Jak wam sie oglada mundial?

Henry

Active member
Bez reklam
zostawiłem ..... na dopisanie ;)
Czyli teraz generalnie tak wygląda reprezentacja Mistrzów Świata
 

Piomakusz

New member
Wczoraj oglądnąłem trochę mecz Legii w eliminacjach LM - ręce opadają. Jeśli tak gra mistrz kraju to czego my oczekujemy od reprezentacji...
To będzie "Blitzkrieg" w wykonaniu Niemców.
 

Piomakusz

New member
Ale w partyzantce , nie mamy sobie równych... :-D

W sumie tak, mam nadzieję że pójdzie atak zaczepny lewą flanką i strzelimy bramkę a później zaparkujemy autobus i będziemy "Częstochowy":)

A tak serio to ja trochę jestem niepoprawnym optymistą i zawsze jak gra repra to mam nadzieję na sukces obojętnie z kim grają - i tym razem tak będzie. Chociaż rozum podpowiada, że wynik będzie kiepski ale serducho krzyczy "do boju Polsko...":)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W sumie tak, mam nadzieję że pójdzie atak zaczepny lewą flanką i strzelimy bramkę a później zaparkujemy autobus i będziemy "Częstochowy":)

A tak serio to ja trochę jestem niepoprawnym optymistą i zawsze jak gra repra to mam nadzieję na sukces obojętnie z kim grają - i tym razem tak będzie. Chociaż rozum podpowiada, że wynik będzie kiepski ale serducho krzyczy "do boju Polsko...":)

A i tak zaspiewamy ;"Polacy nic sie nie stalo ..."
 

Lemil

Banned
Ze sportem jest pewien problem. Mianowicie wynik jest wynikiem i redaktorzy nie mogą sobie pozwolić na kreowanie wirtualnej rzeczywistości i zmyślanie "faktów". Więc jak nasi już pojadą kopać pałkę czy nawet piłkę, to w telewizji nie powiedzą nam, że pojechali tam nachlać się wódy i zaliczyć miejscowe dajki, tylko usłyszymy, że się nie udało, ale nic się nie stało.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
W sumie tak, mam nadzieję że pójdzie atak zaczepny lewą flanką i strzelimy bramkę a później zaparkujemy autobus i będziemy "Częstochowy":)

A tak serio to ja trochę jestem niepoprawnym optymistą i zawsze jak gra repra to mam nadzieję na sukces obojętnie z kim grają - i tym razem tak będzie. Chociaż rozum podpowiada, że wynik będzie kiepski ale serducho krzyczy "do boju Polsko...":)

Nie narzekaj cię tak mocno :). Uwierz cię że w świecie jest dużo reprezentacji , który grają jeszcze gorzej. :(. A kiedyś byli mocny i grali naprawdę piękną piłkę , a teraz...... brak mi słów.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Kolega Savron nie jest Polakiem i chyba wie to każdy kto parę tygodni śledzi to forum. Jak podejdziesz do tego postu z takim nastawieniem to zobaczysz że nawet się to trzyma tej kupy.
 

Piomakusz

New member
Nie narzekaj cię tak mocno :). Uwierz cię że w świecie jest dużo reprezentacji , który grają jeszcze gorzej. :(. A kiedyś byli mocny i grali naprawdę piękną piłkę , a teraz...... brak mi słów.

Tak masz rację kiedyś...
Kiedyś także walczyli a teraz brak mi jest tej waleczności. Jak piłkarz schodzi po połowie i nawet nie ma brudnych łokci, kolan stroju to znaczy, że przeszedł obok meczu.
Można przegrać mecz ale po walce a nasi (nieraz mam taki wrażenie) wychodzą na mecz już przegrani.
 

eedviking

Banned
Kolega Savron nie jest Polakiem i chyba wie to każdy kto parę tygodni śledzi to forum. Jak podejdziesz do tego postu z takim nastawieniem to zobaczysz że nawet się to trzyma tej kupy.

Osobiście jestem pełen szacunku dla Savron'a i nie ma znaczenia czy robi to tłumaczem google, czy w inny sposób, ważne że ma chęci, bo nasz język nie jest ścieżką prostą, usianą polnymi kwiatami. ;)

Savron -
wine.gif
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Osobiście jestem pełen szacunku dla Savron'a i nie ma znaczenia czy robi to tłumaczem google, czy w inny sposób, ważne że ma chęci, bo nasz język nie jest ścieżką prostą, usianą polnymi kwiatami. ;)

Savron -
wine.gif

Tak jak mowisz, to tak jakbysmy my pisali na forum angielsko jezycznym , ciekawy jestem ilu by sie popisalo bezblednymi wpisami... luzik stara sie i jest ok..
 
Do góry