HiMedia HD600A i B

DOMEL9

New member
Bez reklam
Kirku nie miałeś czasem oglądając TVN w weebtv na hajmedia komunikatu ( you have no rights... bla bla hyhyhy) z media group i potem blokady kanału ? następnego dnia było ok :popcorn:
 
Dzisiaj przyszła do mnie paczuszka z HD600A wersja z wifi,
niestety od razu mały zonk mnie spotkał na początku, tam gdzie powinno być wyjście coaxial jest miejsce na przykręcenie anteny wifi -;(((
 

dillinger79

New member
Witajcie.
Kolega DOMEL9 kiedyś mnie wprowadził w ps3 media server, a teraz wspomniał na gg magiczne słowo HiMedia i chyba mnie złapało ;) Sprzetu nie kupiłem, ale niedługo mam urodziny i już chyba wiem co sobie sprawię.
Póki co przekopałem wątek i mam jedno zasadnicze pytanie.
Jeżeli miałbym kupować sprzęt to model A w wersji z Wi-Fi i tu chciałbym się dowiedzieć czy występują jakiekolwiek problemy przy odtwarzaniu filmów ?? Czy nic nie przycina?? czy da się normalnie przewijać?? Czy jest zasadnicza różnica w jakości przy urządzeniu bez Wi-Fi??
Przy PS3 MS mam ten problem że często miałem różne lagi itd. Tutaj Chciałbym tego uniknąć.
Pozdrawiam.
 

jrd

New member
A czemu wybrales wifi ? Nie lepiej kablem skretka podlaczyc sie do sprzetu ? Przeciez po wifi to film 700mb chyba bedzie sie wysylac z 5 min nie mowiac juz o filmach hd 4.3 gb .
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
No właśnie czy ktoś z kolegów ma wifi w Hajmedia bo nie chciałem Dilingera kłamać czy mu zadziała to wifi przy HD bo jak wiadomo do niedawna po wifi to nie dało rady odtwarzać HD nie mówiąc już o przewijaniu czy dowolnej zabawie - może kolega lolek potestuje swoje wifi i napisze czy coś się polepszyło w tej kwesti ale ja obstawiam Dilinger abyś spróbował z kablem jednak bo to pewniak :krol:
 
wezwany do tablicy odpowiadam, że 720p jeszcze można obejrzeć, chociaż momentami mi się przyciął parę razy delikatnie, przewijanie z tego co pamiętam chyba w miarę dobrze szło (nie pamiętam już na 100%, bo postanowiłem go odesłać i wziąć model bez wifi ale za to z coaxialem). 1080p to już nie daje jednak rady, pokaz slajdów się robi
 

jrd

New member
1.Wlaczylem sambe i zabezpieczenia do niej , teraz jak wpisuje adres ip od himedii w przegladarce na komputerze to chce zebym sie zalogowal ale nigdzie nie widze w himedii zebym mogl zakladac konta , ktos wie w jaki sposob mam zalozyc konto do logowania ?
2. Czy da sie udostepnic partycje a nie caly dysk bo tez nie udalo mi sie ?
3. Mam włączone bezpieczne wylaczenie , ale za kazdym razem jak nacisne na pilocie WYŁĄCZ i potem dam OK to wyskakuje mi napis WYLACZONE NIEBEZPIECZNIE , o co tu chodzi w koncu ? :)
 

dillinger79

New member
A czemu wybrales wifi ? Nie lepiej kablem skretka podlaczyc sie do sprzetu ? Przeciez po wifi to film 700mb chyba bedzie sie wysylac z 5 min nie mowiac juz o filmach hd 4.3 gb .

jeżeli dobrze kumam to urzadzenie kablem do tv mialbym podlaczyc ?
ale zostaje mi dylemat co z netem, bo nie mam mozliwosci ciagnac kabla do tego i stad wi-fi;
chyba ze cos zle rozumuje...
 
jeżeli dobrze kumam to urzadzenie kablem do tv mialbym podlaczyc ?
ale zostaje mi dylemat co z netem, bo nie mam mozliwosci ciagnac kabla do tego i stad wi-fi;
chyba ze cos zle rozumuje...

Źle rozumujesz, skrętką to podłaczasz do kompa, routera a nie do tv, HD600 to raczej kablem hdmi do tv. Jak nie masz możliwości podłączyć go kablem do routera, itp to zostaje ci kupić jakiś dysk na usb lub pendrive i na niego oglądać filmy

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

Deca

New member
Witam serdecznie. Mam "maly" problem z moim hd600b. Po chyba czwartym uruchomieniu przestal odpowiadac, wiec postanowilem go zresetowac przyciskiem upgrade. Pojawil sie BOOT na panelu i updating na ekranie, wtedy jakby pecha bylo malo wylaczyli mi na sekunde prad (chyba przez burze). Teraz odtwarzacz wlacza sie i wylacza, ale nic sie nie dzieje, na panelu mam tylko pionowe kreski. W zaden sposob nie moge go zresetowac. Nie pomagaja proby wrzucania nowego firmware. Pendrive formatowalem i w ntfs i fat32, plik tez ma dobra nazwe i znajduje sie w katalogu glownym, procedura niby ok, ale bez skutku. Pomysly mi sie skonczyly wiec prosze o pomoc:D
 

Deca

New member
Piszesz strasznie niejasno... Czy to powyższe ma znaczyć, że robiłeś upgrade znajdującego się na USB firmware (plik install.img) z pomocą tylnego przycisku reset i w tym momencie zabrakło prądu?
Dokładnie tak. Szukam jakiejkolwiek metody odratowania go, ponieważ wrzucanie nowego firmware nie dziala:/
 
Do góry