Jak wam sie oglada mundial?

matrixabc

Member
I znowu obraz daje dużo do życzenia. Wczorajszy mecz Niemcy -Brazylia obraz był dobry zaś dzisiejszy Holandia -Argentyna to normalnie porażka. Widać to świetnie na banerach gdzie jest napisane "KIA MOTORS" Normalnie szatkuje tak ten napis że nie idzie go przeczytać
 

bluray

Banned
Argentyna = paraliż !

To po wczorajszym Killing Show by GERMANY !
Czyli po lekcji z Europy !
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Kiki podsumował nasze typy !
Najczęściej typowano :
Niemcy - 24
Brazylia - 17
Holandia - 17
Argentyna - 9
Francja - 6
Kostaryka - 3
Chile - 3
Belgia - 2
Włochy - 1
Kolumbia - 1
Gracja - 1
Meksyk - 1
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam mi szkoda troszke Argentyny bo Niemcow z zalozenia nie lubie, choc pilkarsko sa dobrzy bez dwoch zdan.. Za to Holandia mnie wkurzyla w meczu wlasnie z Argetyna i dlatego maja trzecie miejsce- dobre trzecie miejsce ile my bysmy dali zeby miec takie miejsce na swiecie, a tam w Europie :) Co do jakosci obrazu to tak jak sadzilem wrocilem z Grecji i tam jakosciowo wygladalo to lepiej jak u nas, wiec mysle ze to wlasnie nasze rodzime telewizje maja wplyw rowniez na jakosc tego co ogladalismy. Grecy starsznie sa rozgoryczeni ze ich druzyna odpadla- oni gleboko wierzyli ze moga dojsc daleko..

A Wy za kim byliscie za Niemcami czy Argentyna ?
A generalnie mysle ze temat do zamkniecia..
 

Forest89

Active member
Bez reklam
No i po mundialu. Mecz niezły mimo 1 bramki tylko. Wracając do kontrowersyjnej jakości... cóż... miejmy nadzieje, że za 4 lata w Rosji już będzie to 4K... albo chociaż porządne 1080i :D
 

matrixabc

Member
Wczorajszy finał to jeszcze jakoś się oglądało.
Oczywiście pod względem obrazu.
Natomiast mecz o trzecie to normalnie była kaszanka z obrazem.
Zauważyłem że jak w przerwie lub bo meczu w studiu jak komentowali mecz pokazując obraz przez ekran na którym komentatorzy nanosili różne poprawki to ekran również nieźle szatkował.
 
Do góry