Kdl-50w829b

mars666

New member
DD daje radę na pewno...ale skoro mam zamiar wyłożyć ponad 4k na TV to chciałbym żeby przesyłał dźwięk DTS do ampla, bo to inwestycja na parę lat a filmy chce się oglądać w najlepszej jakości i z najlepszym dźwiękiem

edit:
nie orientuje się w temacie BLuray odtwarzaczy, ale dostępne jakieś które nie mają blokady CINAVIA?
lub które da się obejść?
bo wtedy dokupię odtwarzacz i tyle ;]
Zobacz:
LG BD570 lub Samsung BD-ES5000
 

mervel

New member
napisałem jeszcze do sony center w UK zapytanie o DTS....
wczoraj natomiast byłem jeszcze raz w RTV Euro obejrzeć ponownie 50W829 i pan mnie zagadał...jak zapytałem o DTS to zrobił duże oczy i nie był w stanie pomóc.
Mimo wszystko raczej zaryzykuje i kupię go i zobaczę co się dzieje po podłączeniu do amplitunera
 

mp_nafta

New member
napisałem jeszcze do sony center w UK zapytanie o DTS....

Ciekawe co Ci odpiszą, pochwal się! :shock:

wczoraj natomiast byłem jeszcze raz w RTV Euro obejrzeć ponownie 50W829 i pan mnie zagadał...jak zapytałem o DTS to zrobił duże oczy i nie był w stanie pomóc.
Mimo wszystko raczej zaryzykuje i kupię go i zobaczę co się dzieje po podłączeniu do amplitunera

Też wczoraj byłem znowu go obejrzeć. Jak bym patrzył tylko na wygląd, to już bym go kupił, jednak powstrzymuje mnie DTS, funkcje smart, wieszak (chociaż to da się ogarnąć we własnym zakresie)
Szkoda, że to żona nie wybiera, bo już by go dawno kupiła.
A mówią, że to kobiety są niezdecydowane ;)
 

mars666

New member
napisałem jeszcze do sony center w UK zapytanie o DTS....
wczoraj natomiast byłem jeszcze raz w RTV Euro obejrzeć ponownie 50W829 i pan mnie zagadał...jak zapytałem o DTS to zrobił duże oczy i nie był w stanie pomóc.
Mimo wszystko raczej zaryzykuje i kupię go i zobaczę co się dzieje po podłączeniu do amplitunera
W euro rtv to się może znają ale na sokowirówkach ;) Cena od wczoraj w Sony Center za 50w829 - 3999 PLN. Pan zaproponował mi, że przed zakupem sprawdzi przesyłanie dźwięku (DTS) po hdmi i optycznym do ampli. Czekam na odpowiedź :)
 

mp_nafta

New member
W euro rtv to się może znają ale na sokowirówkach ;) Cena od wczoraj w Sony Center za 50w829 - 3999 PLN. Pan zaproponował mi, że przed zakupem sprawdzi przesyłanie dźwięku (DTS) po hdmi i optycznym do ampli. Czekam na odpowiedź :)

Super. A jak z gwarancją w sony center jest jakaś szansa na 5 lat?
 

buldoggg

Member
Bez reklam
co masz za auto ze ci nie wejdzie tv z pudelkiem 50" ? malucha ? do innych wejdzie ;)

WYMIARY PUDEŁKA:
szerokośś:125 cm
wysokość:74,5 cm
grubość:12.5cm

szerokość stojaka w telewizorze to 44 cm (ta szerokość mierzona jest od momentu gdzie tv leży na stoliku) bo licząc maxymalna szerokość to 51 cm (minimalna szerokość stolika to 50)

Wymiary tv z ramką to:
szerokość :1116 mm
wysokość :647 mm bez stojaka ze stojakiem :689 mm
grubość w najcieńszym miejscu:15 mm najgrubszym 61mm

proszę bardzo
 
Ostatnia edycja:

Garf

New member
Panowie szybkie pytanko: Co bardziej się opłaca? TV za 4000 zł z 2letnią gwarancją, czy 4200 zł za 5letnią gwarancję?
 

buldoggg

Member
Bez reklam
200 zł za dodatkowe 3 lata ? uhm.....jak to nie problem dla ciebie dodać 200 zł to bierz,ja osobiście nie kupiłbym(chyba że za 1 zł)
 

Ivanez

New member
co masz za auto ze ci nie wejdzie tv z pudelkiem 50" ? malucha ? do innych wejdzie ;)

WYMIARY PUDEŁKA:
szerokośś:125 cm
wysokość:74,5 cm
grubość:12.5cm

szerokość stojaka w telewizorze to 44 cm (ta szerokość mierzona jest od momentu gdzie tv leży na stoliku) bo licząc maxymalna szerokość to 51 cm (minimalna szerokość stolika to 50)

Wymiary tv z ramką to:
szerokość :1116 mm
wysokość :647 mm bez stojaka ze stojakiem :689 mm
grubość w najcieńszym miejscu:15 mm najgrubszym 61mm

proszę bardzo

Dzięki! To może wiesz jeszcze albo ktoś jaka jest odległość telewizora od ściany przy wykorzystaniu tego cudu techniki czyli wieszako-stojaka
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Nie rozumiem jednego,jak np włączam film z usb-hdd po chwili wyłączę tv i włączę to raz jest tak że leci dalej (spoko) a raz jest tak że film włącza się od początku(lipa) ciekawe dlaczego tak się to dzieje.
 

Garf

New member
Wczoraj zakupiłem W829 w Sony Centre i wszystko było by pięknie, gdybym dzisiaj nie zauważył, że TV posiada jeden martwy piksel! Jestem załamany i zniechęcony do produktów Sony:sad: Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa w przypadku Sony Centre? Wymienią TV czy będzie problem z uwzględnieniem wady?
 

tdx

New member
Bez reklam
pixel czy subpixel?
Możesz uderzyć do sprzedawcy by Ci wymienił TV na nowy jeśli nie bezie chętny to serwis i wymiana matrycy
 
Do góry