HiMedia Q10 Pro - wszystko o odtwarzaczu

MusiC

Member
Nie próbowałem myszek bluetooth, ale te bezprzewodowe radiowe działają bez problemu
A ja mam Pilot RIITEK I25A mini smart air i problemy z prawidłową obsługą za jego pomocą Q10 :(.
Generalnie q10 mam już dłuższy czas i uważam że czym nowsze oprogramowanie tym więcej problemów , a teraz to już chyba w ogóle zaprzestali wsparcia dla tego produktu.Tak przynajmniej piszą na forum Futeko.
 

kristof11

Member
Witam mam pytanie odnośnie plików było kilka pytań ale brak konkretnej odpowiedzi. Posiadałem kiedyś xtreamera i nie było problemu czy były to pliki dvd czy Blu Ray czy ISO po wskazaniu na folder zawierający takie pliki wiedział co ma robić i puszcza film. Posiadając zido ISO nie odpala dvd nie widział trzeba było puszczać pojedyncze pliki vob1 vob2 itd to samo z Blu Ray. Dlatego was pytam czy ten odtwarzacz sobie z tym radzi że bez żadnego problemu odtworzyć katalog z filmem który ma strukturę filmu dvd czy Blu Ray uhd itd.?




U mnie ze strukturą Blu Ray odtwarzarka systemowa nie ma problemu, ale ze strukturą DVD miałem problem.
 

syberka

New member
Czy poprzez Kodi lub wewnętrzny odtwarzacz można odtwarzacz obrazy DVD z menu płyty? Zamówiłem ten odtwarzacz po " przerobieniu" innych jak zidoo czy egreat. One jednak nie odtwarzały obrazów BD z pełnym menu. Stąd decyzja o zakupie Q10P.
 

robku

New member
Czy poprzez Kodi lub wewnętrzny odtwarzacz można odtwarzacz obrazy DVD z menu płyty? Zamówiłem ten odtwarzacz po " przerobieniu" innych jak zidoo czy egreat. One jednak nie odtwarzały obrazów BD z pełnym menu. Stąd decyzja o zakupie Q10P.

A mi się wydawało, że właśnie egreat a5 to jeden z nielicznych pleyerów, który potrafi odtworzyć obraz BD z pełnym memu🤔
 

syberka

New member
Odtwarzacz dotarł - jednak nie mam PEŁNEGO MENU BLU-RAY. Odtwarza ale główną ścieżkę bez "planszy tytułowej" gdzie z menu obrazu można wybrać choćby utwór. Więc gdzie to PEŁNE MENU ,KTÓRYM CHWALI SIĘ PRODUCENT?
 

200473

New member
Odtwarzacz dotarł - jednak nie mam PEŁNEGO MENU BLU-RAY. Odtwarza ale główną ścieżkę bez "planszy tytułowej" gdzie z menu obrazu można wybrać choćby utwór. Więc gdzie to PEŁNE MENU ,KTÓRYM CHWALI SIĘ PRODUCENT?
Sprawdź w aplikacjach czy masz zainstalowaną apkę bluray menu (coś takiego) wejdź w niż i zobacz czy masz załączoną. Potem w Kodi sprawdź w ustawieniach DVD czy masz wybrane pełne menu płyty (coś takiego). Piszę z pamięci więc nie pamiętam jak to się nazywa.
 

syberka

New member
Sprawdź w aplikacjach czy masz zainstalowaną apkę bluray menu (coś takiego) wejdź w niż i zobacz czy masz załączoną. Potem w Kodi sprawdź w ustawieniach DVD czy masz wybrane pełne menu płyty (coś takiego). Piszę z pamięci więc nie pamiętam jak to się nazywa.

Nie mam apki Blu-ray manu ,zaś w kodi ustawiłem DVD menu. I wywala apkę kodi. Może jakiś custom rom pomoże?
 

syberka

New member

syberka

New member
Na futeko jest multum dodatków do custom romów. Pytanie- jak je wgrać ? Są to z reguły pliki ZIP ( czyli jakby instalować jako update przy pomocy szpilki ?) Ale czy na pewno? Czy Ktoś z forumowiczów już przerabiał ten temat?
 

syberka

New member
Zauważyłem ,że odtwarzacz SAM się wzbudza tzn: po jakimś czasie od wyłączenia zaczyna pracować dysk wewnętrzny HDD i wentylator? Czy to normalne zachowanie?
 
Do góry