Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

Alexxxxx

New member
rafcio76r napisał:
Hej,
Samsungów nie polecam. W cenie do 3500 zł zdecydowanie najlepszy wybór to Panasonic 32 cale LX70P na agito w cenie 3368 zł :twisted:

Pozdro

Dlaczego samsungow nie polecasz??:)
A tak przy okazji, jak lepiej podlaczyc lapa do lcd, przez wyjscie na monitor czy component?? S-video i compozyt to raczej lipa...

Pozdro
Alex
 

zuza

New member
witam

a co myslicie o LCD Toshiba 32C3030DB czy lepszy bylby jakis panasonic lu sony??

prosze o pomoc

dzieki
 
Ostatnia edycja:

Holt_

New member
Bez reklam
rafcio76r napisał:
Możesz smiało kupować na agito. Ten sklep ma już uznaną markę. Według tygodnika "Wprost" to najlepszy sklep internetowy w Polsce w roku 2006. Takie wyróżnienie w rankigu przeprowadzonym przez tą gazete samo mówi za siebie.


no nie wiem.....:) ten tygodnik wybrał Ziobrę Człowiekiem Roku :)
 

Lolek7825

New member
Witam to moj pierwzy raz na tym forum. :D Pytanie moje jest następujące czy ktoś posiada SONY KDL-32U2530 nie widziałem żadnych opini o nim na forum; zastanawiam sie też nad tym SONY z ankiety i nie wiem który lepszy. To bedzi moj pierwszy lcd hd ready i powiem ze głownie będzie podpięty pod kabel amplituner z dvd i laptopa. dzięki za pomoc. myślałem też o sharpie LC-32SA1EA


pozdrawiam
Lolekk
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Lolek7825 napisał:
Witam to moj pierwzy raz na tym forum. :D Pytanie moje jest następujące czy ktoś posiada SONY KDL-32U2530 nie widziałem żadnych opini o nim na forum; zastanawiam sie też nad tym SONY z ankiety i nie wiem który lepszy. To bedzi moj pierwszy lcd hd ready i powiem ze głownie będzie podpięty pod kabel amplituner z dvd i laptopa. dzięki za pomoc. myślałem też o sharpie LC-32SA1EA


pozdrawiam
Lolekk
tylko nie UUUUUU
nie ma o nim opinii bo nie ma co opiniować - ubogiej wersji się nie poleca
U - universal lub U - Ubogi i to drugie jest bardziej pasujące do tego odbiornika
druga myśl jest już lepsza

pozd
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Alexxxxx napisał:
Dlaczego samsungow nie polecasz??:)
A tak przy okazji, jak lepiej podlaczyc lapa do lcd, przez wyjscie na monitor czy component?? S-video i compozyt to raczej lipa...

Pozdro
Alex


Samsungów nie polecam, bo po prostu "smużą" przy szybko poruszających się obiektach na ekranie. Sprawdż na żywo w sklepie i oceń sam czy takie coś Ci odpowiada. W końcu to Ty będziesz oglądał :mrgreen:
Najprościej laptopa jest podłączyć do TV LCD przez złącze VGA.

Pozdro
Rafał
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Lolek7825 napisał:
Witam to moj pierwzy raz na tym forum. :D Pytanie moje jest następujące czy ktoś posiada SONY KDL-32U2530 nie widziałem żadnych opini o nim na forum; zastanawiam sie też nad tym SONY z ankiety i nie wiem który lepszy. To bedzi moj pierwszy lcd hd ready i powiem ze głownie będzie podpięty pod kabel amplituner z dvd i laptopa. dzięki za pomoc. myślałem też o sharpie LC-32SA1EA


pozdrawiam
Lolekk


A jaką kwotą dysponujesz??
 

pugalos

New member
Jako,że jest to mój pierwszy post witam wszystkich forumowiczów HDTV.

Czytam już od kilku dni posty o tv LCD i już wiem co bym chciał kupić,a na co mnie stać niestety.

Chciałbym Panasa 32LX70P,ale max co mogę wydać to 2800zł i zostały mi do wyboru Sharp LC32WD1E (Aquos) , Panasonic TX-32LM70P (Viera) oba za 2740zł mogę mieć i SAMSUNG LE32S81B za ok.2700zł.

Sharp nie ma PiPa ,bo nie wyszczególnione w danych technicznych,bo bez wachania bym go brał.

