Jaki Amplituner

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Do kina używa się innych ustawień i do stereo. Zależy jeszcze czy ktoś stereo słucha ze subem czy bez? Do kina masz wszystkie kolumny odcięte na 80Hz i dla LFE 120Hz. Do stereo musisz zrobic kolumny na Full Band i wyłączyć suba jeżeli chcesz tylko na frontach słuchac, lub dać Double bas ( u Ciebie może to się inaczej nazywać np. Sub + Main itd) jeżeli ma wspomagać sub. Dodatkowo są różne tryby i podbicia dźwięku. Załącz sobie Dynamic EQ, bo działa to trochę na zasadzie Loundness we wzmacniaczach.
 

seta22

Member
Ja nie posiadam subufera. A jak przeglądała menu to kolumny przednie mam ustawione na. Duże i 60 Hz a tylne na małe i 40hz. A LFE na 240Hz tak mi ustawilo automatycznie
To są dobre ustawienia
 

seta22

Member
Witam wszystkich bardzo serdecznie
Koledzy mam takie pytanie do was jak ustawić Marantiz SR 5007 żeby dźwięk był jak najlepszy
Niedawno kupiłem sobie odtwarzacz sieciowy ,puszczam sobie film z np: z dźwiękiem True HD ,i teraz niewiem jaką opcja powinna być włączona na amplitunerze auto,dts ,czy direkc ,i czy można sprawdzić gdzieś w ampitunerze jaki sygnał audio jest otwazany

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry