Killzone 2

Peek

New member
Bez reklam
Tak, ale Crysis (według mnie) jest grą piękną, ale nudną. K2 miało być rewolucyjne a takie nie jest. I nie sądze aby ta gra była najlepszym shooterem na konsole i przegoniła legendę COd4 wiecie dlaczego? Dlatego:

1. Killzone 2 bedzie tylko na PS3, które ciągle się słabo sprzedaje a nie sądze, żeby ta gra nagle zwiększyła sprzedaż PS3 np o 300%.

2. Po recenzji brytyjskiego miesięcznika "Edge", który dał grze "tylko" 7/10 i rozczarowującym(według mnie) demie wielu graczy wcale jej nie kupi.

3. Według mnie w konkursach na gra roku 2009 K2 zostanie pokonane przez m.in Mafie 2

4. NA JESIEŃ WYCHODZI CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2!!!

Teoretycznie też gram tylko dla zabicia nudy, ale z drugiej strony kiedy trąbi się na cały świat "tego jeszcze nie widzieliście" i "najpiękniejsza gra w historii gier video" no to oczekiwałem czegoś co wbije mnie w fotel a moje gałki oczne wyjdą z oczodołów. Nie stało się tak.
 
Ostatnia edycja:

bialy_1

New member
Zgadzam się z przedmówcą Peek.
1. Jeśli chodzi o Crysis, to mówiłem tylko o grafice ;)
2. Nie tylko Edge dał słabą ocenę tej grze ;)
3. Co do COD:MW2, to pozostawiam to bez komentarza. Już o tym wspomniałem wcześniej :)

Jeśli chodzi o "najlepszość" w kategori shooter konsolowy, to uważam, że K2 prezentuje się lepiej od COD4, ale jaka będzie pełna wersja? Czy wciągnie mnie tak samo jak COD, że dopóki nie przejde, to od TV nie odejde? Tego nie wiem. Jeśli tak będzie, to zwróce częściowo honor producentom. Teraz na to się nie zapowiada.

Pozdrawiam!
 

Peek

New member
Bez reklam
Właśnie sprawdziłem na Gametrailers.com po wydaniu dema nota graczy z 9.7(cz ycoś takiego) spadła na 8.8
 

arekw99

New member
porcji moich wrazen ciag dalszy:)

demo jest ... krociotkie. celowanie mnie dalej irytuje. programistom chodzilo chyba o sztuczne zawyzenie poziomu trudnosci.
graficznie jest ekstra, aczkolwiek liniowosc gry nie pozwala np. popluskac sie w pieknie wygladajacej toksycznej wodzie.

i bardzo fajnie wypada inteligencja przeciwnikow. co najmniej jak w pierwszym FEAR.

szkoda, ze demo nie jest dluzsze, bo nie do konca przekonalo mnie do zakupu calosci
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Po recenzji brytyjskiego miesięcznika "Edge", który dał grze "tylko" 7/10 wielu graczy wcale jej nie kupi.
Jeśli ktoś kupuje gry na podstawie takich opinii, to przeważnie zdaje sobie sprawę jacy ludzie tam pracują. EDGE zawsze gry na konsole oceniał wyraźnie słabiej. Wystarczy prześledzić historię ocen największych hitów. Dla przypomnienia np. God of War 2 - 70%.
 

Peek

New member
Bez reklam
Jak dla mnie to God of war 2 dostał i tak za dużo.

A z cytatu wyciąłeś "i po roczarowującym demie"
 

ps_user

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Teoretycznie też gram tylko dla zabicia nudy, ale z drugiej strony kiedy trąbi się na cały świat "tego jeszcze nie widzieliście" i "najpiękniejsza gra w historii gier video" no to oczekiwałem czegoś co wbije mnie w fotel a moje gałki oczne wyjdą z oczodołów. Nie stało się tak.
Podejrzewam że prace nad tym demem zostły zamknięte dawno temu, dlatego nie przedstawia ono sobą tej obiecywanej jakości grafiki. Jego build pewnie jest z okresu kiedy pojawiły się pierwsze gameplay'e na GT Trailers.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Przypomnijcie sobie oceny Resistance 2 10/10 :fool: Parodia, gra wyglada oszkliwie !!!
 

ps_user

New member
Bez reklam
Czy to było mądre posunięcie, to już zweryfikuje rynek.
A co do Resistance Ogrze, nie wiem dlaczego ją tak surowo oceniasz. Moim zdaniem jest lepsza, od ocenianego tu demka :p
 

Dawidowski1000

New member
Ludziska ! Litości! Ale sie narobiło przez to DEMO. Podzieliło ludzi na lepszych i gorszych, a to tylko gra. Nie ma co się dziwić naszemu rządowi jak doskakują sobie do gardeł w sejmie. Fakt jest jeden "przykład idzie z góry" Żenua...
 
N

neox

Guest
Przeszedlem demko okolo 15x.
Przede wszystkim to rasowy KONSOLOWY FPS a takie uwielbiam. Grafika jak juz ktos pisal jest typowo konsolowa, nie zalatuje sztucznoscia, plastikiem - jest swietna.
Animacja rowniez bardzo dobra, cieszy oko jak widac ladnie upadajace ciala helghastow.
Dzwiek jest REWELACYJNY! Polecam zagrac na jakims zestawie 5.1 z poziomem glosnosci dosyc wysoko ustawionym - rewelka.


