Jaki tv do ps3?

mateas

New member
Nawet biorac pod uwgae mozliwosc wypalenia sie obrazu.. to w FPSach i tak to nie ma znaczenia, bo zazwyczaj dluzej niz 2-3 min sie nie utrzymasz bo ktos cie napewno zjedzie, bo za tym czasem wchodzi sie do glownego menu czy nawet limb menu zeby cos sprawdzic czy zmienic. Wiec jesli ktos dalej sie zastanawia nad plazma, niech zaczenie sie lepiej zasdtanawiac czy warto zmarnowac pieniadze na LCD, ktory jednak jest relatywnie dorozszy... albo w tej samej cenie gorszy :)
 

pRzeKop

New member
Rodzice ostatnio kupili Sharpa LC-52LE700E. Przytachałem swoją czarnulę, żeby obejrzeć go w akcji. Z przykrością stwierdziłem, że mój roczny Philips Cineos się nie umywa :(
Sharp ma fatalne głośniki - nie przenoszą w ogóle niskich tonów. Jego obudowa wygląda jakby był produktem z przysłowiowego Tesco. Jednak patrząc na obraz jaki wyświetla zapomina się o obudowie, a do dźwięku wystarczy włączyć kino domowe.
Sharp jako chyba jedyny producent produkuje TV z LEDowym podświetleniem całej matrycy. Daje to lepszą czerń i niższe zużycie energii.
 
Ostatnia edycja:

kapsell

New member
Bez reklam
Sharp ma fatalne głośniki - nie przenoszą w ogóle niskich tonów. Jego obudowa wygląda jakby był produktem z przysłowiowego Tesco. Jednak patrząc na obraz jaki wyświetla zapomina się o obudowie, a do dźwięku wystarczy włączyć kino domowe.
Sharp jako chyba jedyny producent produkuje TV z LEDowym podświetleniem całej matrycy. Daje to lepszą czerń i niższe zużycie energii.

1. Dzwiek - wiekszosc obecnych tv (szczegolnie tych cienkich) sprawdza sie tylko przy ogladaniu tvp info albo tvn24, zestwa kolumn i amp to obowiazek. Choc sa wyjatki jak Pioneer czy Toshiba ktora montuje glosniki Onkyo.

2. Nie tylko Sharp ale tez Philips, Toshiba, czy Sony ale te sa drozsze.
 

zz11x

New member
Nawet biorac pod uwgae mozliwosc wypalenia sie obrazu.. to w FPSach i tak to nie ma znaczenia, bo zazwyczaj dluzej niz 2-3 min sie nie utrzymasz bo ktos cie napewno zjedzie, bo za tym czasem wchodzi sie do glownego menu czy nawet limb menu zeby cos sprawdzic czy zmienic. Wiec jesli ktos dalej sie zastanawia nad plazma, niech zaczenie sie lepiej zasdtanawiac czy warto zmarnowac pieniadze na LCD, ktory jednak jest relatywnie dorozszy... albo w tej samej cenie gorszy :)

Niestety ma, bo część grafiki jest nieruchoma, np. licznik amunicji, mapka w rogu itp. Facet w wątku o Panasonicu G20 twierdzi, że mu się wyjarał jakiś miecz po 2 godzinach gry i nie zszedł już. Sam nie wiem co o tym myśleć bo przypaliłem się na plazmę bardzo. Dla mnie plazma ma przewagę głównie ze względu na brak smużenia i lepszą widoczność szczegółów na czarnym tle. Natomiast wydaje mi się że LCD prezentuje bardziej ostry obraz. Obecne LCD-ki to już nie to samo co dawniej więc śmiało można rozważać zakup.
Pytanko do Masta_J - dużo grasz na swojej plaźmie? Nic się nie wypaliło?
 

kapsell

New member
Bez reklam
@masta
Ale ty grasz na topowym modelu Pioneera Kuro za ok 10.000 zl i moze tu nie ma np. powidokow, ale tu nikt nie pisze o hi-endzie!
Wiekszosc zdecydowana rozwaza zakup z nieporownywalnie nizszej polki i nie mozna tego zrownywac.
 

a.b.m

New member
ja obecnie gram na plazmie Panasa model P42PV80 - od kilku miesiecy]
ostatnio ciupie w modern warfare 2 czasami po kilkanascie godzin (zdarza sie 4-5 godzin pod rzad) i do tej pory nie zauwazylem zadnych problemow z tv
 

adam-ant

New member
Panasonic G20 46'' jest to kupienia już za 4050zł. Według mnie do gier idealny (niski INPUT LAG i to niezależnie od ustawień - nawet IFC może być włączone! :-D).
A nowe plazmy samsunga jeszcze nie miały premiery, poza tym samsungowe plazmy zawsze miały większe problemy z powidokami.
W ofercie LG niestety się nie orientuję za dobrze, ale wątpię, żeby znalazł się w ich stajni godny rywal dla G20.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie znam tego modelu.
=====================
a.b.m - wejdź na priw. - dostaniesz ofertę bo to inny temat.
 
Do góry