hk 980 czy hk 3490 ?

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Teraz przed foxem odsłuch ajeszcze cambridge audio, pioneera z włączonym sound retriverem, kolumn paradigma i B&W.
 

fox733

New member
problem w tym, że fox733 nie słuchał harmana z klipschem ( kolumny oddają bardzo dużo detali ) i grają pięknie środkiem pasma z harmanem:)
Przyznam że nie brałem klipscha pod uwagę ze względu na WAF ale na pewno posłucham RF83 z harmanem nadem i cambridge audio jeśli mnie któraś konfiguracja rzuci na kolana to jestem w stanie podnieść budżet i kupić częściowo na raty i przekupić:p WAF
 

fox733

New member
Jeszcze nie.Niestety nie udało mi się przekonać żony do Klipschów, owszem mogę je kupić ale na odsłuchy musiałbym schodzić do piwnicy:mrgreen: Z resztą mnie też specjalnie nie zachwyca ich specyficzny wygląd.Ale za to udało mi się "wynegocjować" drastyczne zwiększenie budżetu.Obecnie zbieram info oraz sprawdzam cenki na temat następujących zestawów;

1 Focal chorus 836v + NAD 375bee(faworyt) lub CA Azur 840a v2 lub Rotel rc1550+rb1552
2 Triangle gense quartet + NAD 355bee lub Rotel ra1520

Jeśli ktoś ma lub słyszał podobne konfiguracje to jestem ciekaw opinii i otwarty na propozycje.
Mam nadzieję że do świąt uda się mi tego odsłuchać i wynegocjować dobrą cenę.

Pozdrawiam
 

piotr10

New member
Bez reklam
Gratuluje:)
Marzenie:)

Ale jeśli chodzi o mnie, to żona i ja jesteśmy estetami i wygląd naszych Klipschów bardziej zdobi salon niż szpeci według nas:)
Postaram się zrobić fotki salonu:)
Pewnie, że te Triangle wyglądają lepiej, ale mnie na nie nie stać.
 
Do góry