Jaki tv do ps3?

Palpiboy

New member
Dżentelmeni już dawno ustalili, że o gustach raczej się nie dyskutuje:) To co napisałem było jedynie moją opinią na temat doświadczeń z konkretnym modelem telewizora. I tak należy do tego podchodzić. Niczego nie doradzam, nie polecam, etc. Dzielę się jedynie jakimś skromnym doświadczeniem z użytkowania. Nie było i nie jest moim celem rozpoczynanie jakiejś forumowej wojny więc nieśmiało tylko proszę Kolegów o odrobinę większy dystans do tematu.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)
 

hazbi

New member
A ja odesłałem z ppe.pl do nas na forum pod ten watek:)

Sam smigam na G20 i jest super wczesniej mialem PV80 i tez bylo bomba:) Ale nie samymi grami człowiek zyje i plazma do filmow to miazdzy LCD (wdlg mnie oczywiscie).
 
Ostatnia edycja:

Hashi

New member
Plazma ze względu na głębie.
Ma kilka wad ale ma jedną zaletę - świeci własnym światłem. LCD nigdy nie osiągnie głębie PDP.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Witam ,
Panowie , przymierzam się do zmiany TV (obecnie Samsung LE40A786 ) i mam dylemat.
Czy możecie mi poradzić? Wstepnie chciałemSHARP LC52LE705EV ale mysle jeszcze nad modelem Samsung LE46C750 ( 3D ).Który model Waszym zdaniem będzie lepszym wyborem? Przeznaczenie TV oczywiście konsola , filmy i TV
 

pa3

New member
Bez reklam
premek111, Samsung jest nowszy (b.dobre noty na avforums), można oglądać filmy HD pod USB, ma 200 Hz (ja miałem 400 Hz w plazmie i różnicy nie widziałem :() no i 3D a posiadasz konsolę więc na pewno się przyda. Po za tym szajsung może konwertować 2D na 3D; tylko musisz uważać na matrycę bo przy tych wielkościach najczęściej można dostać CMO (najgorsza opcja z możliwych, fatalne kąty, podświetlenie), najlepsze są od samsunga SQ/SS (chyba że się w 2010 coś pozmieniało) ale w tych calach nie znajdziesz więc musisz celować w AUO/AA - praktycznie to samo co SQ

Sharp ma przewagę bo jest większy i chyba tyle tym temacie wg mnie

Popatrz na zagraniczne testy (te z tego forum omijaj jak się da:eek:k:)
 

premek111

Active member
Bez reklam
Dzieki za odpowiedź, na razie jeszcze musze pomyśleć.Szczerze byłem bardziej nastawiony na Sharp`a, sam nie wiem teraz :niewiem:
W testach Samsung C750 wypada naprawde dobrze , ale martwi mnie "crosstalk" niestety,co w 3d moze byc uciążliwe.
 
Ostatnia edycja:

Tom1422

New member
Wczoraj byłem u kolegi pograć na PS3. Kolega ma plazmę dość starą, Panasonic TH-37PV70PA (btw. b.dobry obraz mimo braku HD) i chciałem powiedzieć, że wypalania, green ghostingu i migotania nie zauważyłem. Dziwne bo jest to plazma 3 letnia. Tyle teraz mówi się i przestrzega przed migotaniami i innymi pierdołami, a na 3-letniej plazmie nic się nie dzieje. Kolega mówił że gra po 4-5 godzin i nie widzi żadnych "duszków". Żeby sprawdzić migotanie specjalnie przyglądałem się z bliska i daleka przy jasnych obrazach; totalnie nic nie zauważyłem! Green ghosting sprawdzałem na grze Killzone 2 i Uncharted 2, jak wyżej niczego nie dostrzegłem.
 

mataman

New member
Bez reklam
Dzieki za odpowiedź, na razie jeszcze musze pomyśleć.Szczerze byłem bardziej nastawiony na Sharp`a, sam nie wiem teraz :niewiem:
W testach Samsung C750 wypada naprawde dobrze , ale martwi mnie "crosstalk" niestety,co w 3d moze byc uciążliwe.


Chcesz bajery, rowery, 3D itp bierz szajsunga. Chcesz świetny tv z bdb obrazem bierz sharpa, ja wymieniłem szajsunga na sharpa właśnie i jestem zachwycony.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Wczoraj byłem u kolegi pograć na PS3. Kolega ma plazmę dość starą, Panasonic TH-37PV70PA (btw. b.dobry obraz mimo braku HD) i chciałem powiedzieć, że wypalania, green ghostingu i migotania nie zauważyłem. Dziwne bo jest to plazma 3 letnia. Tyle teraz mówi się i przestrzega przed migotaniami i innymi pierdołami, a na 3-letniej plazmie nic się nie dzieje. Kolega mówił że gra po 4-5 godzin i nie widzi żadnych "duszków". Żeby sprawdzić migotanie specjalnie przyglądałem się z bliska i daleka przy jasnych obrazach; totalnie nic nie zauważyłem! Green ghosting sprawdzałem na grze Killzone 2 i Uncharted 2, jak wyżej niczego nie dostrzegłem.
Ta plazma oczywiście jest HD, nie wiem skąd pomysł, że nie.
Tak właśnie wygląda obraz na plaźmie, to trzeba po prostu zobaczyć w domku a nie na półce w sklepie.

Pozdrawiam,
 

Tom1422

New member
Ta plazma oczywiście jest HD, nie wiem skąd pomysł, że nie.
Tak właśnie wygląda obraz na plaźmie, to trzeba po prostu zobaczyć w domku a nie na półce w sklepie.

Źle się wyraziłem, dokładnie chodziło mi o to, że tak naprawdę ma małą rozdzielczość bo wszędzie podają 1024x720 czyli nie Full HD. Tak czy inaczej, obraz naprawdę świetny i to na starej plazmie! Jak taki obraz był na 3 letniej plazmie to jaki będzie na TX-P42S20E?! Już nie mogę się doczekać zakupu tego telewizora :)
 
Do góry