned
Konkurencja jest spora w Killzone 2 online. Widać że kilkanaście tysięcy ludzi gra tam na całkiem poważnie, skoro klanowicze lądują na miejscach czterozerowych.

Wy macie jeszcze łatwiej, bo gracie czasem taktyczną ekipą. A co dopiero jak ktoś bawi się w wolnego strzelca??? Nie ma szans bez klanu lub jakiejś ekipy która "ustawi się" na mapie, gada przez headset w tym samym języku etc..
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
Magiczna liczba 7k pokonana !! WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :D


Jeszcze może dobije dziś do 8k ;D to byłaby jazda... ale raczej nie będę miał czasu więc ta moja pozycja 5k coś tam musi mi wystarczyć... liczę, że na tyle ileś milionów kopii online będę w 1% , jak myślicie ?:)

Rezam równo ... Nie tak precyzyjnie co zacny sniper ogr sokole oko lecz przy użyciu jakże śmiercionośnego działa SHOTGUN RULEZ !! a jak taktycznie rozmieścimy wieżyczki to tylko miło patrzeć jak wskakują nowe zdobycze hehehe .. ;D


a i co mnie ubawiło ostatnie minuty meczu do 7k... zabiłem siedmiu kolesi , wskoczyło idealnie 77 killsów i doszło do 7k !!! magic 7 hehe
 

dienekes' shade

New member
Niestety, liczba graczy waha się od blisko 400K (w tym tygodniu) do 500 K w ogóle. Stąd, osoby celujące w tygodniowy 1% dla pewności powinny atakoważ miejsca poniżej 4K. Inaczej trud może pójść na marne :rolleyes: Życzę Wam, żeby się udało :eek:k: Czas upływa dziś, zdaje się.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Sokole oko to ja mam tylko na kacu :mrgreen: bo brak wtedy refleksu :mrgreen:
To i ja się pochwalę :mrgreen:
Grałem 30 minutowy meczyk (na kacu dlatego leniwie zająłem pozycję snajpera .
Zdobyłem 76 zabić na 3 zgony :blagam: Nie ukrywam ze byłem jako jedyny snajperem a kolesie z niskimi rangami !!!To juz sie pewnie nie powtórzy jestem załamany ze nie zrobiłem foty :( Tak się wkur... ze wyłaczyłem grę :twisted:
 

mataman

New member
Bez reklam
Ja się poważnie wku..... i wziołem tydzien wolnego :) Siadam i gram, nie ma mnie dla nikogo :D Tylko ja i K2
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mefju napisał:
Huh , koksy :twisted: Koledzy powiedzcie , od której rangi można używać już snajperki?
Generał 2800 punktów:) Dostaniesz snajperkę potem musisz w 8 meczach ustrzelic po 10 głow wroga i dostaniesz dodatkowy zoom x5 .Następnie mozna zdobyć skaner terenu który wykryje innego czajacego się snajpera :eek:k:
 

dienekes' shade

New member
Znikanie to czaderski patent :eek:k:

Pojawienie się niczym Predator przed niczego nieświadomym przeciwnikiem, tuż przed oddaniem strzału w jego fajcatę - bezcenne :krol:
 
Do góry