Killzone 2

csk2011

New member
Przed chwilką ściągnąłem demo i oczywiście zagrałem. Niektóre osoby narzekają tu na problemy z celowaniem, ja nawet na to nie zwróciłem uwagi, że jakiś problem z tym jest; grało mi się pod tym względem zupełnie normalnie, dobrze. Już od dawna byłem nastawiony na to, że KZ2 będzie bardzo dobrym shooterem i tak właśnie jest! To będzie/jest najlepszy FPS na PS3 i jedna z najlepszych (dla niektórych pewnie najlepsza) gra tego typu na konsole. Z pewnością ją kupię, ale dopiero jak przyzwoicie stanieje.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
No i zaczęło się narzekanie..

Wszyscy, którzy mają już dostęp do pełnej wersji gry wyraźnie podkreślają, że początek rzeczywiście nie powala, ale czym dalej tym lepiej. To samo tyczy się grafiki. Jeśli największe portale piszą, że grafika jest niesamowita i wyprzedzająca wszystko co do tej pory na konsolach powstało, a także ludzie z Neo+ (np. Gulash który recenzował grę), którym akurat ufam, również to potwierdzają, to widocznie tak jest.

I proszę nie pisać, że na siłę bronię gry na PS3, bo chociaż mam tą konsolę to częściej zdarza mi się ją krytykować, a raczej pisać trzeźwo, niż wychwalać.

BTW. Co z tego, że Crysis jest przepiękny, skoro jest gemplejowym badziewiem.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Dane mi było pograć troszkę w betke 30/60 minut i już wtedy zakochałem się w grywalnosci K2:mrgreen:
W grafice nie widziałem rewoli dlatego przymykałem oko na te mega dobre opinie ze świata.Jedynie mam nadzieje że wczytywanie w pełnej wersji nie będzie cieło gry, bo wtedy ta mega produkcja która miała pokazać możliwosci może pogrążyć PS3 !!!
Czytam co tu piszecie i troszke mnie to przeraziło:???: Niestety konsola jeszcze w serwisie wiec nie mam jak sprawdzić demka :(
Pozdro
















:???:
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
a gralisci z dubbingiem rosyjskim??? dobre. heh...:) nie narzekajmy na polskich "podkladaczy". Moim zdaniem pelna gra pokaze caly swoj potencjal, demo to demo!!! Im dalej w las, tym wiecej drzew! Tak samo z Zabij Zone 2!!! Pozostale poziomy gry pokaza moc PS 3!:)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Jak dla mnie gra fantastyczna, troszkę nie pasuje mi sterowanie, ale chyba idzie się przyzwyczaić :D
Zawołałem mame żeby pokazać jej gre a ona: no jakby się film oglądało :popcorn: :D
 

arekw99

New member
odpalilem demo i . . . zapowiedzi byly szumne a ja lekko rozczarowany jestem. Celowanie - porazka. W ogole sterowanie nie jest najwygodniejsze ale tak to juz jest z padami. Troche takze irytuje mnie liniowosc. Ale poza tymi rzeczami gra robi wielkie wrazenie
 

Mefju

New member
No wiesz , na sterowanie nie powinieneś narzekać , no to już jest opcja przyzwyczajenia i większego treningu aby lepiej grać , z resztą jest opcja zmiany sterowania i można zmienić ale te , które jest mi pasuje.
 

Alucard1984

New member
ponad 300 postów, około 8500 wyświetleń a jakieś buce przycinają mi gwiazdki za topic... jak się dowiem ,który to fanboy to noga ,ręka, mózg na ścianie . fanboyów 360 zapraszam do działu z ich sprzętem zamiast wylewać żale w tym temacie.



hahaha żałosne riposty zawsze mają zerowy oddźwięk ... widać ktoś się bardzo uraził :D

Zapraszam Resztę Fanboyów I Zdetonujcie Topic Do 1 Gwiazdki , A Nawet Wyzerujcie!!! I Powodzenia W Zagryzaniu Się Przed Kolejnym Halo :d

Jak już piszesz pierdoły nie na temat to używaj funkcji EDYTUJ!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Alucard1984

New member
Ktoś podbił ocenę :) masta ? :) hehe bawią mnie te przepychanki a 17 dni do premiery to zdecydowanie nie jest za wcześnie! Gra w przedsprzedaży uzyskała już status Platyny i to dawno temu... To będzie hit jeżeli chodzi o samą liczbę sprzedanych egzemplarzy. Powtarzam jedynie zdania recenzentów z naszej ojczyzny NAJLEPSZY SHOOTER OD CZASÓW COD 4 , NAJLEPSZY SHOOTER NA KONSOLE itp .. ! Ja się z tym zgadzam a tych, których żółć zalewa na samą myśl o tym tytul pozdro
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
To będzie hit jeżeli chodzi o samą liczbę sprzedanych egzemplarzy.
Jeśli chodzi o gry wyłącznie na PS3 to być może tak. Jeśli zaś chodzi o gry w ogóle to K2 może tylko pomarzyć o wynikach jakie osiągnęły np. Mario Kart Wii, COD4, GTA4, Smash Brawl itp.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
K2 najlepszym shooterem jest - pewnie tak ale wg. mnie nie dlatego że jest aż tak dobry a dlatego że ogólny poziom fpsów nie jest aż tak wysoki. Oczywiście że go kupię, z wielką przyjemnością przejdę i stoczę xxx batalii w multi, ale nie sądzę by k2 było wyznacznikiem nowego poziomu fpsów. Nie ma tu moim zdaniem takiego skoku jaki był w gatunku free-roam gangsta simulator po premierze gta3. No chyba że pełna wersja zaprezentuje jakieś przełomowe rozwiązania na co się jednak nie zanosi.
 

dienekes' shade

New member
Nie buble a glitch' e. To norma - w pełnej wersji COD 4 można było robić masę podobnych sztuczek, takie jak w ta pierwszym linku - wyłażenie z mapy i zabijanie on line - kill to death ratio zajefajny ;)

Skoro poprawiony kilkakrotnie COD 4 miał glitch' e (i wiele innych tytuów też) to tym bardziej demko K2 będzie je zawierać.

Swoją drogą, ludzie którzy spędzają godziny na tropieniu błędów w grach powinni zrobić coś ze swoim życiem towarzyskim :rolleyes:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Heh niech nazywają się nawet niespodzianki ;)
W tak wielkiej produkcji nie powinno mieć to miejsca !!!
Mysle ze w drugim i trzeci filmiku nie trzeba niczego tropić.
Gra podobno juz dawno była ukończona (sam tak pisałeś;) ) widocznie to za mało czasu, projekt pokazano w 2005 roku a powstał pewnie duzo wczesniej :roll:
Realizacja 2008 sprzedaz 2009 jezeli takie jaja bedą się działy w pełnej wersji to ja sie rozpłacze hehe
Dzieki takim tropicielom jest szansa na poprawę gry ;)
Mimo wszystko nie moge przestac myslec o K2:D
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
Mnie też przy pierwszym przechodzeniu dema glitch się przytrafił. Mianowicie po rozwaleniu mostu jeden z Helghast'ów spadł na blok betonowy. I tak, do pasa był po jednej stronie betonu a od pasa po drugiej. W dodatku jeszcze ruszał sobie nóżkami :lol:
 
Do góry