MIÓD - i to jest cala prawda o K2 - zadne grafy, animacje, udzwiekowienie nie sa gwarancja ze gra bedzie grywalna, liczy sie MIÓD!!!!! A tego K2 ma na cysterny!:cool: Feeling podczas grania jest cudowny, czuje sie ciezkosc broni czy tez naszego bohatera. Klimat wojny jest zaje..... Smuci to ze wlasnie miod w grach konsolowych powoli odchodzi w zapomnienie, jestem zwiazany z rynkiem konsol od okolo 95r. w poprzednich generacjach malo kto zwracal uwage na tekstury, rozdzialke - liczyla sie miodnosc. Te rzeczy o ktorych wlasnie wspomnialem zawsze byla domena rynku PC - żygam tym juz, mam wrazenie ze nagle 75% posiadaczy konsol przesiadla sie dopiero co z PC i wzieli ze soba ten pierd......bagaz tekstur, rozdzialki, komus cos smuzy, ten ma za ciemno, ten za jasno a tamten zauwazyl w narozniku mapy przenikajaca teksture.......ehhhh ŻENADA!!!

Nie chce mi sie za bardzo odpowiadać na niektóre zarzuty, wyraziłem tylko swoja opinie, ale odniose sie do jednego, ktos tu pisal ze ta planeta jest jakas dziwna, inny chcial porownywac do gry gdzie jest dzungla.....chyba malo znacie historie Killzone, polecam lekture:
http://www.neogo.pl/publicystyka/271 - moze otworzy wam to troche oczka.

No nic posiadacze PS3 dostana kolejny swietny tytul, posiadacze x360 maja swoje tytuly i niech tak zostanie.

Kupuje w dniu premiery, ocena po demie 9.5/10:cool:

Z tego co wiem to ta gra nie powstawala duzo wczesniej niz przed 2005r. GG tylko na targi E3 przygotowala slynny filmik, ktory mial pokazac co chca stworzyc, wizje K2 - wyszlo z tego co wyszlo, afera i w ogole.
Ustawili sobie poprzeczke wysoko, ogladajac na zywo pokaz z tamtych targow zaliczylem szczekopad, dzisiaj widzac gotowa gre (ktora wyglada w niektorych momentach lepiej a w niektorych troszke gorzej niz tamten render) ta grafika nie jest w stanie wywowac AZ takiego zachwytu jak tamten filmik. Minely 4 lata, czlowiek naogladal sie w tym czasie wiele innych rzeczy, oko przyzwyczailo sie do takiej grafy.

Resumujac K2 spelnilo moje oczekiwania w 101%

Pozdrawiam prawdziwych konsolowcow - do zobaczenia online - pad, fotel, zimny browarek i lecimy na wojne 25.02:cool:
 

beamer

Banned
neox napisał:
Smuci to ze wlasnie miod w grach konsolowych powoli odchodzi w zapomnienie, jestem zwiazany z rynkiem konsol od okolo 95r. w poprzednich generacjach malo kto zwracal uwage na tekstury, rozdzialke - liczyla sie miodnosc. Te rzeczy o ktorych wlasnie wspomnialem zawsze byla domena rynku PC - żygam tym juz, mam wrazenie ze nagle 75% posiadaczy konsol przesiadla sie dopiero co z PC i wzieli ze soba ten pierd......bagaz tekstur, rozdzialki, komus cos smuzy, ten ma za ciemno, ten za jasno a tamten zauwazyl w narozniku mapy przenikajaca teksture.......ehhhh ŻENADA!!!


No nic posiadacze PS3 dostana kolejny swietny tytul, posiadacze x360 maja swoje tytuly i niech tak zostanie.
Mam dokładnie takie same odczucia.

Fanboje X'a i PC-iarze, wyluzujcie, bo zazdrość zniszczy Wam zdrowie.

Jeżeli demo Killzone 2 Was tak wkurzyło i zabolało, to co to będzie jak wyjdzie pełna gra? Co to będzie jak wyjdzie demko God of War 3? Heavy Rain? Gran Turismo? Uncharted 2? MAG? FFXIII Versus? Za każdym razem będziecie się tak miotać? Trochę refleksji i zimnego okładu Wam nie zaszkodzi.

Czytałem sobie komentarze pod info o demie Killzone 2 na wp.pl. ŻENADA. Istny koncert zawiści i nienawiści do Playstation 3.

Stay cool...

PS. Fani X'a, macie teraz super zajefajną grę Lips. Jest super, ma bezprzewodowe mikrofony z czujnikami ruchu. Jakoś nikt pomyj na ta grę na Waszym dziale nie wylewa. Chwalcie swoje.
 
Ostatnia edycja:

arekw99

New member
premek111 napisał:
ps_user napisał:
masz racje,czytalem na jakiejs stronie ze demo nie jest wersja Final Built

zawsze bezpi. jest napisac, ze nie jest final built - bo jak sie nie spodoba to zawsze jest czas na final built, a jak sie spodoba to mozna rzecz ze final built to dopiero bedzie miazga:)

taki teks " no final built" to sciema dla frajerow
 

Mefju

New member
Mnie nie dość , że demo się podoba i to bardzo to wczoraj odpaliłem sobie w języku Polskim i wiecie co ? Wcale nie jest źle , tak strasznie , fajnie usłyszeć w takiej grze nasz język , na allegro Polskie wersje w dzień premiery 180 zł , to ładna cena , chociażby dlatego , że przed premiera MGS lub GTA IV latały po 210 zł.Pozdrawiam i mam nadzieję , że się już uspokoicie , bo to zaczyna być wkurzające to przynudzanie , to na razie tylko demo.


Tak w ogóle to ostatnio jakoś widziałem w Empiku chamskie Microsoftowe zerżnięcie Buzza na x'a , 4 piloty , 4 przyciski i logo X , gdzieś to już widziałem ciekawe gdzie?hmm:roll:
 
Ostatnia edycja:
Do góry