Jaki tv do ps3?

nkuba

New member
Dość poważnie myślę o zakupie Panasonica TX-P42S10E.
Jeszcze tylko musze znaleźć jego i PS3 w dobrych cenach :)
Dzięki za odpowiedzi
 

matiashek

New member
Witam drodzy forumowicze poszukuje tv do mojego pokoju. Więc piszę do Was z prośba o podanie jakiś konkretnych modeli. A więc tak poszukuje tv do 30".Po drugie często gram wieczorami lub przy zasłoniętych roletach. Tv będzie wykorzystywany do PS3 i Cyfrowego Polsatu
 

ancient wind

New member
Cześć i czołem wszystkim zerkającym na ów wątek. Materią mojego problemu jest Sony KDL-19L4000. Kontekst całej sytuacji jest następujący: Skończyłem licencjat na UW i wraz ze stopniem bakałarza, kontynuuję akademicką przygodę w Krakowie. Ewakuując się z Twierdzy Wrocław zostawiam nie tylko rodzinę i przyjaciół, ale i 37 calowy Sony Full HD. Moja nowa sytuacja mieszkaniowa jest bardzo ciasna i poważnie zastanawiam się nad zakupem 19 calowego Sony HD ready. Martwi mnie jednak 'przypadłość' tego modelu - czas reakcji 8 ms. od razu zaznaczę, że nie jestem maniakiem perfekcyjnej jakości, ale zależy mi żeby moje ulubione tytuły (Killzone 2, Uncharted 1 & 2, Valkyria Chronicles, Afro Samurai i w niedalekiej przyszłości Final fantasy XIII) chodziły bez zgrzytów, które uczynią grę estetycznie nie do zniesienia. (nieczytelna czcionka, smużenie) Ekran nie nadążający za orgią kolorów w moich czarnych wizjach jest naprawdę przerażający. Świadom moich ograniczeń na tym polu wiedzy bardo proszę was o radę. Czy ten telewizor nadaje się do PS3?

Model to: Sony KDL-19L4000

Pozdrawiam Piotrek
 

josephson

Member
Witam,
Panie Masta_J mam do Pana sprawę i piszę na priv, ale skrzynka odbiorcza jest pełna i nie mogę wysłać wiadomości.
Proszę o kontakt: micon@o2.pl

Dziękuję i pozdrawiam.
 

fafarafa

New member
moim zdaniem najlpeszymi telewizorami do PS3 sa panasoniki z matrycą LCD IPSalfa. Matryce te chodzą tak jak plazmy jezeli chodzi o kąt widzenie,i mają bardzo dobra biel i czerń. niestety matryce te robią do 37" w modelach S10E i G10E. Jam mam S10e 37" i jest rewelacyjna, koszt w dobrych sklepach okolo 2 300.
 

sla82

New member
Jestem na kupnie LCDka, głównie z zamiarem wykorzystywania go z PS3 i oglądania filmów. Jako, że w domu jest jeszcze kobieta, która bez Majki, M jak Miłość itp. itd. nie przeżyje, musi również oferować przyzwoity obraz z kablówki (analog lub z tunerem cyfrowym). Co do rozmiaru - 37" lub 40" (raczej 40-tka), częstotliwość - min. 100Hz.

Moje typy na ten moment:

- Samsung LE40B650
- Samsung LE40B620
- Sony KDL-40V5500K

Na LEDa nie wyrobię, zastanawiam się jeszcze nad jakąś Plazmą, ale 40" nie widziałem sensownych, a jeżeli nawet to tylko HD Ready.
 

sla82

New member
Jestem na kupnie LCDka, głównie z zamiarem wykorzystywania go z PS3 i oglądania filmów. Jako, że w domu jest jeszcze kobieta, która bez Majki, M jak Miłość itp. itd. nie przeżyje, musi również oferować przyzwoity obraz z kablówki (analog lub z tunerem cyfrowym). Co do rozmiaru - 37" lub 40" (raczej 40-tka), częstotliwość - min. 100Hz.

Moje typy na ten moment:

- Samsung LE40B650
- Samsung LE40B620
- Sony KDL-40V5500K

Na LEDa nie wyrobię, zastanawiam się jeszcze nad jakąś Plazmą, ale 40" nie widziałem sensownych, a jeżeli nawet to tylko HD Ready.

Przemaglowałem posty z tych przeszło 90 stron i w rezultacie coraz bardziej skłaniam się jednak ku plaźmie. W związku z tym pytanko o modele: TX-P37X10Y czy TX-P42X10Y - odległość od TViego to ok.2m, przy czym żona krzyczy, że "ona dużego tv nie chce mieć bo ją bedą boleć oczy" ;)

Chyba że jakąś inną plazmę polecacie? tak do 2300 zl
 

sla82

New member
Ten 42" będzie dobry, ewentualnie rozważ nowszą serię X20.

Pozdrawiam,

Rozumiem, że mówisz o tym modelu: TX-P42X20E?

A co myślicie ewentualnie o Toshiba Regza 37XV635?

Dodam jeszcze, że TV będzie wykorzystywany do PS3 (50%), kablówka SD (Aster narazie bez tunera cyforwego - 25%) i filmy HD (25%).
 

sla82

New member
Jak już jestem przy plazmie Panasa, to może zamiast serii X serię S lub G (z tym nowym podświetleniem)?

Modele, które teraz biorę pod rozwagę:

- TX-P42S20E
- TX-P42G20E
- TX-P42X20E

Macie jakieś doświadczenia (kablówka Aster-SD, PS3, BD)?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Pierwsze dwa są full hd, ostatni hd ready.
Seria G przynajmniej teoretycznie powinna być lepsza od serii S.
Poza tym różnią się znacznie ceną :)

Pozdrawiam,
 

sla82

New member
Pierwsze dwa są full hd, ostatni hd ready.
Seria G przynajmniej teoretycznie powinna być lepsza od serii S.
Poza tym różnią się znacznie ceną :)

Pozdrawiam,

Zauważyłem :) No właśnie trochę FULL HD mnie kusi. Z tego co czytałem, to G ma mieć to nowe podświetlenie - teraz musze się wybrać do sklepu i wybrać najlepszy obraz. Właśnie z uwagi na cenę rozważam raczej S10 (bo FullHD) i X20 (nowsza technologia?).

Co do LCDków, to ewentualnie tylko wspomnianą Toshibę rozważam
 
Ostatnia edycja:
Do góry