Killzone 2

dienekes' shade

New member
Właśnie ukończyłem dwa spotkania "2 na 2" z Klanowiczami: Banzai, Sierżantem Harrisem i Ogrem (kolejność dołączenia do meczu :)).

Ubaw po pachy, świetna, stonowana rozgrywka :eek:k:

No i mam Generała. Wtedy brakowało mi nie 200, a 80 punktów. Eh, te serwery :rolleyes:

Ps. Wieczorem rezamy Klanowo, jak Bóg da :mrgreen:
 

arsenal

Moderator
VIP
Ciekawe czy jest w klanie miejsce dla moda z mała ilością czasu i mocno średnimi umiejętnościami.? Mogę ewentualnie za mięsko armatnie na przynętę robić.:lol:;)
 

dienekes' shade

New member
Procedrura rekrutacyjna odbywa się via PSN. Myślę, że Członkowie Klanu nie będą mieli nic przeciwko.

Ps. Kto z Was Koledzy pytał mnie w trakcie meczu o mojego psa? Strasznie przerywało i nie dosłyszałem co i jak :rolleyes:
 

Banzai

New member
dienekes' shade napisał:
Właśnie ukończyłem dwa spotkania "2 na 2" z Klanowiczami: Banzai, Sierżantem Harrisem i Ogrem (kolejność dołączenia do meczu :)).

Ubaw po pachy, świetna, stonowana rozgrywka :eek:k:

Świetna rozgrywka, bez hurrrrra !!! i w dobrym smaku. Mało ludzi, a dużo punktów się nazbierało :) Poza tym w takim gronie, można się naprawdę podszkolić w celowaniu.

PS. To ja pytałem o psa ;)
 

dienekes' shade

New member
Jak tylko uporam się z odkurzaniem, postaram się zorganizować taki mecz :eek:k:Solidna gra się nam szykuje.

Moja pociecha to dumny przedstawiciel rasy Perro de Presa Canario :krol:

EDIT: Ups, komuś się ów offtop nie spodobał i usunął fotkę. Mniejszej nie miałem na dysku :)
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Zagrałem sobie pierwszy meczyk na online , poszło nawet nieźle chociaż jak na pierwszy raz , statki 13/10 ;) Mam pytanko ,kiedy wybieramy jaka "profesją" chcemy być ? Pozdro



Drugi mecz : 36/14 ;) Chcecie mnie do klanu ?
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
dzięki za wczorajszą grę.
Większość z nas ma już generała co jest sporym problemem - trzeba wbić w klatę cały magazynek, żeby takiego ustrzelić

- to jest po prostu za stopień, czy trzeba zdobyć jakiegoś perka?
 

Mefju

New member
Mam pytanko , gdzie jest możliwość zmiany broni ? Bo wczoraj latałem z karabinem , a teraz mam jakiegoś syfiastego shotguna i nie mogę tego zmienić,jest taka opcja?


Okej , już mam , sorki za spama.
 
Ostatnia edycja:

beamer

Banned
Nie mogę sobie już przez godzinę poradzić z bossem na dachu Pałacu Visariego (to latające coś plujące z karabinów maszynowych i rakiet).

W mojej najlepszej próbie udało mi się 3 razy złapać to coś nad przestrzelonymi cewkami i 3 razy trafić rakietą, a ten mechaniczny robal nadal lata!

Ile razy trzeba go trafić rakietą? Na środku stoi kolumna za którą chowam się przed jego ostrzałem, ale mechaniczny robal lata tak szybko że nie mam czasu żeby się wychylić i schować.

Gram na Veteran i nie zamierzam obniżać poziomu trudności. Ktoś przeszedł na Veteran tego bosa??? Jakieś porady???
 

arsenal

Moderator
VIP
Na Veteranie to tego mechanicznego "robaka" czyli ATAC rozwaliłem w półtorej minuty. Łatwizna :D
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Przecież ten boss na Veteran jest śmiesznie łatwy. Strzelasz w cewki gdy jest nad nimi, po czym gdy jest nieruchomy ładujesz z rakietnicy i pistoletu. Cztery/pięć trafień i po zabawie. Roboty na 40 sekund. Naprawdę nie wiem co Ty tam z nim wyprawiasz przez godzinę. Brak skilla i manuala ;)

Dosyć trudno na Veteran to jest dopiero w samej końcówce.
 

fr3

New member
Jakby co to także można zejść niżej i schować się w tunelu na tym dachu. 4 celne strzały wystarczą by pokonać ATACA. Końcówka jest o wiele trudniejsza, szczególnie na elite. Na szczęście można wykorzystać to, że gra jest oskryptowana:)
 

beamer

Banned
fr3 napisał:
Jakby co to także można zejść niżej i schować się w tunelu na tym dachu. 4 celne strzały wystarczą by pokonać ATACA. Końcówka jest o wiele trudniejsza, szczególnie na elite. Na szczęście można wykorzystać to, że gra jest oskryptowana:)
Właśnie to pomogło. Nie zauważyłem że na dole jest korytarz w którym można się schować. Na górze nie da się przeżyć ale jak schowamy się w korytarzu z RPG pod pachą to ATAC jest bezbronny i faktycznie można go załatwić w 1 minutę.

