I do grania i do oglądania czyli uniwersalny 65 calowy SmartTV do 4500zl

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
W SC gasili mi i zapalali światła na moje życzenie. Nie wiem jak w innych miastach ale w Łodzi byłem w ostatnim czasie kilkanaście razy w SC i tam nigdy nie było klientów.
 
Coz pytanie było inne… Czy zostać przy 92C (2023), który wg testów jest lepiej skalibrowany (+ lepsze głośniki bo 70w) czy patrzeć w kierunku nowszego modelu 90D (2024), który lekko przewyższą pod względem parametrów i jakości starszy model? Więcej tutaj:
 
Czekam… ☺️
Ceny za wysokie póki co. LG sklep online od 2 tygodni zamknięty (niby tymczasowo) i nie mogę użyć deala od @mat74 więc to też nie pomaga całej sytuacji. Mam nadzieję że po Black Friday/Cyber Monday, będę mógł cieszyć się z nowego TV. @kiki skoro już się odezwałeś mógłbyś powiedzieć coś na temat tych 2 Samsungów (post wyżej) bo raczej nie doczekam się nigdy odpowiedzi na moje pytanie od @Kleofas11 lub @czarny2807 Który z nich wydaje się lepszą opcją?
 
Xxdeathstarx,masz tutaj profesjonalne porównanie różnych telewizorów w 4K,a nie tylko jakieś opowieści z forów :grin:;-)

Testy i uwagi bardziej rzetelne niż niektóre porady na tym forum 😗😉


Masz ograniczenia bo masz konkretną kwotę
Ehhhh…No rozumiem 😩 dlatego prosze o podpowiedź z tymi 2 QLEDami: Samsung QN92C czy QN90D. O różnicach pisałem wcześniej. Jaka jest twoja opinia?
 
Do góry