Jaki tv do ps3?

azet

Member
Bez reklam
tak się zastanawiam ps3 i plazma Panasonic TH-42PV700P ? da się ożenić :confused:

ps. do postu niżej-dzieki za odpowiedź
 
Ostatnia edycja:

bamas

New member
witam.
Przymierzam sie do zakupu nowego tv do grania. Zastanawiam się nad sprzętem z ambilightem. Jakie macie doświadczenia z tą funkcjonalnością?
Ogólnie jaki polecacie tv '37? Cena w sumie na gra roli:> Obraz ma miażdzyć.
 

mg30906

New member
bamas napisał:
witam.
Przymierzam sie do zakupu nowego tv do grania. Zastanawiam się nad sprzętem z ambilightem. Jakie macie doświadczenia z tą funkcjonalnością?
Ogólnie jaki polecacie tv '37? Cena w sumie na gra roli:> Obraz ma miażdzyć.

może to skoro cena nie gra roli ... Loewe Spheros R37 :)
 

Boolter

New member
Chce zakupić Sony KDL-37w5500 czy do dobry wybór?
Powoli już mnie to wszystko zaczyna denerwować jedni piszą tak inni inaczej... :/

Czy może coś innego z fullHD i 37'' 100Hz ??
 

kraks

New member
witam, co na dzien dzisiejszy polecacie pod ps3 + filmy? Tv ma stac w nieduzym salonie + jakies kino domowe. Interesuje mnie 37 cali (myslalem glownie nad samsungiem -ale to nie wymaganie). Nie wiem czy szukac plazmy czy lcd? Gorna bariera cenowa w okolicach 3000 zl aczkolwiek jestem w stanie troche nagiac budzet jesli bedzie uzasadniona potrzeba. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam
 

jarql

Member
Boolter napisał:
Chce zakupić Sony KDL-37w5500 czy do dobry wybór?
Powoli już mnie to wszystko zaczyna denerwować jedni piszą tak inni inaczej... :/

Czy może coś innego z fullHD i 37'' 100Hz ??

Pewnie że co innego

"40w5500" :D

przy różnicy 200-tu złotowej nawet bym sie nie zastanawiał nad kupnem 37w5500, chyba żeby był tańszy o ponad 500zł
 

mg30906

New member
bamas napisał:
dobra, wymiekam ;) cena w granicach rozsadku. powiedzmy do 5000.
a nikt nie gra z ambilightem?


nie sprawdzałem ambi w ciemnym pomieszczeniu ale nie wiem jaki może być efekt bo sam ekran w LCD oświetla mi pół pokoju (na początku nie mogłem sie przyzwyczaić) , ja wybierałem miedzy Toshiba a Hitachi, ale teraz wypadłem z obiegu.....(poczekam na tv 3D :) )

Rada: Zapytaj Kikiego ,on chyba najlepiej Ci doradzi (a budżet masz niezły jak na taki malutki tv :p ) Wiem ze Kiedyś można było u niego zamówić prezentację w domu , przywoził 2-3 tv i wybierałes ten który najbardziej Ci odpowiadał i pasował do warunków domowych. (nie musiałes kupować u niego a koszt prezentacji wynosił jakieś 300 pln - wiec chyba warto)


Pozdrawiam
 

bamas

New member
mg30906 napisał:
nie sprawdzałem ambi w ciemnym pomieszczeniu ale nie wiem jaki może być efekt bo sam ekran w LCD oświetla mi pół pokoju (na początku nie mogłem sie przyzwyczaić) , ja wybierałem miedzy Toshiba a Hitachi, ale teraz wypadłem z obiegu.....(poczekam na tv 3D :) )

Rada: Zapytaj Kikiego ,on chyba najlepiej Ci doradzi (a budżet masz niezły jak na taki malutki tv :p ) Wiem ze Kiedyś można było u niego zamówić prezentację w domu , przywoził 2-3 tv i wybierałes ten który najbardziej Ci odpowiadał i pasował do warunków domowych. (nie musiałes kupować u niego a koszt prezentacji wynosił jakieś 300 pln - wiec chyba warto)


Pozdrawiam

Ok. Ale liczyłem na jakieś konkrety.
W stylu: "wg mnie na obecna chwile najlepszy 37'' to XXX" albo "nie opłaca sie w ogole włączać ambilighta bo psuje przyjemnosc z gry"...
 

cyber78

Member
Bez reklam
mateuszgreloch napisał:
(...)
Ktoś zna sposób by włączyć motionflow w trybie gry?
(...)
InputLag jest spowodowany właśnie włączeniem trybu motion flow i innych ulepszaczy obrazu - elektronika potrzebuje czasu na przygotowanie obrazu.
W trybie gry wyłączanych większość polepszaczy.
 

mateuszgreloch

New member
cyber78 napisał:
InputLag jest spowodowany właśnie włączeniem trybu motion flow i innych ulepszaczy obrazu - elektronika potrzebuje czasu na przygotowanie obrazu.
W trybie gry wyłączanych większość polepszaczy.

No więc jak lepiej dla gracza? Tryb gry? Czy inny tryb z specjalnymi ustawieniami? Chodzi mi o single player.
 

jarql

Member
To pytanie na które nie ma chyba jedoznacznej odpowiedzi, bo według mnie zależy to też od gry jak i od wlasnych odczuć z tym związanych,dla przykładu w Guitar hero jest odczuwalny IL z zał. 100/200hz i cięzko sie gra bez trybu gry,a z kolei w takim np. Killzone nie przeszkadzają mi ulepszacze obrazu wiec czemu miałbym ich nie użyć
 

lexo

New member
Najlepiej grać w trybie GRY bo to automatycznie wyłącza to co opóźnia (między innymi chyba zawsze systemy MotionFlow) ale w różnych TV wpływ poszczególnych czynników jest różny. Ściągnij sobie program (łatwo dostępny) i sprawdź samemu na różnych ustawieniach. Przy okazji podzielisz się UŚRIEDNIONYMI wynikami co z resztą proponuję wszystkim.

Co do TV do 5000.... Panasonic S10. Za 4300 masz 50 cali. Do gier jest rewelacyjny z powodu kolorów, kontrastu i między innymi niskiemu IL (jeśli kogoś ten temat interesuje). "100hz Made By LCD" w grach nie będzie brakować, płynność plazmy w tym temacie zupełnie wystarczy, nie widzę różnicy między nimi. Kwestia STAŁYCH powidoków z mojego (i forumowiczów) doświadczenia nie dostarcza powodów do zmartwień chyba, że ktoś ma tendencję do zasypiania przy TV.
 

de_roll

New member
Witam,
rowniez prosze o porade i dobor tv do PS3 - zastanawiam sie nad ktoras z ponizszych Toshib:
37xv635dg
37rv635dg
glownie ze wzgledu na cene, jestem tez otwarty na inne propozycje, chcialbym tv fullHD do filmow BD i PS3 ale tez taki, ktory poradzi sobie z sygnalem z analogowej kablowki.

Prosze o propozycje i opinie o powyzszych TV.
Dzieki i pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jeśli ograniczasz się tylko do 37" - polecam 42" jeśli masz taką możliwość - to wyboru za dużego nie masz niestety - polecam coś z Panasonica.
Jeśli zdecydujesz się na full hd to pamiętaj, że może on sobie gorzej radzić ze skalowaniem kablówki analogowej niż model hd ready.

Pozdrawiam,
 
Do góry