Dzięki Banzai za hint'a na privie :)
 

yasiekt

New member
Witam, też dorzucę swoje trzy grosze do dyskusji.
Wczoraj skończyłem na kampanię na Veteran, czytając forum myślałem że będzie jakaś mega rzeź a tak przez 2/3 szło w miarę spokojnie, zgony oczywiście zaliczałem ale nie jakoś seryjnie. Pierwszy problem miałem na tym pociągu w momencie gdy trzeba było rozwalić czołg. To było pierwsze ostrzeżenie. Natomiast to co się działo w ostatnim akcie (?) porządnie mnie przećwiczyło, k...wa mać. Wulgaryzmami można by obdzielić kilka kreacji aktorskich Bogusława Lindy. Przed b udynkiem zszedłem minimum kilkadziesiąt razy, na osławionym balkonie następne kilkadziesiąt, uff było naprawdę ciężko. Ostatni opponent to bułka z masłem w porównaniu do tego co trzeba było przejść żeby stanąć z nim face to face. Ogólnie kampanię oceniam tak na 8,5/10, trochę rozczarowała mnie fabuła/scenariusz (gdybym nie grał w half-life + sequele pewnie wogóle by mi to nie przeszkadzało) ale nie można mieć wszytskiego.
Parę słów na temat multiplayera. Nie jestem jakimś wymiataczem jeżeli chodzi o FPS'y na padzie i niestety mocno to odczuwam. Grając w K2 czuję się jak totalny leszcz. Zagrałem łącznie z 6-7 godzin , K/D ratio mam na poziomie 0,8 !?! WTF?? :hmm:
Na małych mapach w teamach po 16 osób grać się praktycznie nie da. Chaos, rzeź, totalny brak porozumienia, gra idzie na modłę "każdy sobie ....". K2 jest w singlu jest trudny ale w multi jak trafisz na jakiś dobry i zgrany teram po drugiej stronie barykady to nie ma szans na dobry wynik (no chyba że masz też dobrą ekipę) , rozgrywka jest tak skonstruowana że nie wybacza ŻADNYCH błędów, np. wychylisz się 0,5m z za osłony i bum, headshot, respawn, wchodzisz do budynku, bum , strzał z shotguna w plecy, respawn itd. Czasem nawet nie zobaczysz kto cię trafił i skąd. Powinno się zrobić coś z camperami (przynajmniej w Body count mode) np. na mapce Phyrrus team 3 snajperów z włączonym cloack'iem okopuje się we wszystkich 3 przejściach + wsparcie które ściąga uwagę i pozamiatane, wogóle nie atakują tylko czekają na świeże mięsko. Często też jakiś cwaniaczek przyczai się gdzieś z shotgunem przy często uczęszczanych drzwiach/schodach i fraguje wszystko co mu się nawinie pod lufę[!sick!]

Co do samej rozgrywki.Prucie seriami nie ma racji bytu, tu liczy się precyzja przez duże P. Headshot uber alles, ja mam chyba z 46 na 270 fragów. Mam wrażenie że to właśnie przez to tak często padam, po prostu ja ładuję 6 strzałów w bebechy a mnie gość jedną kulę w czoło i pozamiatane. Przypomina mi się stare dobre Rainbow Six : Rouge Spear. Z tego wszystkiego wynika jedna rzecz, trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Strasznie mnie to Killzone 2 wku...wia ale nie wiedzieć czemu cały czas gram dalej :twisted:
Pozdr dla wszytskich wytrwałych, i do zobaczenia na Warzone.
 

Alucard1984

New member
No i magiczna bariera 5 k xp pokonana ! ;D Jestem w ogólnym ranku około 9k pozycji... Podobnie jak ogr uderzam do głównej 100 ... hehe będzie się działo. Postaram się do końca weekendu przekroczyć 6k i wtedy tzw. 1 % powinien wpaść jak ta lala hehe .

Szkoda, że dzisiejszy trening wypadł tak marnie.

dzięki za obecność redunt , boxik i oczywiście mrxlevlog, z którym gra się bardzo przyjemnie w duecie hehe .

No nic... trzeba wszamać jakąś pizzę, obejrzeć film (HERO już się grzeje w dvd :) a potem... shotgun + sentry power !! :D
 
Do góry