Prosił bym Was o ewentualne naprowadzenie na modele w tym zakresie cenowym nad którymi warto sie jeszcze rozejrzeć i opinie czy Sharp byłby dobrym wyborem.
 

kwas84

New member
Witam!

Jaki będzie najlepszy telewizor Sony do 3000 zł? Zastanawiam się nad KDL-32S2530K. Oprócz Sony interesuje mnie też Sharp LC-32WD1E. Potrzebny mi jest telewizor do grania na ps2 i do oglądania filmów dvd/divx. A kiedyś w przyszłość to grania i oglądania filmów na blu-ray - czyli do śmigania na ps3 :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
pugalos napisał:
Jako,że jest to mój pierwszy post witam wszystkich forumowiczów HDTV.

Czytam już od kilku dni posty o tv LCD i już wiem co bym chciał kupić,a na co mnie stać niestety.

Chciałbym Panasa 32LX70P,ale max co mogę wydać to 2800zł i zostały mi do wyboru Sharp LC32WD1E (Aquos) , Panasonic TX-32LM70P (Viera) oba za 2740zł mogę mieć i SAMSUNG LE32S81B za ok.2700zł.

Sharp nie ma PiPa ,bo nie wyszczególnione w danych technicznych,bo bez wachania bym go brał.

Prosił bym Was o ewentualne naprowadzenie na modele w tym zakresie cenowym nad którymi warto sie jeszcze rozejrzeć i opinie czy Sharp byłby dobrym wyborem.


Dodatkowa lista:
- Philips 32" LCD 32PF7411 cena 2800 zł na www.agito.pl
- Philips 32" LCD 32PFL7332 cena 2980 zł na agito
- JVC 32" LCD LT-32G80 cena 3020 zł na agito
- Samsung 32" LCD LE32R81B cena 2855 zł na agito
- Samsung 32" LCD LE32R82B cena 2863 zł na agito


Pozdro
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
kwas84 napisał:
Witam!

Jaki będzie najlepszy telewizor Sony do 3000 zł? Zastanawiam się nad KDL-32S2530K. Oprócz Sony interesuje mnie też Sharp LC-32WD1E. Potrzebny mi jest telewizor do grania na ps2 i do oglądania filmów dvd/divx. A kiedyś w przyszłość to grania i oglądania filmów na blu-ray - czyli do śmigania na ps3 :)


- JVC 32" LCD LT-32G80 cena 3020 zł na agito

Pozdro
 

Matthewpphoto

New member
New LCD.

Witam,
Jestem tu nowy jak widac. I od razu, bez owijania w bawelne chce powiedziec, ze nie bede sie raczej udzielal na tym forum, zarejestrowalem sie tu tylko i wylacznie by zasiegnac profesjonalnej [?] porady.
Otóż, za 4 dni mam zamiar kupić LCD tv.
Poniewaz dosc duzo fotografuje i zajmuje sie obrobka itd zdjec, chcialbym, abyscie doradzili mi jakis TV z b. dobrym kontrastem, odwzorowaniem kolorow, itd. i oczywiscie zeby mial podlaczenie do komputera.
czy istnieje opcja podlaczenia tv do komputera za pomoca czegokolwiek bezprzewodowo?
poza tym, spelnial bedzie on tez podstawowa role :) mam zamiar ogladac na nim TV, czy moglibyscie mi takze doradzic, na co zmienic dotychczasowego analogowego dostawce? jakas cyfra+? n?
przydalaby sie takze opcja "time machine", tak zebym mogl sobie czasem cofnac kawalek ogladanego filmu na wypadek zasniecia itd, aczkolwiek to tylko taka wygódka. o wiele bardziej przydalby mi sie czytnik kart CF, do ogladania zdjec z aparatu.
Priorytet to jakosc obrazu.
Odleglosc od monitora - ok. 3-4m.
PC + obrobka zdjec 50%
TV 50%
Pozdrawiam,
Matt.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
kwas84 napisał:
A dlaczego ten? Mógłbyś mi napisać w czym on dokładnie jest lepszy od Sony KDL-32S2530?


JVC G80 ma przede wszystkim lepsze formatowanie obrazu (postacie na ekranie są takie jak w realu a nie rozciągnięte w szerz). Po drugie JVC płynniej wyświetla obraz (sprawdz transmisje np. na tenisie ziemnym lub bilardzie). Z resztą porównaj te dwa TV stojące obok siebie i sam wyciągnij wnioski.
P.S. Pamiętaj, że na Sony masz tylko rok gwarancji, a na JVC 2 lata:)

Pozdro
 
Do góry