Jaki Amplituner

seta22

Member
Dzięki koledzy za opinie już jestem wstępnie umówiony na kupno ,a może mi powiecie jak tam jest z konfiguracją ,( taki mały wyświetlacz). I czy jest język Polski
 

Henry

Active member
Bez reklam
Na pewno SR5007? Te modele jako nowe są już chyba praktycznie niedostępne, może chodziło o SR5008...
Polskie menu pojawiło się dopiero od serii z 8 na końcu 5008; 6008; 7008 + slimy 1504; 1604.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do wyświetlacza, to jakieś 2 lata temu obszernie opisałem jak to wygląda w praktyce, postaram się to wyszukać.
Generalnie nie nastawiaj się na konfiguracje ampli przy wykorzystaniu wyświetlacza, tam masz szczątkowe informacje, nie jest to też jakiś specjalny problem, tutaj jak koledzy wspomnieli wykorzystasz OSD (menu ekranowe).
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
W sumie to logiczne, bo cenowo Denon X2000 i SR 5008 ma się nijak:) Możliwe że ma dojście do starszego modelu w porównywalnej cenie co ten Denon? Gdyby BN miał SR5008 w cenie X2000, to podejrzewam że klienci by sobie z rąk wyrywali.:razz::razz:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tam jest obrazowo wszystko pokazane, a poza tym będziesz miał instrukcję ;)
Poza Denon/Marantz nikt nie ma menu PL i ludzie dają radę...
A co do tego czy warto..... TAK :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Black czy pakiet promocyjny może zawiera
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    22 KB · Wyś: 71

seta22

Member
Stało się i zamówiłem u BN amplituner SR5007 już niemogę się doczekać jak go podlacze
Podzielę się z wami wrażeniem
Pozdrawiam wszystkich i dzięki za pomoc
 

seta22

Member
Mam kilka pytań przy konfiguracji wyskakiwal błąd podłączenia kabli przednich głośników dopiero jak zmieniłem plus na minus jest ok czy to jest normalne , czy mogłem akceptować błąd
I też wydaje mi się że cicho gra np. Radio internetowe muszę słuchać na 50-60 a Max to 99
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam kilka pytań przy konfiguracji wyskakiwal błąd podłączenia kabli przednich głośników dopiero jak zmieniłem plus na minus jest ok czy to jest normalne , czy mogłem akceptować błąd

Dokładnie, zmień na poprawne połączenie, a tym co pokazuje ampli się nie przejmuj.
Teraz masz żle podlączone.
 

seta22

Member
Witam kolegów ,testowałem dziś swój amplituner robiłem drugi raz automatyczne ustawianie głośników już na dobrze podłączonych kablach i tak w kinie gra mi to bardzo dobrze nawet by się obeszło bez subufera. Ale w stereo to już jest gorzej brak basow ,
I gra dość cicho tak normalnie słucham radia to na 50 -60 a Max to 99. Czy to normalne
Proszę o pomoc
 
Do góry