Killzone 2

Mefju

New member
Nie wytrzymałem i zamówiłem sobie K2 na Allegro , miałem troszkę odczekać , żeby kupić Nokię N95 no ale ... ;) Szkoda , że byłem na tyle genialny i postanowiłem ją zamówić dopiero dzisiaj , wysyłka będzie w poniedziałek , więc zagram prawdopodobnie wtorek - środa , więc czekajcie , aż wam złoję tyłki :mrgreen::mrgreen: Pozdro ;)
 

macek

New member
Bez reklam
Tez chce do klanu;) kiepsko mi celowanie idzie,ale moge sie przydac:-D ,wlasnie giercuje pewnie skoncze nad ranem:eek:k:
 

mataman

New member
Bez reklam
A tak niemrawo ten klan ruszał, a teraz prosze :D

Pierwszy akt w singlu zaliczony, momentami naprawde jest intensywnie, goście z rpg daja rade. No i ten dts, bajka poprostu.
 

Redundantor

New member
Ja gram na 3 stopniu trudności, więc idzie wolniej. Dopiero jestem przy tym pierwszym bossie z wielką giwerą.
<spojler>
Zignorowałem, że oni krzyczą żeby dojść do działka na 2 piętrze (jakoś nie wpadło mi to do głowy) i wystrzelałem wszystkich sam :)))). Tym działkiem pewnie trwało by to 1 minutę.
<koniec spojlera>
 

Alucard1984

New member
Nie chcę jakoś przesadzić z tym stwierdzeniem ale single jest cholernie krótki ... takie odniosłem wrażenie... Jestem bodajże w ostatniej misji i mam zaje duży niedosyt kampanii... Eh... Liczę, iż multi, którego notabene wczoraj liznąłem co nieco i pysznie to wyglądało wynagrodzi mi troszkę długość zabawy w singlu. I co jeszcze.... Liczę, iż Elite poziom zmieni moje zdanie - brak celownika itp urozmaici rozgrywkę ... Szkoda, że nie można było go odpalić od razu jak w Cod 5 to może bym się skusił a cała kampania z pewnością wydłużyłaby się stanowczo... :) pozdro miśki i mam nadzieję, iż wkońcu trafię na któregoś z was po sieci ( dorosłe życie co nieco komplikuje ilość godzin jakie można poświęcić przy naszym hobby :p ) ...
 

dienekes' shade

New member
Wczoraj, nieustannie tocząc wewnętrzny bój (singiel vs. multi), przedzierałem się przez singlową kampanię. Kurka siwa, w FPSy gram od narodzin gatunku, ale takiego "feelingu" bola bitwy nie zaznałem jeszcze nigdy. Klimat tego tytułu i pomysły w nim zawarte rozbrają mnie :eek:k: Nawet na "normalu" nie ma miękkiej gry :mrgreen:

Dziś w ciągu dnia (wieczór raczej spędzę "z dala" od konsoli) chciałbym zwołać pierwsze, inauguracyjne spotkanie klanu Chitty Chitty Bang Bang :krol: Wszystkich Członków uprasza się o stawiennictwo na Hellghan o godzinie 16.

Wszelką korespondencję proszę słać peemkami na PSNie.
 

dienekes' shade

New member
Wiem, że godzina trochę "dzika", ale obawiam się, że później "dorosłe życie" położy na mnie swoje łapki i odciągnie mnie sprzed Toszki :rolleyes:

Dla wszystkich Kolegów, którzy nie "odkryli" jeszcze odblokowalnych i pobieralnych dodatków ze strony: GORĄCO POLECAM!!!
 

dienekes' shade

New member
Wystarczy, Druhu. Najważniejsze, żebyśmy wystartowali z procesem "dogrywania". Wiadomym jest, że większość z nas ma mało czasu na giercowanie - dorosłe życie :p

Ps. Nasz klan jeszcze wczoraj był na 85. miejscu na świecie :krol:
 

Banzai

New member
Ja także wczoraj podszedłem do KZ2 z mocnym postanowieniem gry w singla. Będąc w misji siódmej, doszedłem do dziesiątej (ostatniej) ale niestety po ponad dwóch godzinach odpuściłem, bo to co się dzieje w końcówce, przerosło moje umiejętności.

Wróciłem więc do multi i doprowadziłem mojego żołnierza do rangi porucznika, co przekłada się na posiadanie strzelby i możliwości stawiania wieżyczek. Życie staje się prostsze :D

Skończyłem o 6.30 :)

Dodatki są świetne. Wczoraj odblokował mi się "Killzone 2 Fansite Kit". Sporo materiału graficznego :eek:k:

[EDIT]

Na zebraniu oczywiście będę.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Nie ma to jak dobra ekipa do giercowania. Jak są miejsca, to poproszę o "Invite" do klanu:twisted: . Kooperacja na polu walki to moje drugie imię :eek:k: . Szkoda tylko że czasu mało, to i zgrać się będzie z wami ciężko.
 

Banzai

New member
Niestety, ten gdzieś przeoczyłem. Udało mi się odnaleźć 10 z 20.

Podobno poziom Elite jest nienaturalnie wykręcony. Kto już zaczął grać, pisze, że CODy, Dead Space i Uncharted razem wzięte na najwyższym poziomie, nie dorównują temu co się dzieje w KZ2.
 

Alucard1984

New member
slawko obserwowałem jak wczoraj rezales w singlu i ja w tym czasie tez co nieco pofragowałem helghastów... No i też odpuściłem w ostatniej misji bo ciut ciężkawa jest ale bieganie w mechu jest przednie przy tym jump , prawie jak w Lost Planet, którego następca prezentuje się póki co naprawdę zachęcająco. Dziś pewnie pchnę singla do końca i od razu ruszam na Elite poziomie.... Mówisz, że jest tak ciężko ... well . Przeszedłem Cod 5 na vet, dead space jeszcze nie bo nie mam krążka (dienekes... ;D) a udf to bułka z masłem na crushing... Co za tym idzie raczej nie obawiam się tego poziomu... Najwyżej moja piękna połówka nasłucha się jeszcze kilku a może nawet kilkuset ... mało przyzwoitych określeń. Wkońcu i tak to przejdę , tak samo dienekes... Twardy gracz z JAJAMI da radę wycykać najbardziej niemożliwe g jakie sprezentuje nam producent danej gierki. Bardziej się obawiam tego pucharku za uzyskanie jakiegoś tam miejsca w tygodniowym rankingu... Przy takiej ilości graczy uważam, że naprawdę można w ogoóle nie zdobyć tego trophy co za tym idzie brak platyny... ;/ W sumie to raczej nie jestem takim znow trophy wh**e, aby się tym przejmować. Jedynie przypuszczam, iż np. sławko będzie co nieco niezadowolony ;D
 

Banzai

New member
Już się pogodziłem z niemożnością zdobycia platyny w kilku grach ;) i teraz gram dla przyjemności.

Oczywiście, jeśli jest poziom w grze, t.zn., że da się go przejść. Ale są problemy w samej rozgrywce. Np. chowanie się, są sytuacje, że jakaś barykada nie pomaga, bo i tak pociski przez nią przelatują. Inny - walisz w helghasta 30 sztuk amunicji w głowę, a on i tak wstaje i wystarczy oberwać trzy razy od niego i już nie żyjesz. Jeden check, można przechodzić 30-40 razy, więc nie jest łatwo.
No ale elita to elita :grin:

Alucard, ale spojlerujesz :p
 

Banzai

New member
Strona killzone.com ma poważne problemy :D

site.jpg
 

dienekes' shade

New member
Ha, ten sam komentarz był przed 25 lutego. Ja się na nich jeszcze nie gniewam, ale powoli zaczyna wkur*iać słabość obsługi sieciowej SONY (Banzai, pamietasz jak było z LBP?). Zaczynam mieć deja vu :(

Alucard1984, nic się nie bój, pożyczę DS, jak tylko boxik go zmęczy :D

KZ2 nawet na Normalu potrafi mocno zaskoczyć, więc nastawiam się na wyzwanie życia dla mnie, jako gracza, na poziomie Elite :cool: COD 5 na Veteran wciągneliśmy nosem, więc myślę, że jakoś nam się uda :eek:k:
 
Do góry