Jaki tv do ps3?

mroziksg

New member
Witam. Poszukuję TV głownie do ps3, ale rowniez do ogladania filmow i zwyklego tv ;) najbardziej zalezy mi na ps3.

mysle, ze telewizor 40 cali, odleglosc 2-2,5 metra
cena: do 3000 zł, ale wiadomo im taniej tym lepiej ;)
pozdrawiam
 

loss77

New member
Cześć dołączam się do tematu:smile: Szukam Tv właśnie pod ps3. Siedzę w odległości od tv 1.7m bardzo powaznie zastanawiam sie nad TV LCD FULL LED czy może jakiś LCD z krawędziowym podświetleniem LED? Moj budrzet to 2800zł maksymalnie do 2900zł. Pomożecie? :>
 

Kokiwdz

New member
Siemka wszystkim ;)

Mam obecnie tv
Sharp LCD LC-32DH77E

FullHD 100Hz
ale planuje go wymienic na inny bo nie jestem do konca do niegoo przekonany , ma strasznie dziwny obraz podczas gry a rowniez i jak tv ogladam jakosc nie jest taka jaka bym chcial i szukam porady . chcialbym tv ktory byl by dobry do grania jak i do ogladania tv 40' , 42' najlepiej do 2800 . chcialbym rowniez porady ktora technologia bedzie najlepsza LCD , LED czy moze Plazma .

Z góry dziekuę ;)
 

Kokiwdz

New member
Siemka wszystkim :wink:

Mam obecnie tv
Sharp LCD LC-32DH77E

FullHD 100Hz
ale planuje go wymienic na inny bo nie jestem do konca do niegoo przekonany , ma strasznie dziwny obraz podczas gry a rowniez i jak tv ogladam jakosc nie jest taka jaka bym chcial i szukam porady . chcialbym tv ktory byl by dobry do grania jak i do ogladania tv 40' , 42' najlepiej do 2800 . chcialbym rowniez porady ktora technologia bedzie najlepsza LCD , LED czy moze Plazma .

Z góry dziekuę :wink:
 

loss77

New member
Cześć dołączam się do tematu:smile: Szukam Tv właśnie pod ps3. Siedzę w odległości od tv 1.7m bardzo poważnie zastanawiam się nad TV LCD FULL LED czy może jakiś LCD z krawędziowym podświetleniem LED? Mój budżet to 2800zł maksymalnie do 2900zł. Pomożecie? :> BARDZO PROSZĘ PO POMOC A WRĘCZ BŁAGAM !
 

psychotako

New member
Witam
Poszukuje telewizora plazmowego 42’ do ps3 i do komputera mam zamiar używać go, jako monitor no chyba, że mi to odradzicie jakimiś rozsądnymi argumentami na ten cel mam do wydania 2500zł
 

Kokiwdz

New member
czytałem trochę na forum na temat s20 i wcale nie wydaje się taki dobry , czytałem również o innych telewizorach i z tego co się zorientowałem LG są dobre
 

dredsons

New member
Bez reklam
Mam dwa telewizory Panasonica , obydwa bardzo dobre i jeden LG ,który praktycznie stoji w kącie jako rezerwowy,przez najbliższe lata nie kupię LG i nie polecam , pozdrawiam
 

Bludisk

New member
Ja tam nie narzekam na LG. Na pewno jest to tańsza opcja. Jeśli ktoś potrzebuje telewizora fullHD za niewielkie pieniądze, to warto zainwestować w tę markę. 32 calowy telewizor full HD można już kupić za 1300 złotych. A jak ktoś jest bardziej wymagający i przy kasie, to może sobie inwestować w panasoniki czy Sony.
 
Do góry