Jaki Amplituner

seta22

Member
Ok Dzięki koledzy za pomoc jescze trochę popatrze popytam i na pewno coś kupię pewnie coś z tego co wymienił henry 1979
Dziękuję pozdrawiam
 

collider

New member
Bez reklam
Pioneer VSX 529. Solidny ampek w tej klasie, majacy wszystkie potrzebne funkcje, wyjscie na dwa suby i HDMI 2.0.
Juz go tu proponowalem he he. Przez te bledy forum to juz sam nie wiem gdzie pisze, ale najwazniejsze, ze jestem staly w uczuciach ;).
 
Ostatnia edycja:

seta22

Member
Witam koledzy
Z tych wszystkich amplitunerów
chyba wybiorę Demon X2000 mam nadzieję że to będzie dobry wybór na przyszłość bo na pewno przez kilka lat już nie będę nic zmieniał jescze tylko dokupie subufer i to będzie już wszystko
 

collider

New member
Bez reklam
4K zdobedzie rynek szybciej niz full hd i szybciej niz myslisz. W przeciagu 2 lat to bedzie bardzo popularny format. Juz teraz masz wysyp telewizorow, amplitunerow przystosowanych do 4K. Tresci tez przybywa szczegolnie, ze glownym zrodlem staje sie internet.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To trochę przerost formy nad treścią. Po prostu dobry marketing, bo założę się że niedługo wejdzie 8k. I wtedy co, znowu wymiana TV, amplitunera, BD? Już pisaliśmy o tym w innym temacie i w necie też można przeczytać, że żeby docenic tą wyższą rozdzielczość w porównaniu do FHD, to trzeba mieć np. TV 84" i oglądać z odleglości 1,5m, a 55" z 1m. Kto więc może sobie na to pozwolić na takie oglądanie? Byśmy musieli praktycznie siedzieć z nosem przy TV, nie mowiąc że dziwnie by to wyglądalo gdyby w małym saloniku wisiał TV na pól ściany. Dodatkowo wystarczy popatrzeć jaki nadawany jest obraz przez platformy cyfrowe czy TV naziemną. Jak ktoś nie poczyta i nie jest zorientowany, to kupi taki TV ale dla kogoś kto się trochę orientuje to będzie niepotrzebny wydatek. Już na forum czytam jak to ludzie szukają TV 42" w 4k:lol:
 

collider

New member
Bez reklam
Ale ja to rozumiem. Sam dawalem kilka razy temu wyraz. Jednak widzac jak duze jest cisnienie firm w zwiazku z tym tematem wiem, ze full hd przegra ta batalie i to bardzo szybko. Ceny telewizorow 4K spadaja w szybkim tempie. Juz teraz mozna kupic kilka modeli w cenach zblizonych do FHD a w przypadku dobrej polityki cenowej kazdy klient wybierze 4K. Sam mimo sceptycyzmu i wewnetrznej walki juz nie skusze sie na tv full hd. Taka jest kolej rzeczy i nikt juz tego rozwoju nie powstrzyma. Dlatego tez jak juz ktos planuje zakup sprzetu na lata to warto jest mocno zastanowic sie w ktorym kierunku isc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
U mnie argumentem przy wyborze jest taki kompromis cena-jakość. Jeżeli 4k z czasem wyprze FHD, to jasna sprawa bo nie będzie innego wyboru. Podobnie jak by były w tej samej cenie, ale osobiście bym nie dopłacał paru koła za TV 4k. Tak jak teraz w przypadku plazmy i LED czy LCD. Ja wolę plazmę, ale już niedługo będziemy skazani tylko na LED czy LCD, chyba że Oledy cenowo spadną do przyzwoitego poziomu.
 

seta22

Member
Witam
Zbieram jescze trochę gotówki i kupię demon Z2000
A mam takie jescze pytanie jaki subufer mogli byście polecić do tego zestawu demon z2000 Jamo606 pokuj ma 28 m2
może być używany najlepiej tak do 600 zł ,a subufer będzie używany tylko do kina
Pozdrawiam
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tych Demonów to jak psów:razz: Do tego metrażu lepszy by był model 360, ale jak Ci wystarczy 260-tka to też może być. Zależy od preferencji słuchacza. Jeden lubi konkretny basior, a inny jedynie jak delikatnie uzupełnia fronty i wypełnia tło. Odnośnie cen to napisz do Blackninja, bo można jeszcze coś da radę uciąć z ceny. Zobacz też na OLX, bo masz Jamo sub 300 ( poprzednik 360) używka - 700zł i 800zł .
 

seta22

Member
witam koledzy ,coraz bliżej mojego zakupu. morze
w przyszłym tygodniu ,pisałem do BN.
i,zaoferował mi
Marantz SR5007. bo ja byłem już nastawiony
na,denon X2000
Co sadzicie o tym Marantz SR5007
 
Do góry